Šta je novo?

Steelseries Siberia V2 sa kp

MarcusS

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2007
Poruke
2,234
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & ID-COOLING XTS 224
Matična ploča
AsRock B550m STEEL LEGEND
RAM
2x16 GB Corsair Vengeance RGB PRO sl 3600mhz
GPU
Sapphire PURE 7700XT 12GB WHITE
Storage
M.2 Kingston KC3000 512GB + 2TB Toshiba + 4TB Seagate
PSU
Cooler Master Bronze 650w
Kućište
Zalman S5 White
Monitor
Benq Zowie XL2540K
Miš & tastatura
Logitech G910 spectrum & Logitech G PRO mouse
Ostale periferije
Logitech G PRO X
Mobilni telefon
Google Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Vidim da ovih sluški ima na KP po 4500, iako im je cena praktično duplo veća. Svi govore da su nove, ali da nemaju kutije zbog troškova carine i sl.

Jel kupovao neko sa kp i da li je zadovoljan? Kontam da je odličan kvalitet u pitanju?

p.s. Jel im kabl stvarno 1.2m? Sad vidim 1m. Jel se gubi kvalitet zvuka sa produživačem?
 
Poslednja izmena:
To su sa AliExpressa. Tu možeš da ih nađeš za 30ak dolara. Čitao sam razne komentare po internetu. Neki kažu da su dobre, drugi kažu loše... Najbolje da se neko javi ako ih je kupovao sa Alija. Ja sam se jedno vreme razmišljao da ih uzmem, ali mi je iskrslo ovde na oglasima nešto.
 
Ima neki lik koji tvrdi da su original. I ima gomiletinu preuadovoljnih ljudi u ocenama, ne znam šta da mislim...
 
Znam samo da ih ima na Aliju po ceni od 30$. Čisto sumnjam da to nisu te, ne kažem da ne valjaju, ali čisto da znaš.
Valjda će neko da se javi ako ih je kupovao, baš me zanima kakve su. Uglavnom ih kupuju klinci za gejming pa njihovi komentari nisu meredovni. Jelte bitno je da su Steelseries....
 
Prodaje ih clan sa foruma, cini mi se bora_bora. Ne znam kakve su njegove kopije ali ja sam licno narucio jedne sa AliExpressa i zadovoljan sam. Uzeo sam CS:GO edition fora, 30$. Znam da su kinezi i da ne mogu ocekivati Bog zna sta. Slusalice za 30$ su vrh po meni, ne znam dal za taj novac ima kod nas na trzistu da se kupi sta bolje, udobne su i posle par sati nosenja, uporedio sam ih sa CM Ceres 300, ove kinezare su udobnije em imaju kvalitetniji zvuk. Kabal jeste 1 metar, imam i produzni od 2 metra i nemam neki gubitak kvaliteta. Nisam neki audiofil ali kvalitet i jacina su mi sasvim dobri. Jedina mana sto im se kabal uvrce mnogo, moze da dodje do pucanja istog mada meni nije problem to.
 
Taj sam, posto ih prodajem uporedio sam ih sa originalom, moje uho nije primetilo razliku izmedju originala i ovih koje prodajem koje inace nazivam vrhunskom kopijom, ali je to daleko od ovih dr.beats kopija i sl, kinezi su ih stvarno odradili extra tako da su generalno odlicna kupovina ako uporedimo sa domacim prodavnicama koje slusalice od 17$ brendiraju kao genius i prodaju po 5500+ itd. Cak su i kod NaVi modela odradili blagi bassboost kao sto original ima. Dakle imaju sve najbitnije > zvuk, udobnost, izradu. Jedino treba da se nabavi produzni kabl posto je na vecini slusalica klasika 1.2m pa tako i ovde. Generalno postoje razne price, da fabrika odradi duplo vise nego sto steelseries potrazi, no sta je kinezima problem da nabavi kalup za plastiku, vidi koji drajveri se koriste i sklopi i stanca iste takve, ponudi po manjoj ceni jer ih ne kosta marketing, sponzorisanje i inzenjeri. Mada i CM brendira bazalias miseve iz Devastator kompleta, itd, znam mnogo primera ali ne bih razglabao o tome, bitno da nista nije onako kako se cini, al na zalost patimo od marki kao kinezi od iPhone-a pa je tako kako je... Mene konkretno ne zanima dal su sluske original ili ne zato sto imam fobiju odavno kad sam kupio najskuplje Sony sluske iz tehnomarketa, bile su i po spotovima i crkle posle 7 dana a garanciju mi nisu uvazili iako su prestale same od sebe da rade...Zato od mene preporuka, slobodno narucite od proverenih prodavaca posto ima i jeftinijih varijanti bez logoa i losijom izradom, samo da ne procene po ceni originala u domacim prodavnicama sto mi se par puta desilo, pa carinski troskovi 3600-4000 din...mada za 34-35eur imate takstar hi2050 kad ubodete popust, regularno su 43-44eur, jeste da nemaju mikrofon ali kad vec narucujete, razmotrite i njih posto su oem za kingston cloud 1 koje svi hvale iako ima ljudi kojima su bolje legle siberije v2... :) zvuk je subjektivna stvar, ja samo mogu da kazem sa kojim modelima nema greske ako sam ih probao ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno