Šta je novo?

Quantum Break - Remedy

ne razumem ni ja tebe,pa je najbolje da zavrsavamo prepisku.
 
Jel se stvarno neko zeznuo dok su pravili igru pa zaboravio da ubaci quit?? :trust:

quantum-break-quit-on-pc.jpg
 
Port je smetje, gori nego Dark Souls svojevremeno. Mda ko da je bitno kada je za W10...
 
Vidim ja da cu ovo ipak igrati na konzoli. Makar prvi put.
 
Ispeglace oni to u narednih par meseci. Cenim da im je Microsoft skoro "javio" da igra izlazi i za PC day one a ljudi bili preokupirani konzolnom verzijom. Rezultat je nikakav port.
 
Pa dobro, ako nista drugo, bolji je od konzolne verzije.
 
Ko ima vremena da ubacuje Quit kad mora Win10 da se gura :smash:
 
Screenshot_11.png

Ja ovo uzeo cekam key :D
 
Poslednja izmena:
Bar ne moras da je streamujes kao na pcu-u.
 
Ispeglace oni to u narednih par meseci. Cenim da im je Microsoft skoro "javio" da igra izlazi i za PC day one a ljudi bili preokupirani konzolnom verzijom. Rezultat je nikakav port.
Da li će, čitam da je situacija sa Gears of War UR portom i dalje loša, plus Win Store verzije velikog broja igara su navodno i dalje užas.

Mene interesuje koliko će ovo i Gears port uopšte prodati u PC verziji, uzevši u obzir broj negativnih komentara o kvalitetu portovanja i Win Store izdanjima, nedostatak promocije, Win Store i Win 10 ekskluzivnost.
 
Lik koji je javio da igra radi uzasno na PC sada prica drugu pricu...
 
After downloading the game I was suprised to see that it won't start at all. A white window with two faces pops up for less than a second and then dissapears. The first time I tried to start the game the window remained on screen for about a second, now it just flashes one time. Hopefully someone can help me out here.

Specs shouldn't be a problem: i7 4790k, Titan X, 16GB Ram.

Windows Event Log:
"Activation of app Microsoft.QuantumBreak_8wekyb3d8bbwe!App failed with error: The app didn't start. See the Microsoft-Windows-TWinUI/Operational log for additional information."
Code: 5973

Cause:
Abnormal shutdown may corrupt the user application cache in C:\Users<username>\AppData\Local\Packages.

Possible solution:
Create a new W10 profile, log in to the store with your Primary account and see if you can run the game from there. You might have to re-download the game.

Please let me know if this works for you!
 
Failed u startu, a tek ce im se obiti o glavu ovaj eksperiment. Koliko neko treba da bude lud pa da igru pravi samo za win 10 i veze ga za raspali Win store.
 
Mene interesuje koliko će ovo i Gears port uopšte prodati u PC verziji, uzevši u obzir broj negativnih komentara o kvalitetu portovanja i Win Store izdanjima, nedostatak promocije, Win Store i Win 10 ekskluzivnost.

Prodaja im je u drugom planu, bitno je formiranje korisničke baze. Ovo je samo jedan vid, tu će potom doći i nove generacije procesora koje neće biti moguće koristiti na starijim windowsima, a i bez svega ovoga već imaju 40% steamove kprisničke baze na desetci.
 
u pravu si, ja ne znam cega se oni boje, da ce je neko ukrasti, kao da su napravili ko zna sta...
 
kako ste popili pricu da stariji procevi nece moci da rade na win10 i novijim,ma ni GMO vam nije tako efektno uvaljen.moci ce da rade,samo je pitanje dal' i koliko ce power stages (obaranje napona i takta) kod starijih arhitektura moci da bude implemenirano bas iz razloga najvecih zalbi na windows uopste - sto toliko repova iz proslosti vuku sa sobom.dva tri senzacionalisticka clanka i bre verujete svemu na netu...
 
Dovoljno je da bez drajvera za chipset dve tri sitnice otkažu poslušnost i 90% prosečnih korisnika se neće snaći.

Seti se da su obični korisnici počeli napuštati XP kada recimo ne bi znali kako da "enejbluju" ahci...
 
Poslednja izmena:
Odigrao sam prvu trecinu igre, nije ovo uopste lose.
 
A sto bi bilo lose? :) Klasicna 3rd person pucacina bez ikakvih experience i ostalih budzenja je sasvim osvezavajuca i dobrodosla promena.
 
Nazad
Vrh Dno