Šta je novo?

Dual Shock 4 na PC

acep

Slavan
Učlanjen(a)
16.11.2012
Poruke
1,339
Poena
225
Poslednja izmena:
Koji dobar bluetooth za povezivanje sem asusa? Imam neki intex, laguje i slab domet.
Problem je i slaba ponua kod nas.
 
Poslednja izmena:
Baš Asus USB-BT400 kod mene sjajno vrši posao sa DS4 na PC. Zato sam njega i kupio, jer sam čitao da dobro podržava rad sa DS4. Jeste da je bio prilično skuplji od nekih drugih modela, ali vredi svake pare.
Na jednom forumu čitam kako se čovek žali da mu DS4 nikako ne radi bežično na PC, kaže probao sva moguća podešavanja i tutorijale, a tek nekoliko postova ispod napiše da ga je povezao preko BT adaptera od 200 dinara! Teško će to da radi kako treba.

Sa ovim Asusom sam na početku imao problem da softverski podesim da radi na Win7 x64, ali otkako je podešen radi odlično.
Osim toga, isprva sam imao neke padove konekcije i povremene skokove latencije, ali sam pronašao da je to bilo zato što je BT adapter bio uboden nisko, u kućište na podu, a ja prilikom igranja sedim na 2-3 metra od njega (pred TV-om, naravno). Zato sam uzeo običan produžni USB kabal i sada mi je BT adapter fiksiran na stolu, iza monitora. Evo već par meseci to radi bez greške, konekcija, latencija - sve perfektno. Toliko je dobro da ponekad pred TV-om zaboravim da li se igram na PS ili PC.

Dakle, Asus radi odlično. Ali problem je što je sada uglavnom nedostupan kod svih prodavaca, koliko vidim na netu. Naravno, i to što je prilično skup.
Ne znam šta bih ti predložio osim njega da kupiš. Ali za početak podigni taj Intex na veću visinu, trebalo bi da znatno unapredi i domet i kvalitet konekcije.
 
Poslednja izmena:
Radi I ovaj Intex na 2-2.5m :D ali ipak mora nesto bolje. Gledam ima neki na kp nesto je veci sa dometom od 40m.
 
Ja uzeo ORICO BTA-408 Bluetooth 4.0 oko 6 $ brza je konekcija u odnosu na intex I malo bolje latencije...
 
za povezivanje ds3 i ds4 pada je potreban bt adapter sa EDR, tojest verzija 2.1 i naviše. 2.0 ne radi .
 
za ds3 mora da ima EDR , zapravo mora da ima štiklirane sve funkcije sa slike.
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    133 KB · Pregleda: 117
Gde je najjeftiniji Dualshock 4? Vidim na KP za ~3k dok je u prodavnicama 7-8k, pa pretpostavljam da na KP nisu originali?
 
originali su. kupi samo od starijeg prodavca sa vise ocena.

inace su oko 45e regularne cene na kp pa proveri zasto su ti jeftiniji ako su novi.
 
Ti na kp od 30 su oni koji su na aliexpresu 20. Kopije.

Imaš na youtube kako razlikovati original ds4 od kineskih klonova.
 
Da to su kopije od 30e,vidi nisam siguran ali mislim da se lik zove Istvajn na kp. Uzmi V2 verziju ona ima jacu bateriju i jos ponesto bolje. Inace su oko 50e a i manje na kp.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ima ih i po radnjama često na akciji, budu oko 6000
 
Nazad
Vrh Dno