Šta je novo?

Microsoft Lumia 650

Ummm... Jesi ikad čuo pesmu "No Limit"? Tvojom logikom bi pesma imala skroz drugačije značenje. :d
Ako nisi znao, imaš "upper limit" i "lower limit" ili ti gornja i donja granica. U ovom slučaju je gornja granica (limit) 150€.

"No Limit" - 2 Unlimited :) Naravno da sam čuo

I čuo sam ja za te upper i lower gluposti...ali mi je nekako po naški mnogo lepše i jasnije ;)
 
I 200 evra je mnogo za taj telefon!
 
Ali da je 200 evra bilo bi podnosljivo. Ovako neko ko ga ne kupuje zbog Windowsa ako stavi na kantar njega i neki Samsung, verovatno ce odabrati taj Samsung - malo bolji hardver, i niza cena. Ali dobro, vremenom bi trebao da pojeftini.
 
U CH već 170€. Sto i nije tako losa cena ali ipak malo iznad realnih 150€
 
Mislim da je realna nekih 45e.

Sent from mTalk
 
Nope. Toliko košta u Hendiju, a po ovim navedenim šupicama je 200, 210€... :)



Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste L640 170€, ali sa fiskalnim i garancijom. :d
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Mobilnishop 199e
Nope. Toliko košta u Hendiju, a po ovim navedenim šupicama je 200, 210€... :)
Bas sam pogledao, jeste kod njih 200 evra. I Mobilnishop spada u "supice"? Koja je razlika ako bih uzeo tamo telefon, samo u ceni? Ne bi mi tamo bilo nesto podvaljeno? Pretpostavljam da ce mi se neko smejati zbog pitanja, ali pitam za svaki slucaj. Nisu problematicni oko reklamacije oni (svakako bi trebalo valjda i prvi i drugi i treci da samo salju uredjaj u ovlasceni servis)?
 
Pa ako ga uzmeš u ovlaštenoj radnji dobija fiskalni i dve god. garancije, a kod švercera nema, tj. Ima neka njihova od 6meseci
 
Ako uzimaš u tim radnjama po toj ceni ne dobijaš fiskalni i dobijaš 6 meseci, godinu ili dve godine (zavisi od radnje do radnje) njihove garancije na parčetu papira. Neke radnje ispoštuju ako npr. treba da zamene uređaj zbog fabričkog kvara, ali većinom šalju u svoj servis jer uređaj nema garanciju proizvođača već samo onu što dobiješ od njih.
Kupovao sam ranije u par radnji, ali više se ne igram sa tim. Mislim da je sigurnija opcija uzeti preko KP neki do mesec dana star uzet preko operatera za isto ili manje para jer tu bar imaš garanciju proizvođača pa možeš u zvanični servis da ga pošalješ... Ovako si na milosti vlasnika dotičnih šupica.

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na pojasnjenju. :)
 
Ako uzimaš u tim radnjama po toj ceni ne dobijaš fiskalni i dobijaš 6 meseci, godinu ili dve godine (zavisi od radnje do radnje) njihove garancije na parčetu papira. Neke radnje ispoštuju ako npr. treba da zamene uređaj zbog fabričkog kvara, ali većinom šalju u svoj servis jer uređaj nema garanciju proizvođača već samo onu što dobiješ od njih.
Kupovao sam ranije u par radnji, ali više se ne igram sa tim. Mislim da je sigurnija opcija uzeti preko KP neki do mesec dana star uzet preko operatera za isto ili manje para jer tu bar imaš garanciju proizvođača pa možeš u zvanični servis da ga pošalješ... Ovako si na milosti vlasnika dotičnih šupica.

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk

Najbolje objašnjeno i rečeno!
 
