Šta je novo?

Sony Xperia X Performance, X, XA

Ja mislim da je Sony sa najjacom baterijom bio M2.To cudo je meni moglo da izgura preko 3 dana ili 10 i vise sati rada ekrana.
 
Koliko vidim Xiaomi shvata bitnost velike baterije pa im novi Note ima veću bateriju od Samsung Note za osam puta manje para.

Ne znam ko vodi Sony odeljnje ali nemaju pojma šta rade. Možda i prodaja bude dobra, pa grešim.
 
Ricciolo ‏@Ricciolo1

6 New #Sony Style cover 3 normal(white,blue,black),3 touch(MINERAL colors)!price 45/65 eur. Available 24/09 they're not alone... ;) #Xperia

Dakle Riccolo je najavio 3 nova style covera (u 2 verzije) sto uz ovo boldovano znaci da ce Sony sutra predstaviti 3 flagshipa - sa ekranima 4.6", 5.2" i verovatno 5.5-5.6". Prakticno apgrejd Z5 serije samo sa X oznakom :)

A cene style covera ne bih komentarisao :d mada ce ubrzo biti dosta jeftiniji kao i uvek.


Sent from my D6503
 
Predstavi se kao ozbiljan kupac i trazi da ti posalje slike telefona i full specifikaciju :d sa podatkom o bateriji naravno :D

Sent from my D6503
 
Ako se secam taj je i pre mesec ili dva isto oglasavao!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zvao sam ga, kaže da je baš taj aparat čije slike su procurele GSM Areni. Kaže i 3GB Rama i S8331 oznaka, što znamo...Što verovatno znači da nije produkcijski primerak, možda neki pred-produkcijski...
Ne bi bilo loše da neko, koje bliži, ode i pogleda, lik je na okretnici 31 i 17 na Konjarniku...

Update: Snap820 je procesor, prednja/zadnja 13/23MP , bateriju mi nije dao...

SM-A9000
 
Poslednja izmena:
Sada da je neko pametan da ga kupi odradi review (posle i drop test) na youtube i zaradi 5000e na preglede :)
 
Znaju gde im je najjače tržište. :D
 
Ma, kaže da mu je taj rvat "na kvarno" uzeo fon i fotkao ga, i zaradio "opasne pare"

SM-A9000
 
Svi kriju bateriju kao zmija noge, isto kao na LG V20 haha
 
Wtf, na mts sajtu piše da je baterija 2700mah?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa da, X Perf. ima 2700 mAh bateriju.

Nego mi polemisemo o baterijama telefona koji ce sutra biti predstavljeni.

Sent from my D6503
 
Koliko vidim Xiaomi shvata bitnost velike baterije pa im novi Note ima veću bateriju od Samsung Note za osam puta manje para.

Ne znam ko vodi Sony odeljnje ali nemaju pojma šta rade. Možda i prodaja bude dobra, pa grešim.

Sve je to tako, ali im je sistem katastrofa optimizovan po pitanju potrosnje pa sot izadje otprilike na isto (sto naravno nije opravdanje za 8x manje para jel) :d
 
Evo ih :)

Xperia XZ and Xperia X Compact press photos leak
http://www.xperiablog.net/2016/08/31/xperia-xz-and-xperia-x-compact-press-photos-leak/

Sony-Xperia-XZ_2-640x640.jpg


Sony-Xperia-X-Compact_1-640x640.jpg


Sudeci po debljini kucista oba telefona izgleda da mozemo da ocekujemo 2700 mAh/3200 mAh baterije.








Sent from my D6503
 
Kad ce biti predstavljeni? :)
Oce li XZ biti sa 5,2 ekranom?

Sent from my Sony Xperia Z2
 
Sutra je prezentacija, valjda u 13h pocinje.

Xc - 4.65" displej, XZ-5.2" a neki navode da ce predstaviti i 5.6" X fablet.

Sent from my D6503
 
Bas me zanima dal ce staviti Snap 820 u njega ili neku noviju verziju,ako ih uopste ima?Nesto sam cuo za 821.

Sent from my Sony Xperia Z2
 
S821 je blago oc-ovana verzija S820 tako da je prakticno svejedno.

Znacemo sve sutra.

Ty4L2m4cOwmBf644Jzw1.jpg


E sad sta li je ovo..dual tone led flash + laserski AF najverovatnije.


Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ako i sad ne budu ubacili OIS nek se nose!
 
Delim misljenje...mada sam ja jos davno rekao da se nose :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako nema OIS bar neka ubace u NUgatu full kameru sa raw i full podrskom za manual modeeeee. Ajmoooo Sony pokazi sta znas. :D

Dizajn neodoljivo podseca na Lumie, hahhahah eto trazili su da se menja "dosadan" Sony fazon :) promenili su.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno