Šta je novo?

Modifikovan BIOS za ASUS Maticne Ploce - Ažuriranje gotovo svih uređaja na matičnoj

Lako se vrnem ja na stabilnu verziju ako ovo ne valja :D
 
Radicu modifikaciju BIOS-a za x99 ali cime budu stali sa podrskom. Jer nema smisla raditi modifikaciju kada jos sama firma (Asus) izbacuje ispravke. Tako da javljam se kada to budem uradio da podelim neka svoja iskustva ovde u temi :)
 
Radio sam update na mojoj X99 Deluxe 2
Sta sam dobio?
1 sek brzi boot i 2 fps u igrama :d

Zasto sam radio? Zato sto ovi iz Asusa su batalili sa podrskom tj vec 2 meseca nista nisu izbacili :D Vrv zbog x299

Evo slike: Gore je modifikovana ver biosa a dole je stock tj fabricki. Mozete da vidite sta je u sustini azurirano ;)

Capture.PNG

Naravno ovo je uradjeno pre nekih nedelju dana. Nisam sve bas u ******* testirao ali za sada nema greske :) Jos ne mogu da potvrdim da je sve stabilno 100% jer kao sto rekoh nisam prosao sve testove ali za sada sve je ok :)
Isto da kazem sa poslednjom verzijom UBU-a (1.69.5)
P.S I ne znam sto Bechmark stavlja **** kada nisam psovao i kada nisam reko ni jednu ruznu rec xD
 
Poslednja izmena:
Jel isprobao neko ovo na Ryzen x370 ili x470? Na Asus pločama naravno.



Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
 
Ja nisam. Ali cime prvom prilikom budem imao sancu probacu. Isto da kazem za x99 deluxe 2 se pojavila vec odavno beta bios-a 1902 i vec 2 nedelje nemam nijednu gresku... Moze se reci najbolji bios do sada za x99
 
Nazad
Vrh Dno