Šta je novo?

Dokumentarci

O.J.: Made in America

Moram napomenuti da sam za ovaj globalni slučaj čuo relativno skoro, možda pre 10 godina i zbog moje površnosti nisam se nešto zainteresovao za događaj, jer predrasude su čudo! Tamo neki poznati Amer sportista zveknuo ženu i kontam šta tu ima da se gleda a da bude interesantno, pogotovu što su na crime kanalima išle emisije, premijere, koje sam tek preskako jer podsvesno sam ipak imao želju da ovo pogledam jednog dana.
I ove tv šort verzije nisam hteo ni da uzimam u razmatranje. Godine prolazile, Simpson nije bio čekiran i zaboravilo se.
Naletim na hbo-u na ovo i kad sam provalio da postoji 5 epizoda od po sat i po znao sam da je konačno došao i taj trenutak.
Ja sam bukvalno ovo progutao u par dana i ostao sam bez teksta... Šok, uzbuđenje, gledanje u odjavnu špicu....
Mislim da je ovo nešto najslojevitije odrađeno uz Steva naravno (Making a Murderer), a što sam gledao do sada! Svaki minut je imao smisla i mogu tvrditi da je ovo jedan nesvakidašnji događaj. Ima deset dana od tada, a ja evo i dalje ne verujem šta sam gledao...
10/10
 
Probaću, jer zaista je teško posle ove odgledane bombe u kojoj nije prikazan samo proces već i njegov životni uspon, psihološki profil, rasizam i mnogo čega drugog, proći još jednom kroz ovo. Mislim da u trećoj ep kreće tek poglavlje oko ubistva...
 
Odličan ovaj Tinder... Kliknuo na link, bacio cast sa tefona i vozi.
 
Odgledah ovog Puppeta... Bukvalno nikakva reakcija. Nije mi bio nešto uzbudljiv, mada pred kraj zanimljiv, ali su mi akteri u filmu tupsoni koji se retko sreću.
 
Lik presao igricu, odlican dokumentac. Mozda bi voleo da su objasnili bas sve pa makar trajalo i duze jer bas je zanimljiv... The Tinder Swindler
 
Dok sam razgledao šta ima na Prime naletim na ovo u dokumetarcima. Francuska produkcija, nije loš.
1644445015257.png
 
Prevare na tinderu odlicna voznja, veoma zanimljivo. Najbolje mi je sto lik ima instagram stranicu i jeda od stvari koje pisu u opisu su "My enemies are after me send money to save me 😊" :D

The Rescue je dobar dokumentarac o neverovatnoj i dirljivoj prici. Secam se dogadjaja ali se nisam secao tacnog ishoda i onda je na momente film bio neverovatno napet.
 
'ocete vidite najgore ocenjen dokumentarac u istoriji ocenjivanja dokumentaraca?
Popljuvan od strane svih.

Rasizam koji je obrnuo igricu. Pokusaj americke crne zajednice, u jeku svih desavanja po 'murrikama poslednjih godina da na globalnom nivou sve svale na "bele", pa je izazvalo totalni kontra efekat, ispadose isti rasisti samo u kontra smeru.

Everything's gonna be all white.

Ocena 1/10, al bukvalno 1.:D
 
Gle stvarno :LOL:
 
'ocete vidite najgore ocenjen dokumentarac u istoriji ocenjivanja dokumentaraca?
Popljuvan od strane svih.

Rasizam koji je obrnuo igricu. Pokusaj americke crne zajednice, u jeku svih desavanja po 'murrikama poslednjih godina da na globalnom nivou sve svale na "bele", pa je izazvalo totalni kontra efekat, ispadose isti rasisti samo u kontra smeru.

Everything's gonna be all white.

Ocena 1/10, al bukvalno 1.:D
Jesi gledao?? Jel bas za 1 ?
 
Jesam, ovakvi "biseri" se ne propustaju.

Haha, nize ne moze i potpuno opravdana ocena.
 
Nazad
Vrh Dno