Šta je novo?

Quantum Break - Remedy

 
Pa naravno da je smece kad ne radi na kompu od 'iljadu i trista evra...
 
Fina demonstracija zasto je self heal over time u modernim pucacinama obicno smetje od sistema. Joe otisao nesto da pojede na desetak minuta, na njegovog avatara puca snajper ili neko slicno oruzje koje sporo puca i ne moze da ga ubije jer se zaleci pre nego sto ispali dovoljno metaka da ga ubije. Naravno AI kao i sve ostalo, moderan, stoji iza zaklona i svo vreme puca u metu koja se ne pomera... stvarno djubre igra.
 
Pucao je pistoljem i pogadjao ga je svaki deseti metak otprilike.
 
Jedino ako je igrao na easy, po meni je AI, po onome što vidim u igri, odlično urađen. Napadaju sa svih strana, pogotovo oni što se kreću unutar zamrznutog vremena. Šunjaju se, napadaju s leđa, pokušavaju da okruže. Ne možeš uopšte stajati na jednom mestu kad ima više neprijatelja.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
I mene je AI par puta iznenadio. Ocekivao sam da to sve bude dosta gore.
 
Ja volim njegove review-ove da gledam, ali nekad stvarno pretera. Čudi me kako FC Primal nije napljuvao a kačio je još u decembru/januaru kako igra igru. A baš sam njegov review čekao, i još ga čekam.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Ima neko Jogurt verziju? Treba mi pomoc kolege ne mogu da je instaliram :(
 
Koju veeziju imas ja sam poceo da skidam neku od 30 gb kada se raspakuje 67 vidim ima i neke fixseve.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Koju veeziju imas ja sam poceo da skidam neku od 30 gb kada se raspakuje 67 vidim ima i neke fixseve.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Kolega bas tu od 30,8gb Repack otpakujem sve ali ne mogu da pokrenem igru tj nemam je nigde aso ne razumem wtf.Jel si instalirao jel ide?
 
Nisam sutra cu nemam sada vremena pokusacu ja pa cu da vidim. Imam i onu od 67 ali tek je skidam na pola sam. Pa cu da vidim.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ma komplikovano s**nje od igre na one od 67 imas deskrpciju kako pa se Powershel unosi xx ovde nema nista samo sam izgubo vreme za dzabe :(
 
Videcu posto vidim da neki su uspeli sa tom 67 ima uputstva na you tube pa cu pogledati malo.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Za 67 da ali za 30 nema ma ko ga e*e odustajem ako ne uspem sada 67 + xbox i muenje za dzabe a kazu ocajna je.Kaze mi sad kolega na 980 i 4790k gadja Pozarevac pogadja Moskvu.
 
Ma ova igra vam je samo za Kutiju optimizovana, na PC-u se nećete zabaviti čak ni ako proradi. Nvidia je pogotovo u banani zbog loše DX12 podrške.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
probao kod drugara na xbone,ono igra je zrela za refund ako moze.
 
Meni narodnjak lepo radi na high, 40fps na 2560x1440, sasvim dovoljno jer igra nije fps. Presao na medium tezini, ai je odlican, daleko bolji od 90% igara koje sam igrao, jer agresivno napada sa svih strana i moras stalno da budes u pokretu.
Mane su duzina igre i skaliranje rezolucije za objekte koji nisu u blizini kao i velika doza motion blur-a i tako nekih post processing efekata koji su budzeni da bi konzolna verzija licila na nesto. Uostalom igra je za pc najavljena tek dva meseca pred izlazak tako da i ne cudi sto je direktni kozolni port. Sve u svemu ne vredi 60$, ali je generalno dobra igra.
P.s. Sto se tice nvidia karata, nije remedy kriv sto je nvidia lagala za dx12 podrsku, pa su im i drajveri u zadnje vreme katastrofa. Uostalom microsoft po svaku cenu gura dx12 i win 10, a ova igra je njihova ekskluziva.
 
Poslednja izmena:
Baš zbog toga što i ti kažeš za AI mi je čudno šta je to AngryJoe igrao. Taj deo gde se u klipu sprda, mene je koštao 3 života. A ono za penjanje na kontejner i kamion su time echo triggeri koji aktiviraju dalji tok radnje.

Ja sam igru platio duplo manje od zvanične cene, pa nemam zamerki na visoku cenu.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Meni narodnjak lepo radi na high, 40fps na 2560x1440, sasvim dovoljno jer igra nije fps. Presao na medium tezini, ai je odlican, daleko bolji od 90% igara koje sam igrao, jer agresivno napada sa svih strana i moras stalno da budes u pokretu.
Mane su duzina igre i skaliranje rezolucije za objekte koji nisu u blizini kao i velika doza motion blur-a i tako nekih post processing efekata koji su budzeni da bi konzolna verzija licila na nesto. Uostalom igra je za pc najavljena tek dva meseca pred izlazak tako da i ne cudi sto je direktni kozolni port. Sve u svemu ne vredi 60$, ali je generalno dobra igra.
P.s. Sto se tice nvidia karata, nije remedy kriv sto je nvidia lagala za dx12 podrsku, pa su im i drajveri u zadnje vreme katastrofa. Uostalom microsoft po svaku cenu gura dx12 i win 10, a ova igra je njihova ekskluziva.
Koju verziju si koristio?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Prešao je večeras. Ova igra bukvalno vapi za nekom ekspanzijom.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Ja se jos macujem sa verzijama. Fight nece skinuo sam p2p pa da vidim uptstvo za pokretanje pa da pokusam sa njom a danas sam za svaki slucaj stvio v2 verziju od 35 u slucaju da nece ova od p2p. Ludilo
 
Sunce ti, ala si dosadan sa tim. Meni je za pokretanje piratske verzije trebalo 2 minuta i par sati skidanja.
 
Ja se jos macujem sa verzijama. Fight nece skinuo sam p2p pa da vidim uptstvo za pokretanje pa da pokusam sa njom a danas sam za svaki slucaj stvio v2 verziju od 35 u slucaju da nece ova od p2p. Ludilo
Otkrili smo upravo način na koji se M$ bori protiv piraterije ;). Na kraju te toliko izlude da moraš kupiti igru :D

Btw. U tim verzijama, jel Jack nosi piratski povez na faci?
 
Odigrao do kraja i zadovoljan sam. Valjda ce biti DLCova.
Dodatni poeni za higgs boson blues :).
 
Ja cu da se upucam. Pokrenuo igru ali sam nesto zeznuo oko pravljenja akaunta. Trazi mi neku sifru koju treba da dobijem na meil koji sam napravio za win.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
uspeo sam konacno. dobra igra :)
 
Nazad
Vrh Dno