Šta je novo?

Bluetooth zvucnik

uh bre, zar mora tako skupo? :O :D

ja bih pre uzeo bluetooth pojacalo za 10-15e i bateriju i punjac za nekih 20e i zakacio na neki bruka zvucnik po izboru.

To cu i da uradim,vec imam neke zvucnike koji ne sluze nicemu... samo da nalete neke pare "za bacanje" pa da uzmem pojacalo i bateriju.
 
Naravno da ne mora tako skupo, posto nemam radio u kolima (cupali su mi dva puta), mislio sam da ovako ubijem vise muva jednim udarcem. Cesto putujem a i bio bi koristan po kuci. Nazalost nemam dovoljno znanja da bilo sta sam napravim, tako da to resenje pada u vodu. Kvalitet zvuka mi je bitan, tako da mi nije zao para ako vredi. Naravno narucujem iz inostranstva, ovde nema nista kod nas da se kupi a i cene su nenormalne.
 
nema nikakvog pravljenja, samo vezes zvucnik za to pojacalo i zakacis bateriju i to je to... samo smislis kutijicu u koju ces da spakujes,ili sve stavis unutar kutije zvucnika...
 
Hocu da kupim bluetooth zvucnik do nekih 150eur +- nije problem
E sad, u opticaju imam sledece varijante:
JbL charge 2+ =135 eur (nov)
JbL charge 3 =200 eur (nov)
JbL flip 3 =125 eur (nov)
UE Boom =120 eur (polovan kao nov)
UE MegaBoom =130 eur (polovan koriscen 4 meseca, dobro ocuvan)
HARMAN KARDON OMNI 20 = 230 eur (nov)

Slatke muke
Da na pomenem da bih pretezno zvucnik koristio u stanu, eventualno 2x godisnje nosio sa sobom u prirodu ili na putovanje.

Sve savete i sugestije prihvatam, hvala u napred svima
 
Hocu da kupim bluetooth zvucnik do nekih 150eur +- nije problem
E sad, u opticaju imam sledece varijante:
JbL charge 2+ =135 eur (nov)
JbL charge 3 =200 eur (nov)
JbL flip 3 =125 eur (nov)
UE Boom =120 eur (polovan kao nov)
UE MegaBoom =130 eur (polovan koriscen 4 meseca, dobro ocuvan)
HARMAN KARDON OMNI 20 = 230 eur (nov)

Slatke muke
Da na pomenem da bih pretezno zvucnik koristio u stanu, eventualno 2x godisnje nosio sa sobom u prirodu ili na putovanje.

Sve savete i sugestije prihvatam, hvala u napred svima
Charge 3 vrlo dobar...bas danas sam se igrao sa istim i sa xtreme modelom kao i novim clip 2. Inace imam flip 3 vec pola godine i da ti je mobilnost bitna odmah bih ti ga preporucio.

Ako vec dajes 200e dodaj jos 50 i uzmi extreme :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Gdje imate JBL zvučnike po ovim cijenama?
 
Nema sta meni da odgpvaras, ja imam zvucnike vec dugo. Jednostavno sam konstatovao da ih na pomenutom sajtu ima za novce koji su navedeni ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li se ovde pojavio neki novi igrač?
Možda neka preporuka sa Alija.
Čitam da je ovaj jako dobro ocenjen, pitanje da li ga ima ovde, OontZ Angle 3 by Cambridge SoundWorks, 27$ :)
 
Da li vredi uzimati nešto od bluetooth zvučnika sa alija? Vidim da ima svašta i za manje od 2, 3 hiljade. Jel uzimao neko?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam u toku pa ne znam, naleteo sam u temi na JBL, al na neke dosta skuplje, pa se ni setih da pogledam imaju li šta povoljnije.

Pretpostavljam onda da su best buy za 4k. A jeftinije, tipa za 2, 3k neki best buy?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To već ne bih znao ... Kad na te 3000 dodaš isporuku sa alija i tako te sitnice razlika se smanji na imho nedovoljnu da bi se umesto proverene varijante sa garancijom rizikovalo sa tamo nečim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno