Šta je novo?

Microsoft Lumia 650

Evo da se prijavim u klub. Prodao sam pre neku nedelju 640ds, i pre par dana kupio 650ds. Uzeo sam pod utiskom da ga uzimam samo zbog estetike, a da su performanse zbog čipseta slabije nego na 640, ali pri korišćenju mi se učinilo da to nije tako. Iz tog razloga danas pozajmim od kolege svoj prošli telefon l640, i odradim antutu test paralelno na ova dva modela. Ispostavilo se da sam bio u pravu i da radi bolje noviji model. U svakom segmentu ima bolji rezultat od l640. Na kraju mi je pokazalo skor 30980 na l650 a 26780 na l640. Jedino je baterija lošija na l650.

Sent from mTalk
 
Ja uporedio moju l640 sa l650 od druga ,moja je skoro sve app brze otvarala ,a i kamera je bolja kad se slika zumira ima mnogo vise detalja na l640 ,e sad na youtube imas klipova na kojima l650 radi bolje na nekima l640 radi bolje ,tako da nema pravila.

Sent from mTalk
 
Imam lumiu 640ds,pa rekoh da se ponovim sa 650ds.Kupio 650 ds,nisam prodao 640ds.Telefon više stajao na stolu nego što se koristio jednostavno nisam mogao da se naviknem na debljinu telefona,nikako mi nije ležao u ruci.Ekran jeste bolji,ali prodao sam ga posle desetak dana,došao čovek i kupio za majku,a meni ostade 640.
 
Ja uporedio moju l640 sa l650 od druga ,moja je skoro sve app brze otvarala ,a i kamera je bolja kad se slika zumira ima mnogo vise detalja na l640 ,e sad na youtube imas klipova na kojima l650 radi bolje na nekima l640 radi bolje ,tako da nema pravila.

Sent from mTalk
Nisam proverio koje su verzije softvera na kojem telefonu, moguće da to utiče na performanse. Osim toga, moj osećaj brzine je bio subjektivan, ali možda i nije tačan, iako antutu kaže drugačije. Ako uspem, sutra ću da vidim kod kolege verziju, pa da uporedim sa svojom.

Sent from mTalk
 
Kod kolege je bila verzija 14393.693, a kod mene14393.953. To je jedina razlika, a sad sam skinuo 14393.1066, pa ćemo videti kako radi, i da li on može da je skine, pa da ponovo uporedimo telefone.

Sent from mTalk
 
Pade... Puko ekran unutra, nema slike, čuje se zvuk... Ovo je izgleda boljka, pun net o tome.
Zamena: original 100€, kinez oko 50. Ceo nov može da se nađe za 120-140, ali to više nije interesantno.
Bojim se da je završio svoje za sva vremena. Šteta.
 
Rip


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Jel i dalje nema resenje za dekodiranje Lumia? Ima L650 za 30e ali zakljucan na mrezu. L550 20e :D
 
Nazad
Vrh Dno