Šta je novo?

Battlefield 1

Dva servera na conqvest od 64 igraca puna danas u 18 h strasno lose...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
meni taj browser nikad nije nesto dobar bio

preko quickmatch-a zabadam pune servere lagano preko browsera sa 64 igraca sam imao fazon maksimalno 5 komada :D i tako mi je malte ne od pocetka
 
Da slazem se sa tobom browser nije 100 % siguran kolik9 puta mi nije pokazivao mape sa igracima

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Quick match u vecini slucajeva znaci da gubis tu partiju kad upadnes na server, ali stvarno nemam zivaca za browse.I ja sam odustao od istog prvi mesec jos :D
 
kako vam se cini nova mapa koja je izasla danas?
meni je odlicna :D
 
Probacemo kasnije sad svi mogu da igraju sve mape krebo trial op op :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
odlicna infantry mapa sto se mene tice :)
 
Poslednja izmena:
Dolazi na Origin Accsess ovo i Titanfall 2 do 1. sep.
 
Jel postoje high tickets serveri, ovo sa 1000 brzo se završi.. Znam da je bilo priče da biće custom serveri, ali ja ne mogu ni jedan da nadjem..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Trazi custom servere, 200% tickets.
Igrao sam i ranije ali sinoc sam sa ekipom igrao na takvom serveru. Onako, moj sq izdominira, prelomimo partiju u prva 2 minuta i uskoro vodimo 900/200. Umesto da se partija zavrsi njihova agonija traje i traje. Nekoliko partija smo ih izlupali. Nije lepo biti s druge strane :S:

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Trazi custom servere, 200% tickets.
Igrao sam i ranije ali sinoc sam sa ekipom igrao na takvom serveru. Onako, moj sq izdominira, prelomimo partiju u prva 2 minuta i uskoro vodimo 900/200. Umesto da se partija zavrsi njihova agonija traje i traje. Nekoliko partija smo ih izlupali. Nije lepo biti s druge strane :S:

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Svaka cast.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Zbog tih 4e sad su serveri puni citera.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
To je vec sramota EA-a sto ne radi nista po tom pitanju. Jos jedan dokaz da je bitno samo da kaplje....
 
U poslednjih 10 dana, video sam više citera u Bf1 nego 3god u bf4.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
pa banuju se chiteri, to sto dolaze u talasima krastavac ne mogu svi odjednom da se eliminisu, i tako je u svim igrama ikada
 
Mogli, mada, kao sto sam vec sto puta rekao. Ova ruska zima, i naše leto, ne idu bas.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
A taman se zapitah čemu ovaj apdejt od 2 i kusur GB. Odlično!

Što se tiče čitera ima ih, nije sada baš nešto tragično ali ako sam ih viđao lupam jednog u deset partija sada je jedan u pet partija. Nisu baš toliko očigledni, ne headshot-uju sa jednog kraja mape na drugi mitraljezom pola tima (ah ti BF3 dani...) ali dešavaju se neke čudne stvari koje ne mogu baš uvek da pripišem lagu. Na primer desilo mi se da mi moj attack plane one shoot-uje igrač sa fighter plane... Ne znam kako i kojim oružijem je to moguće ali eto, dešava se i to.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A taman se zapitah čemu ovaj apdejt od 2 i kusur GB. Odlično!

Što se tiče čitera ima ih, nije sada baš nešto tragično ali ako sam ih viđao lupam jednog u deset partija sada je jedan u pet partija. Nisu baš toliko očigledni, ne headshot-uju sa jednog kraja mape na drugi mitraljezom pola tima (ah ti BF3 dani...) ali dešavaju se neke čudne stvari koje ne mogu baš uvek da pripišem lagu. Na primer desilo mi se da mi moj attack plane one shoot-uje igrač sa fighter plane... Ne znam kako i kojim oružijem je to moguće ali eto, dešava se i to.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Mislim da si pobrkao avione Fighter plane je mali brzi.Jedini loadout koji postoji koji moze da te 1shotuje je Bomber killer postavka(4rakete koje svetle kad lete prema tebi).To fakticki je 4shot.

Attack plane (Veci/sporiji 2sedista) ima postavku Tank Hunter koji moze da te 1shotuje.(Prvo imaju vidu da ima gunnera pozadi, pa ako su iza tebe, oboje kad napnu mashinke za 2-3sek te prepolove).Loadout od 4rakete ali ispaljuje jednu po jednu.U principu kad te pogodi https://www.screencast.com/t/GE7MhcdQdF tj u tom delu ode motor/ubije tebe/explodira avion. Tesko je jako da te pogodi sa tim, prvenstveno zbog bullet dropa i male brzine, ali ne zaboravi ima frikova koji voze avione iz prvog lica i to bolesno dobro rade.

Sto se tiche chitera, nisam ih nesto primetio preterano posle add-a u Origin access-u, osim ako igrate vikendom kasno bas u noc ili rano ujutru, prvenstveno na operacijama.
 
Ček, valjda ja znam koji sam avion vozio I šta me ubilo :). Kažem ti, ja attack plane on fighter, letim i samo bum, nema me, nisam ni video odakle je pucao. Rakete? Možda, uz lag pa da bude one shot ali ovo je izgledalo kao da me je tenk ili artillery truck pogodio (dešavalo mi se i to, učinio sam neke ljude prilično srećnim tada:)).

Imaš na jutjubu neke klipove gde su snimljeni ovi sa damage multiplier čitovima, ima i sa avionima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A taman se zapitah čemu ovaj apdejt od 2 i kusur GB. Odlično!

Što se tiče čitera ima ih, nije sada baš nešto tragično ali ako sam ih viđao lupam jednog u deset partija sada je jedan u pet partija. Nisu baš toliko očigledni, ne headshot-uju sa jednog kraja mape na drugi mitraljezom pola tima (ah ti BF3 dani...) ali dešavaju se neke čudne stvari koje ne mogu baš uvek da pripišem lagu. Na primer desilo mi se da mi moj attack plane one shoot-uje igrač sa fighter plane... Ne znam kako i kojim oružijem je to moguće ali eto, dešava se i to.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Kod mene 6,2gb
 
Zasto se meni aptdejtuje kad nemam premium?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno