Šta je novo?

Master X5

Postavljanje cevi je zavrseno, hvala Atila na iskrenoj pomoci da ovo ovako lepo izgleda :)

MX5-503.jpg

MX5-504.jpg

MX5-505.jpg

MX5-506.jpg

MX5-507.jpg

MX5-508.jpg

MX5-509.jpg
 
Odlicno Neso !

Poslato sa Surface Pro
 
Vrh izgleda Nessa! Ladan kao spricer! :D
 
Master-X5-project-photo-055.jpg


Thank you so much for the support and cooperation: Cooler Master Balkan​, Aquatuning Europe​, Transcend Serbia​, Nemanja Djordjevich​, Dusan Srbljak​, Atila Gobor, Jeepkomerc, Joca "Medax", Mixer PC kablovi​, Sale, Dario, Vesna Andjic Photography​, Dragan "Kolibri" and all the others who I might have forgotten :)
 
Fali na kucistu znak autobota, da bi bio kompletan :D
Odlicno odradjen posao. Svaka ti dala ;)

Sent from my Z2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Upravo sam hteo reci da i meni kuciste izgledao kao iz transformersa.
Zelim ti puno srece na takmicenju @Nessa78 i da tebe i tvoj projekat vidimo na podijumu. Sve cestitke svima koji su imali udela u ovom projektu, zaista ste napravili fenomenalno kuciste.
Jos jednom puno srece!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Drug, odlično odrađen posao. Nema reči za ovaj trud. Sve pohvale.
 
Srecno! Nadamo se pobedi :)
 
Po mom kriterijumu ovo je kompletan mod gde do izrazaja nije dosla samo likovno-dizajnerska umetnost vec i inzenjersko umece. Na modu su prikazana originalna, interesantna, prakticna i korisna tehnicka resenja i za to moram da odam priznanje. Odlicno odradjen posao. A uskoro ocekujem i neki manji test da vidimo kako se krecu temperature komponenti pri opterecenju :)
 
Jeste uzivanje ime,mi smo i povlasceni jer smo videli prvi tvoj mod,brutalis svaka cast :)
 
Pervertido, sexo, sexoo ;)
 
Nazad
Vrh Dno