Šta je novo?

Dokumentarci

Tiger King, Netflix
Pominje se u temi o serijama vec, odlican. Neverovatna skupina likova, taman mislis da ne moze ludje od ovoga, ali kako epizode idu - ipak moze lol
Vrhunski!

Za one koji su vec gledali /ili im ne smetaju spoileri:

 
Poslednja izmena:
Tiger King, Netflix
Pominje se u temi o serijama vec, odlican. Neverovatna skupina likova, taman mislis da ne moze ludje od ovoga, ali kako epizode idu - ipak moze lol
Vrhunski!

Za one koji su vec gledali /ili im ne smetaju spoileri:



Ko je pogledao sve epizode, neka doradi i sa 40-ominutnim intervjuima. Naziv je: Tiger King: Murder, Mayhem and Madness: The Tiger King and I

Ima par novih informacija koje kompletiraju utiske o osobama iz serijala. Neću da spojlujem, ali je većina radnika odande našla happy ending. :)
 
Ko je pogledao sve epizode, neka doradi i sa 40-ominutnim intervjuima. Naziv je: Tiger King: Murder, Mayhem and Madness: The Tiger King and I

Ima par novih informacija koje kompletiraju utiske o osobama iz serijala. Neću da spojlujem, ali je većina radnika odande našla happy ending. :)

Video sam sliku da je onaj mrga uradio zube i ima zenu.
 
Poslednja izmena:
Majkl Mur (da, baš taj Majkl Mur) i njegov saradnik Džef Gibs raskrinkavaju prevaru zvana "zelena i obnovljiva energija". Ima dosta antihumanizma u dokumentarcu ali ipak vredi pogledati.
Ček kad provale da je ceo cirkus oko klimatskih promena/globalnog zagrevanja prevara takođe.
What a time to be alive! :D

Michael Moore Presents: Planet of the Humans

https://youtu.be/Zk11vI-7czE

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Tiger King pokidao! Od mene 10/10

Što neko reče. ovo samo u Americi može da se desi :d Treba istaći da se na ovom dokumetarcu radilo čitavih pet godina i svašta bi se tu moglo napisati ali jedno je sigurno. Džo Egzotik je u pravom smislu reči Kralj!
I mnogo mi ga žao što se ludim spletom okolnosti nalazi u zatvoru, prvenstveno svojom ludom glavom i zahvaljajući gomili *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a koje je okupio oko sebe kako i pre celog cirkusa, tako i za vreme snimanja dokumetarca. Mislim, nikada nisam želeo, niti želim nekome loše, ali prvi put da sebe zabrinem negde oko pete i početka šeste epizode kada sam sebi u bradu govorio, "ubij kučku, ubij kučku"! I sad sam zatečen tim mojim ponašanjem jer ovo nije jbn film, neka tamo izmišljena priča, već stvarni likovi, ali činjenica je da su gospođa Kerol i ona pojava od njenog muža najveći skotovi u celoj priči. Nestvarno je da neko bude toliko naivan kao Džo praveći one gluposti u vezi sa Kerol i očekivati da ne bude kažnjen... Pa i da je meteor strefio po sred tintare bio bi prvi na listi sumnjivih svakako. Mislim, ne znam šta da kažem na kraju, iskreno se nadam da će izaći mnogo pre iz zatvora, ali nema se tu para za neki bord advokata tipa Kathleen Zellner :D
 
Ja probao, jedva izdržao prvu...
Ne znam šta da kažem, naravno, ograničavanje se da je ovo moje mišljenje, ali uporediti ovo sa nekim rijalitijem bi bila uvreda za rijaliti...

SM-N975F
 
*mjau**mjau**mjau*, ne ličim nešto na istog , a iskreno, o rijalitijima znam samo iz priča, tako da eto, možda grešim, ovo sam sam odgledao te se uverio...Ali dobro, gledao sam i Avengerse, tu su verovatno negde po umetničkoj vrednosti oba [emoji3]

U svakom slučaju, bespotrebni komentari sa moje strane, bez zle namere... Jednostavno meni nije leglo...

Zato Last Dance itekako jeste , iako sam dotičnog gledao i dok je igrao , fino leglo prisećanje...

SM-N975F
 
Poslednja izmena:
Već je bila preporuka za Netflix YouTube dokumentarce, koji su se pojavili free za vreme pandemije, odgledao serijal Abstract: The Art of Design, preporuka, pogotovo za arhitektura, stejdž dizajn, grafički dizajn i fotografija epizode.
Pogledao sam i Explained kratke epizode ali me nešto nije oduševio. Bebe nisam gledao.
I naravno Our Planet je sjajan.

Pre oko mesec dana su okačili ove besplatne dokumentarne serijale.
 
https://www.imdb.com/title/tt6399296/
798ef6760e95fb17548e8cd17da8745f.jpg
 
Night on Earth

Mislim da se do sada nije predlagao, interesantan koncept i ideja, pogotovu za sve ljubitelje prirode medjutim naracija je uzasna pogotovu ako se uporedi sa one and only Attenborough-om.

Ali opet ko voli BBC Nature fazon, moze da se pogleda, pogotovu u 4k ko ima uslove.

https://youtu.be/o7Ql4xmu9xk
 
Poslednja izmena:
Gledao i slazem se.
Za sam kraj zakljucka se nebih bas i slozio.
Ali svakom svoje !
 
Nazad
Vrh Dno