Ako uzimaš u tim radnjama po toj ceni ne dobijaš fiskalni i dobijaš 6 meseci, godinu ili dve godine (zavisi od radnje do radnje) njihove garancije na parčetu papira. Neke radnje ispoštuju ako npr. treba da zamene uređaj zbog fabričkog kvara, ali većinom šalju u svoj servis jer uređaj nema garanciju proizvođača već samo onu što dobiješ od njih.
Kupovao sam ranije u par radnji, ali više se ne igram sa tim. Mislim da je sigurnija opcija uzeti preko KP neki do mesec dana star uzet preko operatera za isto ili manje para jer tu bar imaš garanciju proizvođača pa možeš u zvanični servis da ga pošalješ... Ovako si na milosti vlasnika dotičnih šupica.

Sent from my Lumia 640 LTE via mTalk

Svaki uredjaj moze da se odnese u zvanicni servis... bez obzira gde si ga kupio...

Jedino je pitanje koliko ce otklanjanje evenutalnog kvara da kosta...

Ako je ostecenje fizicko ima da platis popravku bez obzira sto je uredjaj u garanciji...
 
Svaki uredjaj moze da se odnese u zvanicni servis... bez obzira gde si ga kupio...

Jedino je pitanje koliko ce otklanjanje evenutalnog kvara da kosta...

Ako je ostecenje fizicko ima da platis popravku bez obzira sto je uredjaj u garanciji...

S tim da na ispisanoj garanciji moras imas tacan serijski broj uredjeja i ostalo, inace ne vidim zasto bi ti popravili uredjaj jer ti imas racun od neke lumije 650. OK, mozda u winwin-u ne napisu to na svoju ruku (mozda i napisu, nisam siguran), ali za njim sam siguran da bi sve sredili sa ovlascenim servisom kao sto mi je vec bio slucaj i ranije za po koji uredjaj. Zasto bi oni bili papci i da ti poprave dve i po godine star telefon na racun nekog tvog druga koji ima garanciju od godinu i po dana. :p Ipak, slazem se da je malo verovatno da bi se ovako nekako neko dovijao, mada ko zna. A opet, mozda bi i uvazili, ali kontam da ako na svoju ruku saljes u ovlasceni servis onda mora da bude sve popunjeno po PS-u.
 
Ahahahah!!!! Sinhronizovano zamrzavanje na učitavanju GTA! :d
 
Javno pitanje:

- Ima li zainteresovanih za Lumia 650 model crne/bele boje sa Telenora (garancija 2G)???

Koleginica obnavlja ugovor pa može uzeti L650. ako je neko zainteresovan neka se javi na PP za cenu ili dogovor.
 
Jel zna neko kako da namestim da se upali ekran telefona na dodir? U opcijama sam nasao tu opciju i ukljucio je, i ekran hoce da se ugasi kad se pipne dva puta navigaciona traka i to odlicno radi...samo ne znam kako da upalim ekran na tu foru...

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Settings->Personalization->Lock screen->Double tap to sleep (postaviti na ON).

Sent from mTalk @ L640 LTE
 
Poslednja izmena:
Settings->Personalisation->Lock Screen->Double Tap To Wake (na ON).

Sent from mTalk @ L640 LTE
Ukljucio sam to,gasi ekran bez ikakvih problema,ali nece da ga upali kad ga pipnem dva puta...ne znam sta da radim...probacu da ga restartujem mozda proradi,a necu da radim hard reser jer nije moj fon nego caletov a taman sam mu sve podesio...jel znas sta bi mogao biti problem? Uradio sam apdejt i posle njega nisam radio reset.
 
Settings->Extras->Touch->Wake up da se uključi na On. Ako sam dobro razumeo.

Sent from mTalk @ L640 LTE
 
Poslednja izmena:
Mora da radi pod uslovom da imaš opciju. Kod mene fercera besprekorno. Na ženinoj L535 se pobrkala opcija tj. nestala je pa sam joj vratio fon na 8.1...

Sent from mTalk @ L640 LTE
 
Nazad
Vrh Dno