Šta je novo?

Ati Radeon HD 6850 problem

Laganica

Poštovan
Učlanjen(a)
21.02.2016
Poruke
2
Poena
51
Drugari pomagajte. :trust:

ovako stoje stvari Imam grafiku Sapphire Ati Radeon HD 6850 OC. Radila je normalno I od jednom je prestala da radi na monitoru. Isprobao sam na drugim monitorima ne radi ni na jednom. Mislio sam da je crkla, ali sam onda povezao na TV i ona radi savrseno. Ako bi mogao neko ko se razume u grafike da pomogne. ne bih kupovao drugu grafiku ova mi je super i platio sam je vise od celog racunara.
 
cek,jel to na razlicitim izlazima ili? napisi detaljnije kako si povezivao,koji kablovi,koji prikljucak na karti, da li si koristo adaptere itd?
nemoguce da isti izlaz ne radi na monitorima, a na tv-u radi...
 
To su mi svi rekli nemoguce :D ali ako ne verujes kazi da ti donesem masinu :D nosio sam i u servis i tamo mi covek kaze ja ne znam sta je ovo. vidi ovako trenutno sam prikljucen na hdmi na tv. i u isto vreme je povezan monitor na vga. tv ima sliku monitor ima osvetljenje i upaljena je lampica da prima signal ali je crno. E sad taj isti TV sa tom istom hdmi kablom, ali sa adapterom za vga na istom ulazu gde je sada monitor RADI :trust: i znas sta je strasno sto svaki tv radi i monitori koji imaji hdmi, a svi ostali monitori ne rade.
 
Probaj ovim redosledom:

Safe mod
Live linux
Drugi VGA kabl
Drugi VGA monitor

Normalno povezan samo taj monitor, bez tv-a
 
Imao sam istu tu karticu i MENI SE POJAVIO jedared taj problem...rešio sam ga zamenom kablova!
 
Nazad
Vrh Dno