Šta je novo?

Quantum Break - Remedy

ja upravo dobio key, igra se skida, nadam se da ce srediti bar 30 % performance sa patchevima...
 
Najsmešnije od svega je da koju god rezoluciju da postavite - 1080p, 1440p, 2160p - igra se i dalje prikazuje u 720p. Samo kad stanete negde i onako zumirate sliku onda se prikazuje u odabranoj rezoluciji. Ovo skoro i nije PC port već emulirana Xone igra na PC-u.
 
Poslednja izmena:
Vise mi je muka od tog razmisljanja kako ce igra da radi kada se portuje sa konzola.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Posle dosta pogledanih video snimaka sa tube-a nekako ne mogu da se otmem utisku da igra izgleda upravo onako-slicno kako je vladimirdowla opisao, ocigledno da je ovde u pitanju neki upscale jer i pri vecoj rezoluciji kao sto je 1440p texture, a pre svega lik igraca su bas muzgave, jednostavno nema ostrine uopste.

Iskreno Watch Dogs mi deluje dva koplja ispred sto se tehnikalija tice, pogotovo sa patch-om kad se igra malo moduje.

O razlikama u gameplay-u i samoj igrivosti, prici itd..., ne zelim da komentarisem jer mi se iskreno Quantum Break svidja sa tog aspekta.

Jos je nisam probao ali svakako imam nameru, verovatno cu sacekati da se malo sve slegne pa mozda i izbace jos koji update.
 
Mutno je jer se i na kompu radi reconstruction. Cesto izgleda kao lastgen, ponekad odlicno.
 
Igra izgleda ocajno, igram je sve na high i texture na ultra tad radi korektno...za ovu zahtevnost ona izgleda kao da je dosla iz 2008 godine ali ono sto me kod nje privlaci je gameplay i ovi filmici koji te uvlace u ovaj svet, tako da graficki 3, gameplay 4,5, prica 4 :D
 
Kako ti se ima li nekih dropova ili sta vec?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kako ti se ima li nekih dropova ili sta vec?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

pa igram ovaj pocetak, sutering nemam, a msi afterburner mi ne radi da vidim tacan fps ali ide glatko tako da kontam da je preko 40fps-a stalno...sve high , texture ultra 1080p, aa on.
 
Dobro onda ja se u petak prebacujem na win10 i uzeo sam jos 8gb memorije cisto da ima

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Dobro onda ja se u petak prebacujem na win10 i uzeo sam jos 8gb memorije cisto da ima

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
imamo slicnu masinu, nemoj da brines radice bez problema, samo shadow opcije sa ultra na high i sve leti...
 
Kako kazes uradicu pa cemo da vidimo.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
pa igram ovaj pocetak, sutering nemam, a msi afterburner mi ne radi da vidim tacan fps ali ide glatko tako da kontam da je preko 40fps-a stalno...sve high , texture ultra 1080p, aa on.

Imas onaj tool koji radi, samo sto ces verovatno morati sam da ga izbildas u VS :).
 
Imas onaj tool koji radi, samo sto ces verovatno morati sam da ga izbildas u VS :).

iskreno totalno mi je nebitan fps, ocu samo da se opustim i da uzivam, iance igra je stvarno dobra, i dobro radi, za sad bez ikakvih problema vecih...a bice tu jos ispravki sigurno u buducnosti...
 
iskreno totalno mi je nebitan fps, ocu samo da se opustim i da uzivam, iance igra je stvarno dobra, i dobro radi, za sad bez ikakvih problema vecih...a bice tu jos ispravki sigurno u buducnosti...
Uzivaj samo
 
Da li mozete da mi kazete koja je cena za ovu igru za pc?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
[emoji33] oni poludeli. Pa to je dzabe
 
Da li je neko probao onu drugu verziju

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Igra radi ocajno na bilo kojim podesavanjima.
 
Da li je neko probao onu drugu verziju

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Probao ja upravo i radi, ali užasno, sve je nešto mutno i tipa, pomera lik ruku, ono kao da kasni i pravi ruka trag za sobom ko mlaznjak. Užas živi. Jadan onaj ko je ovo platio za PC.
 
Ja je stavljam veceras da se skida pa cemo da vidimo kako izgleda.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Neznam samo sto su izbacili onu verziju p2p vidim da ima sada neka druga od 42gb.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa sto su onda izbacili onaj od 60 a stavili ovaj

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Daj posalji link molim te

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Skidam neku verziju od 67 nema je vise ona od 62

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno