Šta je novo?

Master X5

"Master X5" project - unpublished photos second part :)

Master-X5-project-photo-027.jpg

Master-X5-project-photo-028.jpg

Master-X5-project-photo-029.jpg

Master-X5-project-photo-030.jpg

Master-X5-project-photo-033.jpg

Master-X5-project-photo-034.jpg

Master-X5-project-photo-036.jpg

Master-X5-project-photo-037.jpg

Master-X5-project-photo-040.jpg
 
Svaka cast druze! ovo je fenomenalno! Vanjski dio mi se malo manje dopada ali unutrasnji je fantazija!
 
Bravo neSSa! Nisam ni sumnjao da ces biti medju prvima. Opasna je to azdaja! :D
 
Hvala svima koji su direktno ili indirektno pomogli u stvaranju ovog projekta. Trud i rad se uvek nagradi! Izuzetno sam srecan jer za mene licno ovo je veliki podvig. Slede novi projekti i nova ostvarenja sa kojima cu se truditi da unapredim modding scenu kako u Srbiji tako i u svetu! Stay tuned :D

:banana::banana::banana::banana::banana::banana:
 
Svaka cast matorac,objasnio si!!!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Svaka cast neSSa, drago mi je da je trud nagradjen iako je po mom misljenju moglo biti i drugo mesto posto ovaj mod na drugom mestu meni vise vuce na scratch build mada verovatno po nekim normama on spada u tower build. I trece mesto je ogroman uspeh, nadam se da ces i u narednim godinama nastaviti da odusevljavas svojim modovima. :)
 
Po meni, zestoka bitka bi bila izmedju Master X5 i Master of Dimension za prvo mjesto... Ovaj Master of Dimension je isto fantasticno brutalan mod, Gigantea mi se ne dopada uopste, skroz neozbiljno izgleda.
 
Svaka cast :)
 
Neso, zasluzeno, cestitke od srca ! ! !

Poslato sa Surface Pro
 
Odlican rezultat! Sve pohvale!
Jedva cekam sledeci mod :)
 
lepo unikatno kuciste, ogromna paznja na izradi i finishu. samo cemu sve te reklame po kucistu?
 
Ne, nego će autor sam da uzme i isfinansira sve komponente :)

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pardon, znam da je većina glavih komponenti tvoje, ali pretpostavljam da su hlađenje i samo kućište bili donacije sponzora (eventualno još koja sitnica, tipa SSD).

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Pardon, znam da je većina glavih komponenti tvoje, ali pretpostavljam da su hlađenje i samo kućište bili donacije sponzora (eventualno još koja sitnica, tipa SSD).

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Bas tako, sve sto si napisao je tako, hvala na obrazlozenju u prethodnom postu!

Ja to sve poredim npr sa "Formulom1", svi mi znamo sta je to ali zasto na njoj pise veliko "RedBull" a nije konzerva sa picem? ;)

Voleo bi da jednog dana postanem toliko autoritativan modder da ne moram da navodim ime sponzora ali za sada ovako stoje stvari i ne bunim se :)
 
Nazad
Vrh Dno