Šta je novo?

EPS račun preko neta

Ja prvi put sad placam racune online (intesa ako nesto znaci). I sad dok prekucavam racun za struju, na njemu postoji polje "sif.kom: 201"
Sta je ovo, i gde se to kuca?
Vidim na prethodnim racunima da stoji odstampan ovaj broj pored poziva za broj, tako da su ga ovi u posti negde kucali :/

Edit: isto polje postoji i na telenor racunu ali je broj drugaciji: "063"
 
Poslednja izmena:
Evo ja sam ovde delio uputstva kako da vidite racun a sad ja ne mogu sebi da otvorim racun za drugo brojilo :)

Umesto da pod jenim maticnim brojem vode sve adrese izgleda da vode pod ED brojem samo sto sada vise nece da prihvati jmbg za password.

Ima li neko neki savet?
 
Hoce, imam ja na sebe dva brojila, dve adrese (jedno se i dalje vodi, treba da se izmeni..), mislim da sam isto isao JMBG kao pass prvi put.
Ako nece, probaj novi ED a pass za staro brojilo.

Ako si skoro prebacio brojilo na tebe, jesi proverio novi ED broj? Jer kada se menja vlasnik, menja se i ED broj (poveca se za 1, zato su se ogromna vecina zavrsava na 00)
 
Koliko izadje novo brojilo i koliko se čeka?
Živim u soliteru inače ako je bitno uopšte..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
~100,000, novo u stilu dodatno. Novo gde nije bilo starog. Novo umesto starog, ne znam kako ide.

Vreme ne znam.
 
Na sajtu EPS-a stoji za privredu ovaj link za proveru računa za područje Niša: http://212.62.32.199/jiracuni/ Međutim kad god ga otvorim stoji HTTP Error 503. Ima li neko neki drugi link ili rešenje? Hvala.
 
Da, ali sam pitao za privredu, ne za domaćinstva...
 
Stigao mi je papirni racun za oktobar, a na sajtu ga nema u eObliku jos :)
 
Ne znam kako je za BG i Vojvodinu :)
Ovde se samo downloaduje pdf od onog računa koji stiže poštom. Nema online plaćanja.
 
Mema ni u bg koliko znam?
 
Ne znam kako je za BG i Vojvodinu :)
Ovde se samo downloaduje pdf od onog računa koji stiže poštom. Nema online plaćanja.

Nije stvar u online plaćanju, nego da je potrebno logovanje.

Trebalo bi da bude dovoljan samo ED broj za pregled računa.
 
Nije svuda isto, ja na sajtu elektrovojvodine unesem svoj ED broj, izaberem reon i mogu da vidim zaduzenja za bilo koji mesec, uplate i sl. Kad sam to pokusao za stan u V. Banji nije moglo, tj traze mi da regujem nalog ali ne moze online vec moram kod njih da idem da nesto potpisem i ja odustao. Tako da sve zavisi kako su u kom delu Srbije organizovani ili dezorganizovani

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
21 vek, ok daju ti formular online ali moras da im odneses na noge. Nemoj da im neko podmetne virus ili ko zna sta
fd15805e3f7d8a8100868fc3637bb031.jpg


Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
21 vek, ok daju ti formular online ali moras da im odneses na noge. Nemoj da im neko podmetne virus ili ko zna sta
Откуд они знају какве вирусе носаш? Данас тј јуче сам прошетао до неког Сајма запошљавања али се нисам сетио да одштампам сиви него сам га имао на флешки. Нико али нико није прихватио тако нешто, као пошаљите на мејл, одштампајте негде, ово је службени лаптоп па не смем, овако је брже него да ископирамо. Шта да радим, џабе да им објашњавам да ја могу од њих да добијем вирус а не они од мене. Срећом, имао сам га и на мобилном па сам свима тако слао.
Све су то биле озбиљне, понеке и ИТ фирме па ме за епс и не чуди.
 
Шта да радим, џабе да им објашњавам да ја могу од њих да добијем вирус а не они од мене.

Svejedno, oni ne znaju, da li je tvoj autorun.inf pun informacija ili ne. :D
 
Nije stvar u online plaćanju, nego da je potrebno logovanje.

Trebalo bi da bude dovoljan samo ED broj za pregled računa.
Mislim da je ovako bolje. Jednom ukucaš sve ED brojeve i više ti nisu potrebni. Uloguješ se i gledaš šta ti treba. Registracija je posao od 20 sekundi.
 
Svejedno, oni ne znaju, da li je tvoj autorun.inf pun informacija ili ne. :D
Одакле ми autorun.inf? А ако знају за њега, знали би и да се одбране. :) Када носим флешку за такве прилике (или када носим да ми се нешто одштампа) онда на флешки имам само и једино то што је потребно, ништа више. Нарочито никада немам autorun.inf.

Мени је омиљен спорт да узмем нечију флешку за коју се сумња да је заражена и убацим у свој комп да проверим. ;)
 
Da li ima problema sa računom za juli 2019 da se skine site?
 
Hmm, ima..
 
Da, da
Za EPS se ne menja poziv na broj, a možete da vidite dugovanje na onoj početnoj stranici, tako da može da se plati i bez tog računa ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
znači preko uplatnice?
sobzirom da je 28 zadnji dan uplate, valjda će omogućiti dostupnost računa za juli/19 ili su problem godišnji odmori?
 
Poslednja izmena:
Nije se ovo desilo ranije. Cim je dostupno zaduzenje, uvek je i PDF bio dostupan.

Ako placate rucno, da, isti poziv, racun, ostalo..; samo iznos promenite.
 
Kod mene sada radi.
 
Stigao je i na mail danas.
 
Nazad
Vrh Dno