Šta je novo?

Master X5

Odlicno, zivo me zanima kako ces to da izvedes :)
 
Iskreno mislim da cu koristiti manji jer je prostor veoma ogranicen pa je pitanje kako ce sve to stati jer ima i elektronike!

Ovo su stare komponente koje cu koristiti i u ovom projektu, dva Phobya 360 V2 radijatora i dve Laing D5 pumpe:

MX5-159.jpg

MX5-160.jpg

MX5-161.jpg

MX5-162.jpg
 
Svaka cast na trudu Neso! Jedva cekam zavrsne fotke! Sve najbolje na takmicenju!
 
Hvala DoX!

Alphacool Eisbecher Lite 250mm Acetal x2

Ovo je inace najnoviji proizvod sto se tice reservoara iz Alphacoola ima razlicitih modela sa razlicitim prikljuccima za sve moguce pumpe, izrada je fenomenalna kao i bukvalno ne vidljivi nosaci za reservoare koji su me odusevili!

MX5-118.jpg

MX5-119.jpg

MX5-120.jpg

MX5-121.jpg

MX5-122.jpg

MX5-123.jpg

MX5-124.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobar im je naziv : "Kofa leda" :D
 
Vrlo zanimljivo :) Hoces li koristit ove nozice dole pa da ih usrafis u kuciste, ili ces ih oseci i izbusiti rupe na ramu za srafljenje ?
 
Moje inovacije za montazu radiajtora, dvostruka traka i cicak traka :d Odlicna zamisao :)
 
Dobri su ti alphacool blokovi, samo se bojim za temp naponske prilikom overkloka i restriktivnosti, naravno, bilo bi dobro ako bi imao bridge :D
 
Kzem samo sa prakticne strane :D Prednost tih blokova sto mozes da ih ofarbas u sta hoces :D
 
Nazad
Vrh Dno