Šta je novo?

Microsoft Lumia 650

I jel se nekome desavalo da lumia 650 ne skonta da su joj ubacene slusalice?
 
Za sada ne, isto je sa wifi-em, nije se gasio...
 
Kakva je situacija sa baterijom, ne igram igrice, wifi upaljen stalno, dosta razgovora, viber jedno 10 poruka. Al mi treba baterija dan i po.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Kakva je situacija sa baterijom, ne igram igrice, wifi upaljen stalno, dosta razgovora, viber jedno 10 poruka. Al mi treba baterija dan i po.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока

Baterija bi trebalo da izgura dva dana bez problema ...
 
Ostane mi bar 50% uveče oko 9h baterija. Al ga onda maltretiram jer je nov, pa ga uključim na punjač oko 12.. Normalno korišćenje oko dva dana bi trebalo da izdrži.
 
Ostane mi bar 50% uveče oko 9h baterija. Al ga onda maltretiram jer je nov, pa ga uključim na punjač oko 12.. Normalno korišćenje oko dva dana bi trebalo da izdrži.

i kod mene takže baterija uveče bude na oko 50% :)
 
Molim vas koji imate lumiju 650. Da li bar nekome na lumiji 650 radi radio? Probajte bar sa Radio FM Phone aplikacijom, ili sa FM Radio Player-om. Izvinjavam se ako smaram sad vec s ovim. Samo me zanima da li postoji sansa da bi kod moje devojke proradio radio na nekom drugom lumia 650 telefonu, ili ako bi radio proradio na nekom narednom buildu.
 
Da ponovim:
Kod mene definitibno radi na L650. Menjao slušalice i tek sa trećim proradilo. Redstone je u pitanju.
Sad ću da probam još neki FM program.
Dakle, FM Radio RADI NA L650
 
Radio FM radi, upravo slušam preko njega. Slušalice od Sony telefona.
 
Molim vas koji imate lumiju 650. Da li bar nekome na lumiji 650 radi radio? Probajte bar sa Radio FM Phone aplikacijom, ili sa FM Radio Player-om. Izvinjavam se ako smaram sad vec s ovim. Samo me zanima da li postoji sansa da bi kod moje devojke proradio radio na nekom drugom lumia 650 telefonu, ili ako bi radio proradio na nekom narednom buildu.
radi,evo sad sam skinuo na sestrin l650 radio fm phone ,radi normalno.Takodje radi i na mojoj l950xl.
 
Izvini, ružno zvuči,ali da te pitam: Jesi li gurnuo Džek od slušalica do kraja? Poprilično sam jako morao da ih gurnem da bi ušle.
 
Molim vas koji imate lumiju 650. Da li bar nekome na lumiji 650 radi radio? Probajte bar sa Radio FM Phone aplikacijom, ili sa FM Radio Player-om. Izvinjavam se ako smaram sad vec s ovim. Samo me zanima da li postoji sansa da bi kod moje devojke proradio radio na nekom drugom lumia 650 telefonu, ili ako bi radio proradio na nekom narednom buildu.

Da li imas neke druge sluske da probas da prikljucis pa proveris da li hoce da radi, bez sluski nece da moze jer ako telefon ne detektuje da su mu prikljucene sluske onda tesko da ces imati i radio. Ako je problem u aplikaciji probaj neku od ponudjenih mora da neka radi.
 
Hvala vam svima na odgovorima.

Jeste, gurnili smo slusalice do kraja, lepo je skljocnulo. Od troja slusalica koje smo imali pri ruci jedne moje su joj radile, i njih sada i koristi. Moze da slusa muziku, ali ne moze da slusa radio, to joj nesto zeza. I nije ruzno pitanje, mada znam vec kako nekad ume biti neprijatno pitati tako nesto. :)

Onda ili da probamo sa jos nekim slusalicama, ili je mozda nesto na tom telefonu zeznuto, pa da zato nece da pusta radio. U svakom slucaju, lakse mi je sad. :)

Da ne ureknem, danas smo namerno vise telefonirali, nije zezao ton onako tokom poziva da ja nju ne cujem, slusalice sa muzikom lepo rade, i sad samo da nadjemo resenje za radio i onda bih mogao reci da telefon radi bas bas super. :) Od svega, samo da ne zezaju pozivi vise, i to eto sa radiom.
 
Da li imas neke druge sluske da probas da prikljucis pa proveris da li hoce da radi, bez sluski nece da moze jer ako telefon ne detektuje da su mu prikljucene sluske onda tesko da ces imati i radio. Ako je problem u aplikaciji probaj neku od ponudjenih mora da neka radi.

Juce ja nju nisam dobro razumeo. On je primecivao da su sluske ustekane, ali nije nista na njih pustao. Sad kad smo ubacili ove moje slusalice, muzika joj radi, ne radi samo radio, a imamo samo ta tri para slusalica. Jedino da vidimo u toj prodavnici da probam sa raznim slusalicama u njihovoj radnji, ili da redom pitamo kolege da nam pozajmljuju slusace. Pih, kud su sad jos godisnji... :D (To se salim, lepo je meni kad mogu malo vise da visim ovako ovde. :) )
 
Juce ja nju nisam dobro razumeo. On je primecivao da su sluske ustekane, ali nije nista na njih pustao. Sad kad smo ubacili ove moje slusalice, muzika joj radi, ne radi samo radio, a imamo samo ta tri para slusalica. Jedino da vidimo u toj prodavnici da probam sa raznim slusalicama u njihovoj radnji, ili da redom pitamo kolege da nam pozajmljuju slusace. Pih, kud su sad jos godisnji... :D (To se salim, lepo je meni kad mogu malo vise da visim ovako ovde. :) )

Pa Garisha ti ko hobotnica na sve strane si se raspisao ne moze te covek navatati :D ali u svakoj temi je tvoj problem sa radiom :D pa imas neku drugu opciju za slusanje radija ili je fon jedina moguca opcija :D Kako god nadam se da ces uspesno resiti problem u vezi sa radijom :D
 
Poslednja izmena:
E, nije, samo u dve teme - ovoj, i u Windows 10 Mobile. :D

Hvala, i ja se nadam. :D Telefon je bas super inace. :) A to za radio, zgodno je na telefonu imati radio kad si u putu, pa se izvalis i slusas - u tim situacijama mi je lepse tako nego sa mojom muzikom, jer mi je lepse kad ne znam koja je sledeca pesma (pod uslovom da od te sledece pesme ne osedim :p ).

Ali pomogli ste mi svi, pa videcu kako ce ispasti.
 
E, nije, samo u dve teme - ovoj, i u Windows 10 Mobile. :D

Hvala, i ja se nadam. :D Telefon je bas super inace. :) A to za radio, zgodno je na telefonu imati radio kad si u putu, pa se izvalis i slusas - u tim situacijama mi je lepse tako nego sa mojom muzikom, jer mi je lepse kad ne znam koja je sledeca pesma (pod uslovom da od te sledece pesme ne osedim :p ).

Ali pomogli ste mi svi, pa videcu kako ce ispasti.

Kako god Gari samo da devojka bude zadovoljna sve ostalo se da srediti :D
 
Od svega, samo da ne zezaju pozivi vise, i to eto sa radiom.
Kupiš NOV mob, platiš nemalih 200€ i onda se nadaš da neće nešto da te zeza,
a ono 2 funkcije kojie rade na mobilnim iz 1996 godine, pa je li realno?
Nekad je bila prednost kupiti jeftinu Lumiju, sad više ni u tom segmentu nemaju šta da ponude.
 
Kupiš NOV mob, platiš nemalih 200€ i onda se nadaš da neće nešto da te zeza,
a ono 2 funkcije kojie rade na mobilnim iz 1996 godine, pa je li realno?
Nekad je bila prednost kupiti jeftinu Lumiju, sad više ni u tom segmentu nemaju šta da ponude.
Nije realno, slažem se. Ali videćemo kako će biti, ako ne bude kako treba, videće nas opet - sa zahtevom za drugi primerak.

Sad samo strpljivo, možda se oni dobro pokaže...
 
Poslednja izmena:
Proradio devojci radio. :D
 
Ne znam, jutros utaknula iste slušalice od juče, probala opet radio, i on radi... Ima tako nekih blesavih stvari. Sad telefoniramo malopre, i malo malo pa se čuje nešto kao drrrm, na čujem je kratko vreme, i onda se razgovor opet normalno nastavi... Poruke joj isto često stignu 10-20 minuta kasnije... Da li treba da sve legne na dvoje mesto ili šta, ne znam... Jeste neozbiljno ovo od Microsofta, oni se sama baš ništa ne trude (bar deluje tako) da olakšaju posao korisnicima... Uzmeš telefon iz radnje, on baguje, nadaš se da će prestati, a ako bi čekao otkucava ti vreme - ako bi da vratiš telefon, treba to ranije uraditi, ne da dođeš kod trgovaca posle mesec dana sa "meni ovaj telefon ne radi, jel mogu da dobijem drugi"... (što opet može, ali...)
 
Moj primerak Lumie650 od cca 110e odlično radi, da kucnem u drvo. Made in Vietnam, model RM-1152.
Restartuj fon, instaliraj opet aplikacije, ako i dalje zeza poziv/zvuk/radio, nosi u radnju i traži novi. Ako neće da menja I spominje lošu firmu/izradu, inspekcija..
 
Da, to sam i ja razmišljao tako sad baš... Ako devojka više ne bi htela da se igra s l650, uzeću ga ja sebi, meni se baš sviđa telefon, imao bih strpljenja. I za hard reset, i za natezanje, šta god da treba.
 
Ovo još malo pa se više isplati sa sve povratnom avionskom kartom, u odnosu na cene kod nas.
 
Pa mi da imamo bolji standard i vece plate od norvezana, a da nam ostanu ovakve cene, opet bi bilo preskupo.
 
Nazad
Vrh Dno