Šta je novo?

Master X5

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,568
Poena
275
Pozdrav drugari, kao sto sam i obecao, jako brzo posle "H.A.F. reborn" projekta idemo sa novim druzenjem. Ovog puta glavnu ulogu ima kuciste Cooler Master Mastercase 5 i potrudicu se da od njega napravim nesto sasvim novo!

U renderima mozete videti moju ideju o nacinu na koji cu prepraviti kuciste, ali detalji i sve ostalo sledi u worklogu.

Hardware koji cu koristiti u ovom projektu je:

Cooler Master Mastercase 5
Cooler Master V1000
Cooler Master 120 and 140 fans
MSI X99A MPOWER motherboard
Intel I7 5820K
Kingston HyperX Predator 4x4Gb 2400Mhz DDR4
2 x GPU Sapphire R9 290 (CFX)
2 x Patriot Blast SSD (RAID 0)
Alphacool i Phobya komponente vodenog hladjenja

Sa ovim projektom se i takmicim na "Cooler Master Case Mod World Series 2016."

Mastercase_5.jpg Mastercase_0.jpg Mastercase_1.jpg Mastercase_3.jpg Mastercase_6.jpg
 
Srecno brate, nema mnogo ljudi kod nas koji se oko toga opterecuju, pa ovo treba cijeniti..Dace Bog da dobijes neku nagradu!
 
Inovacija na mestu :) Isto mislim kao KOLOS, mogli su se protegnuti za koju 980 :) Layout unutar kucista malo vuce na brojna InWin kucista, ali ce odlicno da izgleda :D
 
Ugradjena je metalna ploca na dno, radi ojacanja a i da bi izravnao donju platformu i ojacao jer ce nositi dva radijatora pumpe itd, glavnom seckanju tu je kraj, bice jos mozda po koji rez cisto da se uklopi ono sto se spremam da napravim od aluminijuma, a to su razni nosaci itd...

MX5 096.jpg MX5 097.jpg MX5 099.jpg MX5 101.jpg MX5 102.jpg
 
Intel I7 5820k..

MX5-080.jpg

MX5-081.jpg
 
Necu da mracim, ali proveri dobro prijanjaje ovih top-ova. Citah par puta da su cureli na spoju izmedju delova top-a.
 
Odlicno, samo napred cheers
 
Drugi.

A zasta ce se koristiti displej?
 
Samo me zanima preko cega ces odraditi kontrolu display-a ? :)
 
Nazad
Vrh Dno