Šta je novo?

Tastatura ne radi kad ugasim Viber za desktop

yooyo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
28.06.2005
Poruke
10,877
Poena
730
Kao što naslov kaže, kada ugasim Viber for desktop na win 7 laptopu, tastatura potpuno prestane da radi. Jedino restart pomaže. Nisam uspeo da otkrijem zasto se to dešava.

Da li je neko imao sličan problem?
 
Prestani da ga koristiš, jer je krš.
 
meni na win 10 redovno ažuriranom, viber ne šalje slike niti video klipove u desktop verziji, dok sa Metro verzijom nema tih problema... postoji li neko rešenje?
 

Prilozi

  • 2018-01-24_8-58-45.jpg
    2018-01-24_8-58-45.jpg
    16.9 KB · Pregleda: 66
Meni je toliko bagovao i na 7 i na 10 da sam ga totalno izbacio iz upotrebe, cak i na mobu.
Konkurencija ima mnogo bolja resenja
 
Baguje i kod mene na 10-ci, ali u smislu svaki put kad ga gasim dobijem error ili ako zaboravim da ga izgasim, a pokušam računar da izgasim, baca neke memory greške.
 
Konkurencija ima mnogo bolja resenja
A ima li konkurencija korisnike? :D

Moja g-đa redovno koristi Viber i na Win7 i na Androidu, bez ikakvih bitnih problema.

Svi oko mene koriste Viber redovno na telefonima i nisam čuo da se neko žali.

@ yooyo: pretpostavljam da si probao da deinstaliraš Viber, očistiš komp sa CCleanerom pa ponovo instaliraš? Ako nisi, probaj, moglo bi da pomogne.
 
A ima li konkurencija korisnike? :D

Moja g-đa redovno koristi Viber i na Win7 i na Androidu, bez ikakvih bitnih problema.

Svi oko mene koriste Viber redovno na telefonima i nisam čuo da se neko žali.

@ yooyo: pretpostavljam da si probao da deinstaliraš Viber, očistiš komp sa CCleanerom pa ponovo instaliraš? Ako nisi, probaj, moglo bi da pomogne.

Mnogo vise nego sto mislis. To sto tebi i eventualnoj okolini dobro radi, ne znaci i da ostalima super radi.
Najvise mi je bagovala desktop verzija, mada mi nikad nije ubila tastaturu...
Na bolja resenja sam mislio na npr WA Web, web stranica, nema instalacije itd a mozes koristiti na bilo kojem kompu... vrlo prakticno resenje
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno