Šta je novo?

Koji kuler za oc i5 4690k ?

ne moze da se postavi kako ne treba. ima dve opcije da se postavi kako treba, ili da nije na njemu. nema sanse da bude trece. posto je postavljanje tako jednostavno da bi zatvorenih ociju mogao da stavim
 
Pristup citavoj stvari mu je pogresan, iz njegovih postova i ovoga sto kaci
ne mozes nista da vidis, sve je povrsno i nepovezano.
Kako sad neko da mu pomogne i da vidi u cemu je problem?
 
Ako ga i ima stvarno se ponasa nelogicno...
Ja mu jos skrenuh paznju da ne secka one skrinove.
Sad da bi me u nesto uverio ima da slika dansnji broj blica i naslovnu stranu.:D
 
da si otvorio oci i pogledao svaku sliku koju sam postavio, video bi da na svakoj slici negde pise i5 4690k hw monitor, cpuz, corsair link itd.
 
Imam onda i ja 4690k...ima ih pun net da biram.
Rekao sam ti vec okaci full screen, sta je problem?
Win+print nema potrebe da stedis...

1.PNG 4.6ghz prime.PNG

Hajde da se igramo "pronadji razlike" kada me vec vuces za jezik.
 
Poslednja izmena:
ako ces biti srecan sto si mi video sliku na desktopu, ajde ispunicu ti zelju. eeeej pazite ljudi na hw monitoru pise da ima i5 4690k. kao da ne znam sta imam, da sam rekao da mi je umesto procesora unutra zicana ograda, pa da ne verujete, to bi shvatio, ali o ovome je glupo i raspravljati. i sad ti znas da je ovo bas moj screen?
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    361.8 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Nisam...hajde sad taj test prime na 4.6ghz i molim te da ne menjas pozadinu...
i sam si kriv za nepoverenje, pricas bajke o FX, seckas slicice, pricas nepovezano...
 
Poslednja izmena:
teorija zavere. ko ti je kriv kad neverujes. ja mislim da tebe neko ceo zivot laze i da ti nikome ne verujes. da ti odnesem procesor na ruke, rekao bi da nije moj. sad kad bi ti ja rekao da imam bmw 525, 2014 godiste i sliku da ti posaljem ti bi mi verovao, ili bi ti prvo palo na pamet da nije moj auto, nego je otrcao do prvog parkinga, razvalio vrata i slikao se u njemu?
 
Lose si startovao, pa sad i da je istina to se uzima sa rezervom.
Imali smo dosta losih iskustava ovde sa slicnim temama...vidis i sam kako ljudi reaguju.
Dao sam ti savet u samom pocetku posle tvoje price o FX 6300.
 
Druze,indijanci,da ne napisem,blejaci.
Puste rovca i onda kad krene lavina,nema nazad.
Ja sam ti zivi primer u temi maticne ploce,Sabljarka 990fx.
Zato sam i avatar promenio...potpis,pa i masinu...al neka.
 
Eno u temi mod 771-775 razlika izmedju tecnog metala i MX-4, pa nek pogledaju ovi sto kazu da je isto ;)
 
Nazad
Vrh Dno