Šta je novo?

UNLOCK phenom 550

zuco

Cenjen
Učlanjen(a)
15.05.2013
Poruke
20
Poena
154
Vredi li otkucavati Phenom 550 ? Ocu li dobiti Kakve Preformance ? Gledao sam da netu da ne moze da se vidi Temp kada se otkljuca na X4 B50
 
Ako uopšte može da se uspešno otljuča (nije garantovano) i ako ti treba 4kora onda probaj. Ako ti je važnija single core brzina kao za neke igre onda bolje OC sa 2 cora. U svakom slučaju trebaće i veći napon pa se tu i ploča pita.
 
Vredi li otkucavati Phenom 550 ? Ocu li dobiti Kakve Preformance ? Gledao sam da netu da ne moze da se vidi Temp kada se otkljuca na X4 B50

Koja je ploča u pitanju? Imao sam isti proc svojevremeno, sećam se da sam jurio batch koji se uspešno otključava i ima dobru mogućnost OC-a. Radio je bez dizanja napona kao quad na lepih i mirnih 3.6GHz, što mi je bilo i više nego dovoljno tada u kombinaciji sa HD 5770 i 4GB DDR3. Sistem je bio baš stabilan. Ploča je bila GA-MA770T-UD3P. Go for it! :)
 
Ploca je Ta785G3 HD vidi mi na x4 b50 mada mnogi ljudi govore to nista ne valja to je samo da se vidi ne dobijas nikakve Preformanse itd itd Mada najvise sam ga otkljucao zbog Igara jer Traze x4 Processor da bi Pokrenuo .. ne greje se na stock Kuleru Niti se nikad gasio U biosu sam stavio da se ugasi na 65 temp kada stigne ali ni jednom se nije ugasio ... da li je to ok ? Da ostavim tako ili da vracam na staro ? Grafika Mi je hd 6570 sapphire i 4gb mada Planiram sve to menjato cim naidje neki Kes :D Igre igram Inace youtube Koristim I tako dalje . Klasican Gamer sto Koristi :D
 
Ploca je Ta785G3 HD vidi mi na x4 b50 mada mnogi ljudi govore to nista ne valja to je samo da se vidi ne dobijas nikakve Preformanse itd itd
Čudan neki svet... :d

Druze,imas ful X4 procesor i niš' ne slusaj te amatere.

I da..sada bi mogao poterati puno jaci gpu.
 
Poslednja izmena:
Hvala Vam Na pomoci Verovatno cu uzeti gtx 550 ti koliko mi budzet Dozvoli :D
 
Gledaj bar GTX 560 ili AMD 6850/7770
 
Mozda nekom znaci ova informacija , ja imam taj otkljucani Phenom II x4 b50 na 3.1ghz , masina iz potpisa . Juce stigla garafa gtx 1050 , stavljen svez Win7 , instaliran GTA 5 i na moje odusevljenje igra tadi kao podmazana iako nisam ocekivao bog zna sta sa ovim cpu .. Igra postavljena na high i very high i jedino su texture quality na normal , fps ide od 41 -60 , uglavnom izmesju 45-55.. Ovo je cisto inf ako nekom zatreba .. I da , rezolucija je na 1920x1080 i 60hz ..
 
Nazad
Vrh Dno