Šta je novo?

asus r9 280x matrix platinum

Zavisi kako te zapadne. KitGuru je na svom primerku izvukao 1188Mhz. Samo sto ti jesi podigao napon sa TweakIt dugmicima na samoj grafickoj karti, ali ta promena napona se nece ocitati u GPU Tweak softveru vec moras da koristis VGA hotvire da bi to ocitao. Glupo da, ali izgleda da tako radi, ako je verovati HARDOCP, posto ja licno nisam posedovao tu kartu pa da znam svaki detalj o njoj.
 
Imam problem sa switch biosom..samo na sw1 daje sliku preko dp to hdmi adaptera ,kad switcnem na drugi isljuci sliku!monitor je upaljen..prebacuje modove..dvi-nema slike vga- nema slika,hdmi-nema slika,a komp uveliko u windowsu na desktopu i sve je ok tu,ali slike nema! I onda ugasim pc..pa lepo vratim na sw1 bios..reset pc i onda radi normalno! Kazu neki flesni bios! Pa nije problem da flesnem bios,,ali necu da ga flasnem na ovaj sw1 koji je default(compatibility) vec na ovaj drugi koji ne baca sliku,,ali to je sada nemoguce jer ne baca sliku na tom drugom biosu! jedino da probam da izvadim dp to hdmi adapter i da umesto njega u monitor ukljucim dvi kabal da proverim da nije neka nekompatibilnost sa tim adapterom pa da nece da baca sliku..jedino tako! jer dok nisam stisnuo ono glupavo burn dugme u gpu tweak sve je bilo ok! I da....citao sam malopre na asus rog forumu da samo jedna verzija gpu tweaka ima mogucnost da otkljuca voltazu i da zapravo i forsira tu voltazu koja je na slajderu i podesena! ako imate ikakve sugestije,savet ili ideju kako da povratim sliku na taj drugi bios..
 
Poslednja izmena:
Jel dobar 3d mark firestrike graphics score - 10315 pts za r9 280x ?
 
Nazad
Vrh Dno