»RSS Benchmark sajt

Strana 497 od 497 PrvaPrva ... 397447487493494495496497
      Prikazani rezultati od 7.441 do 7.444 od ukupno 7444

Tema: Klima uredjaji - diskusija, pitanja

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        5
        Citat Citiram korisnika: mickk Pogledaj poruku
        Ako pričamo o podu kao konstrukciji bez ploče sa tavanske strane onda ok,to je kod mene slučaj.Ako imaš ploču onda ti se ne isplati postavljanje vune nego dole sa plafonske strane stiropor a gore laminat sa malo boljom postavkom tipa deblji termosilent ili slično.Ili naravno parket...ali sve jedno primarnu stvar treba da odradiš na krovnoj konstrukciji i zidovima jer tu ide najviše gubitaka i sređivanjem toga primetićeš najviše dobitaka u smislu grejanja i hlađenja.
        Pod je betonska ploča/deka, mislio sam po njoj predat vunu pa preko toga neki pod, laminat itd.Krov bi radio pakovani pa i tu neku izolaciju, ali da ne ulazimo više u off teme.

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        2.253
      3. Moja mašina
        • CPU: i5 6600K pared with DeepCool Malestorm 240
        • MoBo: Asus MAXIMUS VIII Ranger
        • RAM: DDR4 Kingston Fury 16gb
        • VGA: ASUS STRIX R9 380 4Gb
        • MON: Asus ROG PG221+Asus VG245HE
        • HDD: 3.5 TB
        • Case: Aegis,Chieftec,Cheif 1000w
        • SND: Genius Home teather 5.1.
        • LAP: Dell i7,MBP 13
        • INET: Kablovska
      4. Citat Citiram korisnika: SerijeSync Pogledaj poruku
        Pod je betonska ploča/deka, mislio sam po njoj predat vunu pa preko toga neki pod, laminat itd.Krov bi radio pakovani pa i tu neku izolaciju, ali da ne ulazimo više u off teme.
        hehe paaa ako gledamo u smislu kupovine klime onda izolacija nikako nije off jer od toga zavisi i model i cena klime zar ne? Meni je to sve povezano...mada ima nekih kojima to nije logika

U svakom slučaju..prvo krov reši pa onda patos...jer njega i onako zadnjeg radiš.
        Katastrofalan posao admina sajta....gde vas sakupljaju tako neotesane???? reče neko...

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        5
        Citat Citiram korisnika: mickk Pogledaj poruku
        hehe paaa ako gledamo u smislu kupovine klime onda izolacija nikako nije off jer od toga zavisi i model i cena klime zar ne? Meni je to sve povezano...mada ima nekih kojima to nije logika

U svakom slučaju..prvo krov reši pa onda patos...jer njega i onako zadnjeg radiš.
        Naravno da je izolacija usko vezana sa ovom temom, ali eto da se neko nebi bunio

Member
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        2.253
      7. Moja mašina
        • CPU: i5 6600K pared with DeepCool Malestorm 240
        • MoBo: Asus MAXIMUS VIII Ranger
        • RAM: DDR4 Kingston Fury 16gb
        • VGA: ASUS STRIX R9 380 4Gb
        • MON: Asus ROG PG221+Asus VG245HE
        • HDD: 3.5 TB
        • Case: Aegis,Chieftec,Cheif 1000w
        • SND: Genius Home teather 5.1.
        • LAP: Dell i7,MBP 13
        • INET: Kablovska
      8. Citat Citiram korisnika: SerijeSync Pogledaj poruku
        Naravno da je izolacija usko vezana sa ovom temom, ali eto da se neko nebi bunio
        Jeste...istina.

Meni je recimo tek nakon postavljanja izolacije postalo jasno da za gornji deo stana nema potrebe da idem dalje od klime koja mi je dole ugrađena.Pa tako sad idem u smeru kupovine japanca za donji deo i premeštanja kineza gore...Od prilike računica mi je oko 800w/h potrošnje ukupno sa nekom japanskom 12-om.

Još mi je i opcija TP ali tu zavisim od još nekih faktora i ljudi pa mi je za sad to daleko.Sad gledam šta mi je najisplativije od japanaca...
        Katastrofalan posao admina sajta....gde vas sakupljaju tako neotesane???? reče neko...

Strana 497 od 497 PrvaPrva ... 397447487493494495496497

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •