Šta je novo?

Dokumentarci

Treći deo malo njanjav ali po meni, od PL trilogije nema dalje sa ovom tematikom. PL sam gledao nekoliko puta, svaki put novi doživljaj. Naravno i Stiv Ejvori, rame uz rame sa ovim...
 

Izvinjavam se ako je bilo, odličan dokumentarac o cyber napadu na Iranska nuklearna postrojenja.
 
Ne znam sto se sad priča o tom filmu, ja sam ga gledao ima bar 2 god mozda i vise? Ili je to nesto novo bas?? Sjajno uradjeno, svako treba da pogleda
 
od skoro je na Netflixu.
 
18.09. u 22h na Nacionalnoj geografiji bila epizoda 04 serijala "Evropa odozgo" (može da se vrati unazad).


Ne znam kako su došli na ideju da baš ono snime o Srbiji ali je lepo snimljeno (uz naravno prekrajanje granice ali i korektno objašnjenje uz to - mora se priznati).

Bez obzira što bih ja odabrao 75% drugog sadržaja da prikažem o našoj zemlji i ovo što je snimljeno nije loše ispalo.

Još malo pa gazim 50-u ali onaj rezervat (privatni) za magarce nisam znao da postoji :LOL:
 
Nisam bio detaljan - nema ga u našem netflix regionu, samo netflix zna zašto. U Danskoj (rekoše na TV) ga kao ima.
Ali otkako je na netflixu porasla mu je popularnost jako, inače je iz 2018.
 
Pisali smo. Nema ga jer je za teritoriju Srbije RTS nosilac prava
 
Ko voli kosarku i sport serijal na NBA.tv o gradovima kosarke povodom 75.godina lige je za svaku preporuku pogotovu epizoda o Beogradu.
 
Kako se zove serijal?
 
Hoop Cities.
 
РТС 2: Програмска шема - петак, 07. окт 2022
20:00 Галаксија - компјутер који је одбио да умре, документарни филм
 
Da li negde može da se pogleda A Sniper's War iz 2018 sa našim prevodom ?

 
РТС 2: Програмска шема - петак, 07. окт 2022
20:00 Галаксија - компјутер који је одбио да умре, документарни филм
Nije emitovan u najavljenom terminu, opet ide najava, valjda će ovaj put da ispoštuju:
РТС 2: Програмска шема - четвртак, 20. окт 2022
20:35 Галаксија - компјутер кији је одбио да умре, документарни филм
 
Uh ja sam imao ove koje nosi Ben Wallace na slici:

dejkxxlkqwqyl1vxvwai.jpg


Strašna patika, nosio sam je dok se đon nije izlizao do te providne plastike.

Plus kalendar, majice, još jedne patike... Ali nisu bile toliko kvalitetne koliko Nike i Adidas, nego smo ih kupovali zato što su bile pristupačnije.
 

Solidna dokuserija o ljudima koji su dobili najviše vojno odlikovanje Medal Of Honor..

2 priče koje su ostavile najjači utisak na mene su priče Hiroshija Miyamure i Vita Bertodla.
 

Mnogo lep dokumentarac za mačkoljupce o uličnim mačkama u Istanbulu
 
Šalim se malo, ništa loše nisam mislio nego mi zanimljivo kako nekome padne na pamet da snima dokumentarac o uličnim mačkama u Instabulu 🙂
 
Толико их има у Истанбулу да је заправо веома логична тема. И живе веома лепо, на сваком ћошку им неко оставља грануле и воду.
 
Svaki ulični pas i mačka u Istanbulu imaju svog veterinara.
 
Nazad
Vrh Dno