Šta je novo?

SG Note 3 N9002 dual sim posebna tema

Navikao sam na pen, tako da sam htio na srecu da probam sa ovim romom. Ovaj mi je odlican zbog baterije, citav dan ga koristim i imam jos nekoh 26% baterije. A sva sam morao da stavljam na punjac. Ja cu olaciti ovaj rom pa ako neko hoce da ga proba nista nece da ga kosta.
 
A reci mi kole82 jel ima kineskog bloatware-a? I kako se ponasa konzumacija rama? Da li ima memory leaka?
 
Nema kineskih aplikacija, ociscen je od njih. Pa mogu ti reci da za jedan dan koristenja nije bilo, doduse iz navike ja stalno gasim procese u pozadini pa mozda zato nisam ni primjetio. Svakako ga vrijedi probati. Volio bih da jos neko proba, mozda neko od iskusnijih korisnika, ja relativno kratko koristim Note3. Kazem ti ja sam ga flesovao direktno iz odina, u download mode i instalirao misleci da je cist rom. Ja sam sad za sad zadovoljan, baterija mi je bolja nego sa mojim fabrickim romom, a sve radi koretno.
 
Evo ja ga upravo flesujem pa javljam utiske tipa sutra poslepodne posle malo cackanja :)
 
E ovako, sto se tice ovog kernela sto sam okacio i sa njim ima nedostataka. Poziv na drugoj kartici radi ali kad se javis ne cujes onoga ko te zvao i ko tebe zove ne cuje tebe. Ovaj tip je pisao direktno momku koji je napravio kernel pa ce da mi javi da li moze da se ispravi taj bag.
 
Poslednja izmena:
doslo je vreme za promenu telefona, uzeo bih nesto drugo , jedno vreme nisam nesto posebno pratio nit ponude niti trziste.
ono sto meni igra glavnu ulogu je da telefon bude FULL dual sim kao sto je i ovaj model, znam da je to jos i note 5 dual,ali mi je preskup,dao bih izmedju 200-300 evra.
da li ima jos neki full dual sim telefon,bitno mi je da sa jedne kartice delim net na lap top bez ikakvih prekidanja dok na drugoj razgovaram i ostalo.

drugi uslovi koji moraju da budu ispunjeni je da bude LTE( da podrzava i 800 band), da kamera bude u najmanju ruku solidna, ekran 5.5 inca ili vise , ne bitno koji tip ekrana.
ako neko ima predlog ,samo izvolite, imam par dana fore dok ne prodam note3.
 
Imala je tema skoro sa listom Dual SIM Full Active telefona, ali nema sanse da je nadjem sada :( Eventualno, mislim da je Desp poceo tu temu, pa potrazi po njegovom nicku zapocete teme.

Meni jedino Note 4 i Note 5 su u igri trenutno kada treba i DSFA, posto licno mi previse odgovara SAMOLED, ne mogu se privici ni na iPhone 6+/7+ cak. Ali ima i drugih izbora, cak i jeftinijih Xiaomi i ovaj drugi Kinez ne secam se kako se zvahu :)
 
Ima jedan link u toj temi, gde stranci bas dosta azuriraju listu.
Uopste nisu losi neki od tih telefona (a realno DSFA LTE i ne mogu biti low-end), ali verovatno ces svesti izbor na 2 modela max. isto kao ja, na osnovu drugih kriterijuma ;)
 
nasao temu od Desp-a,ali se radi o 4G\3G slotovima u dual sim telefonima,ne o DSFA....
 
Pozdrav ljudi... imam problem sa SM-N9002. Instalirao sam SVA 13 na njega medjutim ne rade mi ni jedni senzori. Ni rotation screen ni proximity sensor... Ima li pomoci? Drugar se pre toga igrao i instalirao razne firmwere usled cega je i doslo do prekida rada senzora. Hvala :D
 
Hvala na tako brzom i efikasnom odgovoru. Zamenio sam senzor i sve radi. Amerikanci su ipak ekspeditivniji u odgovorima. POzdrav
 
Nazad
Vrh Dno