Šta je novo?

ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zahtevi su različiti - npr. ja sam probao dva puta Ace Stream, i meni nije nikakav užitak u gledanju utakmice sa pikselima od nekoliko mm, sa seckanjem na svakih minut-dva, itd.

Meni lično je minimum za gledanje SD TV signal, dakle ne stream. Optimum je naravno Full HD, koji nam s' vremena na vreme priušti RTS HD sa Ligom Šampiona.

Ma kakav HD imas od RTS HDa.
 
Bolja se slika i oštrija na RTS HD nego na RTS 1 ili 2 a i zvuk je bolji. Naravno nije to sad nešto spektakularno ali je bolje i nema reklama na poluvremenima utakmica.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
I meni je bolja slika i zvuk na RTS HD nego na obicnom, a vidim da se zale ljudi da je HD nikakav...
 
Pa kad se uzmu svi ovi naši HD kanali i kad se to uporedi sa Eurosportom HD razlika je i više nego vidljiva naravno u korist Eurosporta HD. Ali opet jd bolje nego SD.
Mislum da se ljudi žale jer upoređuju sa inostranim kanalima. Ja sam ovde već pusao da i SK i AS imaju pristora za napredak u pogledu HD-a.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kod mene RTS 1 i RTS HD sada kada je evropsko kao da gledas digitalnu stampu i ulje na platnu iz 14 veka. Jeste da je daleko od savrsenog HD ali je meni najbolji izbor trenutno i 5.1 zvuk :)
 
Bilo bi dobro imati RTS HD na DVB-T2 ali nema :(
 
Dajte neki hint kako da koristimo (plaćamo) Bein sport u Srbiji :smash:

Imaš negde na početku teme, pisao sam o tome. Prvo ti treba neki dns, tipa smart proxy dns, nega podesiš, imaš i free trial od 14 dana. Onda odeš na beinconnect stranu i tu odabereš uslugu koju želiš, uneseš broj kartice i to je to
 
Da, naravno da sam mislio kada se uporedi sa drugim kanalima. Kada se uporedi sa RTS 1 obicnim, SD, izgleda naravno bolje. Ali zato kad se uporedi sa drugim, mislim da je RTS HD najgori HD. Cak i kad se poredi sa balkanskim nacionalnim kanalima u HD.
 
Zato sam i pitao kako moze da se vidi bitrate na mts-u i sbb-u pa da uporedim posto meni na SBB kuci i kod tasta RTS HD izgleda duplo bolje, dok na placu na mts izgleda losije. Mozda je i do TV razlicite su tehnologije i generacije TV-a ali ipak bi voleo da mogu to da uporedim.

Meni po nekom secanju sada tekme na RTS HDu uopste nisu losije od npr. SK. Uporedicu kada bude u isto vreme nesto ali koliko se secam jako su blizu.

Ne znam sta imas od HD kanala ali ako imas neku satelitsku kombinaciju onda je suludo uopste uporedjivati.
 
Poslednja izmena:
Ja ni nemam monitor vec 5 godina. Komp direkt spojen na plazmu. Acestream Sportkluba koji je od HD kanal je u poredjenju losiji od pravog SK HD ali je mnogo bolji od obicnog SK. A kada gledam gl3dam sve sa Bein sportsa oni su mi najbolji.


Cek,cek i nemas problema sto ti plazma izigrava monitor? Mislim zbog IR-a i sl. Ja imam plazmu i ponekad je koristim da gledam sa ACstream-a. Ali me sve strah zbog IR-a. Naravno povezana mi je na komp.

A sto se tice tog RTS HD-a koliko sam provalio kod mene na tv-u ni on nije uvek istog kvaliteta. Na primer kad je ovakav sa 5.1 zvukom je boljeg kvaliteta nege bez. Verovatno je razlika u bitrate-u.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je za izbegavanje IR-a kod plazme najbitnije dobro razraditi ekran u prvih par meseci, sa što manje statičnih slika. Nakon toga je dosta teže (u mom slučaju nemoguće) da nastane IR. Dešavalo mi se da, nakon nekoliko godina korištenja plazme, satima ostane upaljen meni Xboxa bez ikakvih posledica.
 
Mislim da je za izbegavanje IR-a kod plazme najbitnije dobro razraditi ekran u prvih par meseci, sa što manje statičnih slika. Nakon toga je dosta teže (u mom slučaju nemoguće) da nastane IR. Dešavalo mi se da, nakon nekoliko godina korištenja plazme, satima ostane upaljen meni Xboxa bez ikakvih posledica.
+1. Mesec dana je knap. Za novije modele posebno Panasonica i manje

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno su mu dosadile konstatacije tipa tvoje. Već ima upozorenje da ne radiš upravo to što si uradio.. Po cenu bodova, morao sam da ti ukažem na to.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ljudi kako da vam pojasnim da je tema:
"ArenaSport Sport Klub i ostali sportski kanali"
Pisete o svemu samo ne o ovome. Zatvoricu temu do daljnjeg, jer vam ne vredi govoriti. Kada dodje potvrda ko emituje PL javite mi na PM da je otvorim. Do tada pozdrav.
 
Gospodo Status Quo.
Makarena se ne javlja i kao da je u zemlju propao, sto vec baca sumnje na njegova izlaganja (vise od mesec dana se ne pojavljuje na Forumu, a dobio je PM i na mail), ali za sada nema ZVANICNE objave ko prenosi PL (ova velika slova su namenjena onima koji guse sa nekim opustenim izjavama i traze otkljucavanje teme na osnovu toga). Do tada (ZVANICNE objave) nista od otkljucavanja.
 
Poslednja izmena:
Na osnovu objave na SK PL ostaje tamo. Posto bi ovo trebalo da je zvanicna objava otkljucavam temu.
http://www.sportklub.rs/premijer-liga-ostaje-kod-kuce-na-sport-klubu
Tema nije otkljucana da bi ste ovde nekog lincovali, pominjali blizu i dalju rodbinu i sl vec da konstruktivno razgovarate o stvarima koje spadaju u nju. Nemojte se ponasati nedolicno i van granica kulture, jer ce to voditi ka poenima i ponovnim zatvaranjem teme.
Takodje nemojte temu da preimenujete u "Makarena nas izradio" , jer ispada da njegova prica ne zasluzuje skoro nikakve komentare. Ovim postom ga pozivam, ako ima sta reci i opravdati svoje pisanje, a moze se i izvinuti ljudima i obrazloziti situaciju. Ozlojedjeni nemojte se ponasati kao da vam je on ukrao 100.000e, vec prihvatite da vam je dao informaciju za koju se ispostavilo da nije tacna. Moguce je da nije bas sve bila prica u prazno, a mozda je i on "izradjen" od strane nekoga drugo, ko bi znao sta je istina. Takodje dovodjenje mene u neku vezu sa doticnim userom nije za preporuku, jer niti ga poznajem, a od razmenjenih reci ima samo moj PM kojim ga pozivam da da neko obrazlozenje trenutne situacije. Ovo govorim posto sam vec na PM dobio pisanja tipa "pozdravi Makarenu", kao da se znamo, a ja cak i nisam aktivno ucestvovao u raspravi.
PS pamet u glavu ...
 
Poslednja izmena:
Kao što sam rekao pre 2meseca ,makarena isti onaj lik koji je u iphone temi 1mesec pre dolaska jabuke na naše tržište pričao kako se to neće desiti kako on radi sa direktorima appla drži ugovore u rukama itd itd. Posle mesec dana kada je apple došao ovde lik ispario sa foruma..

Nadam se samo da niko zbog makarene nije potpisao ugovor sa telekomom.

SBB i dalje ostaje broj 1 za sport samo se ja nadam da će smanjiti prenose tenisa ili otvoriti novi kanal tipa sk tenis.

Sent from my Redmi Note 3
 
Poslednja izmena:
Vise bih voleo kada bi se on oglasio i obrazlozio nam zasto je sve ispalo ovako. Sumnjam da ce se to desiti obzirom da se ne pojavljuje na Forumu od 16.06.
 
Ne znam da li uopšte da se raspreda o izvesnom Makareni.
Lik je definicija trola.
Tako da...
Uglavnom PL će ostati na SK bar do 2019.
Tako kaže Vlada Novaković sa SK.

160801080325806022.png
 
Verovatno je bilo više razloga što je SK tek sada zvanično objavio. Ko zna šta se sve izdešavalo.
Ukoliko čovek ima obraza, trebao bi da da neko obješnjenje ili izvinjenje.
 
Gospodo ovde se samo ucutkava vredjanje, i sve ono sto je predvidjeno pravilima. Ako neko dodje i kaze da je juce igrao preferans sa vanzemaljcima mi ga necemo dirati, osim ako to ne navede u xy tema ili ne pocne sam od sebe da ubedjuje druge bez podpitanja u njegovo izlaganje. To sto je mnogo ljudi diskutovalo sa nekim bez krsenja pravila (tamo gde je bilo vredjanja, flema i sl je intervenisano) sa doticnim userom je stvar tih ljudi i onih koji su citali. Neko je nekome poverovao i ispostavilo se kao netacno, a mi smo kao trebali da to sve znamo i da ucutkamo nekoga? Kako smo mi mogli da znamo ko je u pravu? Vecinom sam ja moderisao i nisam se apsolutno mesao u temu, osim u moderisanju. Doticni user nije nikoga uvredio i nije se upustao u rasprave koje vode kaznjavanju, vec je iskusno sacekao da se flam pobrise, a pocinioci kazne. To bi valjalo da naucite od njega, ne upustajte se u "fajt" u kome cete i vi biti kaznjeni, vec prijavite problematicne postove i sacekajte intervenciju.
Sada po svrsenom cinu pojavice se pametni koji su sve znali, ali nisu poslali podatke na proveru kada je tome bilo vreme i kada se moglo intervenisati i tada su samo insinuirali, a sada su 100% sigurni, jer je sve zavrseno. Tada je bila borba insinuacija protiv insinuacije i pustili smo vas da pricate dok nije sve preraslo u flame kada je posle mnogobrojnih opomena tema i zakljucana.
Vi bi ste nesto bolje uradili od toga? Na osnovu cega?
Kada god sumnjate da neko ima dva naloga prijavite to blagovremeno na PM ili putem prijave posta i bice sve provereno, a ne kao neki da posle kazete kao ste sve znali ali ...

PS Najlakse ga je banovati, ali bio bi faca kada bi se sada pojavio i obrazlozio nam sve kako i zasto je bilo i ovako se zavrsilo.
PS2 Nadam se da je ovime prica o njemu zavrsena do eventualnog njegovog pojavljivanja i objasnjenja, mada za to su sanse slicne kao i da PL bude na Areni
 
Poslednja izmena:
Možda je neko njega izradio. Verovatno mu je dao lažni ugovor i umesto njega učestvovao u fiktivnim dogovorima. Sjajno. Trebali ste ga banovati posle prvog posta jer je pričao svašta bez argumentacije a banovali ste skoro svakog koje hteo da opovrgne njegove tvrdnje. Nije uopšte bitno da li se znate. Mnogi od nas nisu naseli a mnogi jesu. Eto da znate za ubuduće.

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Kao što sam rekao pre 2meseca ,makarena isti onaj lik koji je u iphone temi 1mesec pre dolaska jabuke na naše tržište pričao kako se to neće desiti kako on radi sa direktorima appla drži ugovore u rukama itd itd. Posle mesec dana kada je apple došao ovde lik ispario sa foruma..

Nadam se samo da niko zbog makarene nije potpisao ugovor sa telekomom.

SBB i dalje ostaje broj 1 za sport samo se ja nadam da će smanjiti prenose tenisa ili otvoriti novi kanal tipa sk tenis.

Sent from my Redmi Note 3
Zao mi je sto tad nisam bio na forumu da ispratim sve, a i ko sto kaze mod, koja je svrha banovati lika koji 2 meseca nije na forumu....


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
pa on je rekao da je jos u decembru drzao taj ugovor,lepo je sve on pisao pametno svaki post takticki perfektno e sada neka se registruje i napise kako i sta uglavnom je most wanted makarena :)
 
Čovek se registrovao poslednjeg dana u 2015.
i imao je za pola godine 200+ postova.
Istrolovao je temu za sve pare i zbrisao.
Epic.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno