Šta je novo?

Dokumentarci

Uuu, baš sam skoro razmišljao da li je i kada će se pojaviti dokumentarac.
@eagle23 Kada je bio na Nac geo?
 
Za ljubitelje gaminga, 6 epizoda koji prate razvoj Xboxa od prve generacije do danas. Sve epizode su dostupne na YT:
 
Life of crime..HBO produkcija..fenomenalno
Težak, fascinantan i tužan!
Nije mi strana materija, gledao sam neke i crnje ali ovaj je ipak poseban iz više razloga.
Ne bih navodio, samo mislim da se i sa stručnog stanovišta ne može prodreti do svesti ljudi koliko god da su upoznati sa problematikom i posledicama da je herion najopasnija droga, dok se ne pogleda ovakva jedna priča i tek se onda shvati šta se misli kada se priča o teškom skidanju, teškoj apstinentskoj krizi. Jednom rečju, nema leka...
10/10
 
Preporuka naravno, Meru je radio Jimmy Chin (Free solo, The rescue) a od Alpiniste se i Alex Honold boji.
 
Meru sam gledao, preporuka. Ko voli naravno.
Alpinistu iz 21-e nisam, ali kad sam video u trejleru - goloruk sa cekicima, bez vezivanja... e ovu "budalu" treba videti.
 


Hands on a Hardbody (Documentary) 1997

 
Poslednja izmena:
The puppet master


Odličan dokumentarac, produkcija od strane ljudi koji su napravili "don't f**k with cats"

Neverovatna priča o prevarantu koji je uspeo godinama da ubeđuje ljude kako je MI5 agent, i drži ih uz sebe gotovo kao taoce pri čemu izvlači novac i sredstva van svake pameti..
Gde si nasao?? Ima li titl hvala
 
Nazad
Vrh Dno