Šta je novo?

Smesni nazivi Wifi mreza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je meni pass za mobilni hotspot :-D

Poslato preko mTalk
 
moj je odavno
il`si nindza il`si mindza
 
Mudendorf :D
 
koja-je-sifra-za-wi-f.jpg
 
Ova sk/burek-olika tema od koje se dobija kancer smisla za humor jos postoji?
 
Ova sk/burek-olika tema od koje se dobija kancer smisla za humor jos postoji?

Posto sam ja postavio kancer temu, moja preporuka je da je prosto zaobidjes. Mozda si ti neki drveni advokat foruma, ali sam ja temu postavio sa najboljom namerom i naveo da ako nije za ovde da je admini brisu. Toliko od mene na ovu temu.
 
krastavac, kao što ti imaš mišljenje, ima ga i on.
Dokle god nije protiv pravila foruma, isto se može slobodno izneti.
 
Posto sam ja postavio kancer temu, moja preporuka je da je prosto zaobidjes. Mozda si ti neki drveni advokat foruma, ali sam ja temu postavio sa najboljom namerom i naveo da ako nije za ovde da je admini brisu. Toliko od mene na ovu temu.

Ali, samo si trebao da je stavis na pravo mesto >>> Mobilna telefonija i drugi mobilni uređaji
 
Tamo bi se kucali postovi, ovde to nije slucaj ;)
 
Ova sk/burek-olika tema od koje se dobija kancer smisla za humor jos postoji?



Tema Dota2 jos postoji ?

ja to nikad nisam igrao niti planiram, prosto sam u šoku što postoji..



A sta treba da uradimo ?
Da je izbrisemo zato sto se tebi ne svidja ?
 
Poslednja izmena:
Moja mreža se odavno zove Gajtanless.
 
Screen Shot 2016-03-03 at 12.33.35 AM.png

Ovo je iz komsiluka. Moj ssid je do skora bio Virus.Trojan.1932, moram da smislim nesto inventivnije.
 
Kod drugara u blizini je jedno vreme stojalo provali ako umes, mada je vise nema
 
Komšinica moja, Mica Pica
Ne znam da li da načinjemo temu sa Bluetooth nazivima al moj je, Kafa za doneti, a od drugara, Express lonac, što tako, ni on ne zna, kaže napio se, pa mu to ispalo super interesantno. :d
 
Vrati moje majke nakit i Djo soj tu madre. Posle ovoga me mrzelo da menjam vise.
 
Dajte sticky ovu temu.
 
Screen_Shot_2016_03_10_at_22_54_52.png
 

Prilozi

  • Screen Shot 2016-03-10 at 22.54.52.png
    Screen Shot 2016-03-10 at 22.54.52.png
    10.1 KB · Pregleda: 356
Poslednja izmena:
Nekada u doba wifi pionira su pojedini ljudi stavljali svoj broj telefona kao naziv mreze ako nekome treba hitno net da pozove i zamoli za pristup a sad se utrkujemo ko ce smesnije ime da stavi :)
 
Nekada u doba wifi pionira su pojedini ljudi stavljali svoj broj telefona kao naziv mreze ako nekome treba hitno net da pozove i zamoli za pristup a sad se utrkujemo ko ce smesnije ime da stavi :)

ja kao naziv wifi mreze stavljam uvek snail adresu ili naziv firme kako bi neko, ukoliko mu pravim problem, znao gde se fizicki nalazi wi-fi ruter i kako bi eventualno mogao da me kontaktira.

ono gore je komsijska mreza, ima ih sve vise ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno