Šta je novo?

EPS račun preko neta

Kod mene radi, nisam ni znao da su pustili novi servis.
 
Takav "servis" je apsolutno nepotreban a sistem je zamišljen da infostan "prikuplja" novac za sve korisnike sa kojima će verovatno da naprave ugovor i od njih da uzima posle proviziju što će na kraju da se prenese na krajnjeg potrošača.

Sve što je trebalo je da sve firme naprave e račune koje će da šalju na mail eventualno svako da ima portal gde se može kontrolisati i skinuti račun.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pa to valjda svi i imaju.
 
Ne primaju MasterCard, samo Visa i Dina.
 
Za područje Kraljeva je najzad moguća online registracija naloga, dakle bez papira i odlazaka bilo gde

Link
 
  • Like
Reagovanja: M J
Samo vi ostavljajte kartice na sajtovima javnih preduzeća, koja su i inače poznata po poštovanju privatnosti korisnika i sigurnosnih mehanizama.
Pozdrav

Recimo, odvojiš dinu (Mobi banka) za ovo.
Ionako ničemu nesluži, javna preduzeća bi trebalo da primaju internet uplate preko dine, uplatiš na karticu samo iznos koji treba da platiš svaki mesec.
Mislim da je ovo moglo da funkcioniše, imam osnovni paket kod MB.
 
Poslednja izmena:
Samo vi ostavljajte kartice na sajtovima javnih preduzeća, koja su i inače poznata po poštovanju privatnosti korisnika i sigurnosnih mehanizama.
Pozdrav

Zar ne bi trebalo pri plaćanju da budeš preusmeren na sajt banke koja to obavlja ?
 
Jesu li vam se pojavili racuni za jun na sajtu EPS Jugoistok? Od dva brojila ni jedno nema, a za jedno je vec stiglo postom (za drugo je pitanje da li ce na vreme, cesto se izmesa/izgubi).
 
Ни мени нема рачуна на интернету (обично се појави већ 5-6 у месецу, до 10. увек стигне).
Није стигло ни Поштом (булевар, код војне болнице).
 
Meni u Nišu stigao poštom, na netu ga nema. Verovatno je na odmoru čovek koji to radi [emoji23]
 
Nema ni kod mene račun, nikad nije kasnio do 17. Nije stigao ni poštom.
 
Код мене стигао пре 2 дана (16.06.), током дана.
 
Izgleda da nece skoro da postave racune na sajt. Pitao sam ih i kazu da imaju "veci kvar na sistemu".
Za papirni kazu da su svima poslati, ja sam dobio za jedno brojilo ali za drugo ne.
Sacekacu jos neki dan, a onda mi ne gine cekanje u redu sa starim racunom.
 
Sada radi online pregled racuna.
 
Jutros vidim u Spamu da je novi racun stigao sa adrese [email protected]. Proverite Spam folder.
 
Da li Jugoistok salje e-racun?
 
Čekaju da prvo pošalju papirne račune, pa posle online [emoji16]
 
Ja sam skinuo racune jos 09.08. i bas sam se iznenadio kako su azurni.:p
Sad probam, ne radi online racuni, opet imaju neku "gresku" na sistemu..
 
Ma naravno, gore ED broj, dole JMBG, probao iz cetiri brauzera :)
Zanimljivo, ne znam koji mu je, bas me interesuje da li ce da odgovore...
Ovo izbacuje
Pogledajte prilog 284371

Moguce da sam se vec ranije registrovao ovim podacima, da li se dobija email povratni i sa kojom adresom, da proverim, sta ako se zaborave login podaci?
 
Da,dobija se u slucaju ako si npr zaboravio lozinku..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno