Šta je novo?

Microsoft Lumia 650

Oho! Čestitam na hrabrosti! :d

Sent from mTalk
 
WP_20160404_22_37_21_Rich_2.jpg


Evo jedna slika... Odoh u krpe... Lep telefon!
 
I da... Bio je sa 10586.11 , odmah mu je ponuđen 164..
 
Extra @rotkod.
Sve čestitke. Mislim da je fon zaista dobar, ali, ne bi bilo na odmet, čak poželjno, da izneseš lične i realne utiske o L650 ;)
 
I ja se razmisljam da uzmem L650, ali bojim se da ce prelazak sa L920 biti "s'konja na magarca". Steta sto L650 nema kompas i bezicno punjenje ili bar nesto od ova 2.
 
Hehehe... Ženina šifra za kozmetički sajt... Pa kome treba...
Zezam se, Tesla... 770000kr mi još fali za isti...
Telefon je imao par blesimiranja sa marketom, dok nije instalirao novi, i dva kočenja... Samo sa .11, od .164 radi jako lepo... Gledaću jedan dan da snimim oba u radu...
 
Poštujem bežično punjenje, mada za kompas... Nikad ga nisam koristio, a mislim da mojoj ženi tek neće trebati...
U svakom slučaju, telefon je lagan i ugodan za korišćenje.
Nisam još primetio neki izostanak... Ako ih bude, pišem o tome... Mislim na šlogenzi i to..
 
Čestitke ženi, izabrala je pravog muža, čim joj kupuje Lumije. ;)
Kakav mu je ekran u odnosu na prethodnika? Na 640 mi se i nije nešto svideo.
 
Lepo se vidi sve, boje nisu toliko naglašene kao na L1020, ali nisu isprane, kako mi se činilo na L535.
Kada se naglase boje, u procentima je 90% skoro kao na L950,
Hmmm... Ako tako mogu da kažem...
Edit:
Ja na L950 i L650 držim profil boja na znažno...
 
Poslednja izmena:
Kratko pitanje samo, izvinjavam se ako je receno ranije. Jel snimanje telefonskog razgovora postoji i na lumiji 650, i da li moze da se podesi tako da se svi razgovori snimaju? Takodje, video sam snimak kada se snima razgovor koji sam ja inicirao, ali da li ide slicno tako i kad mene neko zove?
 
Kad smo kod toga, meni je opcija za snimanje razgovora ugasena i ne mogu da je upalim...jel zna neko zasto?
Imam lumiju 550 i mislim da je to moglo, kada sam uzeo fon...sad sam na redstonu.. :)
 
Hmm, to je bas sugavo - neko je mozda zbog toga uzimao tu lumiju... Jel si probao ono u podesavanjima: settings/phone/[pa tamo negde da se odabere aplikacija za snimanje razgovora]? To sam na YouTube-u video pre nego sto sam ovde napisao post.
 
Cini mi se da sam to imao na onom buildu 10240, ali odmah sam apdejtovao fon i cini mi se da posle nisam imao opciju da snimam razgovor...a u tim opcijama imam da podesim aplikaciju, ali je taj deo zatamljen, i ne mogu da menjam. :S
 
Videh ga danas uživo... želiiiiim! :d Koliko god da mi je pun ***** MSFT gluposti, sutra bih zamenio 640ku za ovaj. :D

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Postoji li Lumia 650 u dual sim verziji?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Postoji.
https://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia650-dual-sim/

Malo je bezveze sto nisu i 550 objavili i u dual sim verziji, s obzirom da su nam to te tri lumije jedine u ponudi za neki naredni period, mada ok, ruku na srce, ima jos i ovih sa 8.1 sto dobijaju 10, a koji imaju dual sim, tako da ok...
 
Videh ga danas uživo... želiiiiim! :d Koliko god da mi je pun ***** MSFT gluposti, sutra bih zamenio 640ku za ovaj. :D

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk

Gde si imao prilike da vidis ja sam isao do Telenora ali kazu jos im nije stigao? Btw zar ti nisi imao Lumiu 550 :)
 
Gde si imao prilike da vidis ja sam isao do Telenora ali kazu jos im nije stigao? Btw zar ti nisi imao Lumiu 550 :)
Bio mi neki lik jutros u radnji gde radim pa sam skontao tel. i odmah je bilo DAJMIDAJMIDAJMIDAJMIIIII!!! :D
Mislim da je ovo jedna od najlepših Lumija, a nisam smeo da stavim moj tel. pored da uporedim displej... Nije prepucan bojom kao Samsung displej, ali 640 ne može ni da mu primiriše. :d
Možda mogu biti jače boje, ako se promeni u podešavanju, ali vidim da lik još drži onaj fabrički početni ekran pa mi je sve bilo jasno...

Moji su bili 520, 630 i od novembra imam 640. Matori ima 550, a sad ga je uzeo i ženčetov burazer. :)

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Poslednja izmena:
Uh...na slikama izgleda odlično, još da ga vidim uživo i bojim se da ću morati da ga kupim...

Sent from mTalk
 
Bio mi neki lik jutros u radnji gde radim pa sam skontao tel. i odmah je bilo DAJMIDAJMIDAJMIDAJMIIIII!!! :D
Mislim da je ovo jedna od najlepših Lumija, a nisam smeo da stavim moj tel. pored da uporedim displej... Nije prepucan bojom kao Samsung displej, ali 640 ne može ni da mu primiriše. :d
Možda mogu biti jače boje, ako se promeni u podešavanju, ali vidim da lik još drži onaj fabrički početni ekran pa mi je sve bilo jasno...

Moji su bili 520, 630 i od novembra imam 640. Matori ima 550, a sad ga je uzeo i ženčetov burazer. :)

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk

Ja sam bio jako zagrejan za 640 kao što ti imaš ali nisam mogao da je dočekam pa sam uzeo 735 takođe odličan tel ali me opasno čačka ova 650, sve se nekako nadam da će MS izbaciti nešto što će da bude naslednik 735 pa da idem na to možda. Svakako sam miram još godinu dana mada i nemam neke potrebe da menjam ali mi se baš sviđa koncepcija 650ke :D
 
Ma ja više ne znam šta da radim... Svakako nisam u mogućnosti da menjam uskoro tel., ali ovo što MSFT radi trenutno mi ne uliva puno nade da će se sistem i stanje sa app dovesti uskoro u red. Ujedno se i bojim vraćanja na Android jer opet teško da bih mogao da odvojim više od ~200€ za telefon što je vrlo rizična zona... Opet mi se 650ka užasno sviđa i voleo bih da je posedujem... Ufff... teške muke. :d

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Cekaj najbolje da malo padne cena na oko 150e. Onda prodas L640 i uzmes L650 :)
 
Ja sam 640 uzeo za 100e u novembru i to je bila ok cena. Jedna lajsna na 650 ne vredi 100e. Sem te lajsne lumia 650 nije nesto bolji uređaj od 640. Već 130-150 je prihvatljivija cena. U paketu kod operatera cena je jeziva.
 
Cekaj najbolje da malo padne cena na oko 150e. Onda prodas L640 i uzmes L650 :)
Pa tako će najvrv i biti jer čisto sumnjam da ću pre NG moći bilo šta da uzimam. :d

Ja sam 640 uzeo za 100e u novembru i to je bila ok cena. Jedna lajsna na 650 ne vredi 100e. Sem te lajsne lumia 650 nije nesto bolji uređaj od 640. Već 130-150 je prihvatljivija cena. U paketu kod operatera cena je jeziva.
Ima nešto bolju kameru, bar kako sam video po rivjuovima, bolji displej, dosta je lepša i čipset je tu negde, možda malko jači od sd400... Da. Max 150€ bi bio limit. :)

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Poslednja izmena:
Juče klinac bio da plati račun u VIP-u i video L650....kaže da se oduševio. Ne znam samo uz koji paket ide i po kojoj ceni...ali koliko vidim na sajtu trenutno ga nema u ponudi
 
Omg pa 2013 je lumia 1020 imala 2Gb rama ej... A njima je sad frka da bar na ovim modelima stave 2 GB rama, pa to bi radilo super :)
Ocigledno MS zeli dve kategorije telefona, Top i Low.
Gde su modelu koji ce menjati 7## i 8## seriju?

Pre je bilo jasno:

Low 5## 6##
Mid 7## 8##
High 9## 1###

Sent from my Xperia
 
Poslednja izmena:
Ummm... Jesi ikad čuo pesmu "No Limit"? Tvojom logikom bi pesma imala skroz drugačije značenje. :d
Ako nisi znao, imaš "upper limit" i "lower limit" ili ti gornja i donja granica. U ovom slučaju je gornja granica (limit) 150€.

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Nazad
Vrh Dno