Šta je novo?

Battlefield 1

I ja se nadam al već 2h ništa od odgovora. Na fonu sam pa sam kontaktirao i origin i bf page na fb-u.

Ne verujem da bi trebao da imas nekih problema, verovatno ce dodati samo ono sto ti hvali premium pass i ove packove skinova battlepackove i to.
Stats nema razloga da se menja.
Pa pobogu sto ne bi prihvatili da ti "poniste" kljuc tj deo originalne igre i da za 3500din dobijes samo DLC-ove i ostalo.I onako je na EA accessu 5$ base game, tako da base game nema vise vrednost.
Ne postoji nacin da ti odbije validan kljuc i napise "You already own this game" sigurno, ili da ti doda novu ikonicu za revolution edition u Originu i da krene da skida sve ispocetka..
Nidje veze..tj logike :)

A to za 3500din, nadam se da znas sta radis i da nije neki scam posto mi to previse smrducka na prevaru.
 
Poslednja izmena:
Ima dosta bagova, kao i uvek pokarabasili su igru. Juce mi se desilo da se sponujem na lika i da ne mogu da se okrecem, tj. mogu ali fiksno 90 stepeni.
Na onoj mapi sa vozom sa donje strane kad izate vam mape ne odbrojava vam ali poginucete. Odbrojava tek kada se vratite na mapu, cisto da vas ne hvata panika. Desava se da vam kill registruje posle 4-5 sekundi. Na onoj mapu sa camcima brod moze da izadje van mape i krece da odbrojava, nema sanse da zaustavis brod i vratis ga nazad. Instant death! :D
Stacionarni mitraljez sada brze ubija, pojacali su mu metak kako mi se cini ali vise ne vidis gde pucas od vatre iz cevi. Onako, ima izmena, ima jos vise bagova.
Mape mi se svidjaju, drugacije su i fina su promena. Ako vam je Lupkow smetao zbog snajpera sada slobodno deinstalirajte igru, snajpera nikad vise :D
Ako vam smeta ekipa koja nema 3 blage sta radi isto deinstalirajte igru jer je ovo seminar za zbunjene :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Moje misljenje je da nema sada toliko snajpera na ovim mapama posto ljudi jure one specijalke da otvore :D



Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne verujem da bi trebao da imas nekih problema, verovatno ce dodati samo ono sto ti hvali premium pass i ove packove skinova battlepackove i to.
Stats nema razloga da se menja.
Pa pobogu sto ne bi prihvatili da ti "poniste" kljuc tj deo originalne igre i da za 3500din dobijes samo DLC-ove i ostalo.I onako je na EA accessu 5$ base game, tako da base game nema vise vrednost.
Ne postoji nacin da ti odbije validan kljuc i napise "You already own this game" sigurno, ili da ti doda novu ikonicu za revolution edition u Originu i da krene da skida sve ispocetka..
Nidje veze..tj logike :)

A to za 3500din, nadam se da znas sta radis i da nije neki scam posto mi to previse smrducka na prevaru.

Moja greška, cena je 4500 dinara (37e) ne 3500.
Pa i ja smatram da ne bi trebalo da bude problema. Hvala vam momci!
 
Dve nove puske koje sam otvorio
6380dc0d98479db8e9a83047f62ec8c1.jpg

bb07adf6adfc29b41f610789a708bd58.jpg

Lekarska i assault :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja jos nisam ni pogledao sta mi treba da ih otvaram, toliko mi je nebitno oruzje. Ja se skoncentrisao na mape.
E jel jos nekoga nervira sto ne moze da pogleda ostale uslove za specijalizaciju dok je u igri? Kapiram da ce mi to za nedelju dana biti otkljucano sve ali opet, voleo bih da mogu da vidim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja jos nisam ni pogledao sta mi treba da ih otvaram, toliko mi je nebitno oruzje. Ja se skoncentrisao na mape.
E jel jos nekoga nervira sto ne moze da pogleda ostale uslove za specijalizaciju dok je u igri? Kapiram da ce mi to za nedelju dana biti otkljucano sve ali opet, voleo bih da mogu da vidim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Da mene izludjuje. Moras kao ****** da pamtis pa da resavas. Ja sam otkljucao 3 za sada pa mogu da jurim one donje ali gledacu sto pre da zavrsim preostale dve, skaut i suporta,skaut sam poceo stigao sam na pola.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam pre sve otkljucavao,ali sam batalio to,sto da se trudim kad ih pola ni ne koristim.Uglavnom moram za assaulta da sve otkljucam,a posle i za suporta,i to je to.Medica i snajpera,skoro da ni ne igram.A to sta mi treba za otkljucavanje,gledam na telefonu,u battlelog app.

Inace mape su odlicne,jedino Galicija je dosadna i bez sadrzaja.
 
A jbt što mrzim zadatke sa glupavim gedžetima... Baš mi deluju kao bespotrebno forsiranje... Mada biće dobro što će support-ovi sada masovno pucati na avione. U 170 sati koliko sam igrao BF1 uspeo sam dva ili tri aviona da srušim kao support, uglavnom pucajući jedini na njega. Da vidim koliko će mi sada trebati za ta 2 aviona :).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni to skidanje aviona, deluje kao nemoguća misija.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Ja sam uspeo 2-3x ranije ali pokusavati namerno to da uradim je sado mazo.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
E u poslednje vreme ne znam zašto ali uglavnom igram support, ranije slabo, najviše medic i assault. Sada kad god nisam u akciji već negde između zastavica uvek kada vidim avion zalegnem pa pucam sve dok mi se MG15 ne pregreje :). Najviše to radim sa idejom da ga smorim da ode da se popravi dok sam ja na zastavici :).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
da li kad se uzme origin access 1 mesec ,moze da se igra i njegovi dlc-ovi?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Uzas koliko laguju serveri, toliko da se raspadaju.Posebno su mi zabavna ova deca koja misle da je patch/DLC doveo igranje u ovo stanje u kom je trenutno.Mrtvi EA opet skrtari na bandwitchu :D
 
Aha, raspadaju se. Sve kasni, pogodak ne registruje uopste. Ako ste na takvom serveru menjajte ga odmah, nemojte da se mucite, nisu svi takvi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kakav mozak je smislio Galiciju... Najgora mapa ikada.

Albion je vrhunska mapa, odmah iza nje Brusilov. Tsaritsin mi deluje kao dobra mapa ali na zalost u par partija koje sam odigrao pao ja base rape protivnika pa ne mogu da sudim. Lupkov standardno, vec smo je igrali dosta, solidna mapa. Volga, ne znam, do sada sam je igrao samo jednom, deluje mi da je radjena na istu foru kao Galicija samo ima malkice vise zaklona. Fedorov Avtomat je game changer, na ostalom oruzju radim polako, ne forsiram. Dobar DLC sveukupno za sada.
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam BF1 Revolution, bice ovo duga noc [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nakon još par partija mislim da je Volga ipak jedna vrlo pristojna mapa. Ima zaklona, ne baš preterano ali na donjoj granici prihvatljivosti. Dobro je što su izostavili avione sa ove mape. Tako da ostaje samo Galicija kao buđava mapa.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ljudi su bolesni.Ili nemaju zivot.Ili sheruju account.29 ebenih zvezda sa Fedorovom a DLC su pustili pre par dana.Dal spava jede ide u wc.. -.-
 
Kakav mozak je smislio Galiciju... Najgora mapa ikada.

Albion je vrhunska mapa, odmah iza nje Brusilov. Tsaritsin mi deluje kao dobra mapa ali na zalost u par partija koje sam odigrao pao ja base rape protivnika pa ne mogu da sudim. Lupkov standardno, vec smo je igrali dosta, solidna mapa. Volga, ne znam, do sada sam je igrao samo jednom, deluje mi da je radjena na istu foru kao Galicija samo ima malkice vise zaklona. Fedorov Avtomat je game changer, na ostalom oruzju radim polako, ne forsiram. Dobar DLC sveukupno za sada.
Nije Galicija losa, drugacija je samo. Ravna je pa je ljudima monotona i nervira ih sto su konstantno supresovani ali mapa je ok.

Fedorov je odlicna puska, bas ono sto treba mediku da bi moglo da se igra njim. Definitivno je najmanje popularna klasa. Ja se odusevio sa cei rigotti. Ne znam kako ali ta puska mi je totalno promakla, imao sam mozda 5 minuta igranja njome do sada i sada sam morao da igram da otkljucam fedorov i izdominirao sam. To je ono sto mi je trebalo do sada od medic puske. Sweeper mi je dugo bio prvi izbor i posle mi je nesto jako smetalo, konstantno su me ubijali 1on1. Trazio sam pusku za sebe i nista mi nije odgovaralo. 1916 sporo puca. 1906 ima samo 5 metaka. Da ima 10 bila bi brutalna puska. Prilagodio sam igru za 1916 optical, odaljio se malo i neko vreme mi je radila posao ali cim se pipne strafe nista ne ulazi. Mnogo mi treba vremena za kill. Cei rigotti je ono sto mi je trebalo a zanemario sam skroz.
Fedorov je blago neprecizan na srednjim daljinama, za daleko nije. Ako stisnete obarac hoce da trza fino (trench). Cini mi se da je metak morao da bude malo jaci na takvoj pusci ali morali su nekako da je izbalansiraju da ne bi bila prejaka. U svakom slucaju korisna je puska. Probacu i optical sutra mada jako mi se svidja s musicom.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
^ Ti ono bese furas snajpera :)

Nije sto je ravna vec sto nema cover. Kretanje izmedju zastavica je pakleno tesko. Snajperi, avioni, artilery truck... I sam spawn je uzasan, stvoris se tako na ravnici i u roku od odmah te spici neko od prethodno navedenih. Ili sto je jos smesnije, kada si na drugoj strani (npr. snajper) i vidis samo kako se lik stvara iz vazduha sa drugog kraja mape :). Zamisljam kako bi tek izlgedala ova mapa da nisu nerfovali trench fighter-a. Mislim, uzivao sam u tom vremenu, maltretirao sam pesadiju (Soissons i zastavica D, dok je zona zastavice bila postavljena tacno unutar zidina rusevine, ma genijalno :D) ali ovde bi tek bilo smesno igrati.
 
Poslednja izmena:
Ja furam sve po potrebi. Snajpa sam malo vise igrao u pocetku i to bas agresivno ali uzimam kit koji treba u trenutku. Ako ne jurim bas neku medalju ili tako nesto da otkljucavam retko kada se desi da celu partiju igram s istim kitom. Jedino bas kad uradim razbibrigu sa snajpom ali poslednjih 2-3 meseca ga retko igram, malo sam i zaribao.

Jeste malo nezgodna mapa za igranje sto se toga tice, vec sam rekao da je mnogo ljudi supresovano stalno. Problem je sto se ukopaju kao slepci neki misleci da ce da to prestati. Trci, zalezi, menjaj pravce ali guraj dalje. Uostalom zastava ima brdo vozila, cela strana suprotno od pruge je otvorena... Nakrca se puno vozilo i pravac flank. Svi navikli da udare ceono, da imaju zaklona i samo bombe da bacaju. E pa ne moze, neka se muce i nauce da igraju.
Mape su vise manje pravljene po istorijskim podacima, uslovi su vise nego slicni... WW1, rovovski rat.
Treba igrati mapu, prilagoditi igru mapi a ne prilagodjavati mapu lenjim igracima.
BTW, jel se secate kad sam pricao o LMG i skidanju aviona kada je izasao Lupkov?

https://www.youtube.com/watch?v=6zCINnicJM0
;)
 
Od izlaska Dlc-a skinuo sam jedan avion sa LMG mada nisam nešto jurio. Monte Grappa, prvo sa AA a onda dovršio sa LMG. Eto, taj zadatak i ne deluje sada toliko nemoguuće ali 20 ubistava sa mortarom... Jbt kakav grind...

Inače serveri se bukvalno raspadaju, nikada nisam imao ovoliko partija gde laguje ni u jednom Bf do sada. Kakve stipse, neka srede malo servere.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
QZtXNPJ.png

Da se pohvalim, sinoc otkljucah :banana:

Zver od mitraljeza, bljuje metke. Ima ludacki recoil mada uz malo truda moze se koliko-toliko kontrolisati. Dolazi sa bipod-om pa najbolje rezultate daje kada je fiksiran.
 
Nazad
Vrh Dno