Šta je novo?

HTC 10

Problem sa htcom je sto se svima svidja, svima je sve super, odlicni telefoni bla bla, ali ipak se opredeljuju za neki konkurentan model. Isto ima ovde 100 posta gde ljudi kazu ,,e ako bude imao dobru kameru uzecu ga'' a kad dodje vreme za kupovinu dobra vecina nece ni da razmislja o htc...
 
Meni se recimo ne svidja fizicki. Od napred mi lici na penzionerski tranzistor sa ona dva zvucnika i crnom lajsnom, sense mi je ruzan, crna boja je bleda ali ima odlicne zvucnike, osecaj u ruci i brz je pa kako ko voli.
 
Мени се дизајн телефона и Sense највише свиђају, то га издваја од осталих за 2 класе, Sense поготово..
 
24659884049_887fdd1944_o.png


Render v2 sa sitnim izmenama. Kamera ,senzor za otisak i capacitivni dugmici.

Xda
 
Da, ima totalnog dizajnerskog smisla da senzor za otisak nije centriran vertikalno.. Volite da prenosite od svakog klinca render pa to je cudo :)
 
Klinac koji ima sigurno 40ak god i par dece :)

Kako pise na xda,oko ove slike mu je pomagao i kolega sa ovog foruma(imotep95),da li je ovo sto su videli prototip ili fin. dizajn vreme ce pokazati.
 
Poslednja izmena:
Meni se recimo ne svidja fizicki. Od napred mi lici na penzionerski tranzistor sa ona dva zvucnika i crnom lajsnom, sense mi je ruzan, crna boja je bleda ali ima odlicne zvucnike, osecaj u ruci i brz je pa kako ko voli.
Crna boja bleda? Na sta konkretno mislis?
 
Ovaj render nije tako los. Po meni dosta lepsi od s7 rendera
 
Morali su da iskopiraju i loše stvari sa ajfona.
 
Bow down biatches! Stigao je lozac kralj dizajna
 
Ne moras da budes vrsni dizajner da bi skapirao koliko je to bez imalo smisla odradjeno..

m10.jpg
 
Brate minli postoji patent odredjene firme za dugme na sredini.
 
Počeo sam da pišem kako taj donji deo nema šanse tako da izgleda, a onda sam pogledao slike a9 (koji doduše ima HTC logo na prednjoj strani a m10 ga navodno neće imati). Čak mi se čini da je i kod Samsungovih telefona to dugme u vrlo blagom ofsetu... Videcemo.
 
Vidi stvarno lol. Izvinjavam se nasim renderasima, i ako telep ne troluje za ovaj patent, jer zvuci nerealno. Ipak s logom se gadja simetrija i isto je rastojanje od ivica do ivica, iako i dalje gadno, bez logoa je tek gadno.
 
Vidi stvarno lol. Izvinjavam se nasim renderasima, i ako telep ne troluje za ovaj patent, jer zvuci nerealno. Ipak s logom se gadja simetrija i isto je rastojanje od ivica do ivica, iako i dalje gadno, bez logoa je tek gadno.

Nemam ja veze sa tim renderima, samo sam mu objasnio kako izgleda test jedinica m10, skener je kao kod A9-te, znaci izduzeniji i tanji, nije bas kao na renderu. Na ovoj beloj m10-ci, ja ne vidim kapacitivne dugmice(ali provereno, tu su ^^), leva i desna ivica takodje, malo su veci bezeli, kao kod A9-ke, opet nije pogodio senzor :D, nalazi se bas iznad zvucnika desno, tik do kamere. Iznenadice donja prednja strana, bukvalno kao kod samsunga S6,S7(renderi do duse...), samo nije zakrivljena uopste.
 
Vidi stvarno lol. Izvinjavam se nasim renderasima, i ako telep ne troluje za ovaj patent, jer zvuci nerealno. Ipak s logom se gadja simetrija i isto je rastojanje od ivica do ivica, iako i dalje gadno, bez logoa je tek gadno.

simetriju ćeš dobiti kada povećaju bezel ispod. :p
verovatno nisu mogli da podignu skener više.

Digresija, meni je mnogo žao što se HTC pozicionira kao high tier iphone clone. Nadam se da je to posledica analize tržišta i mogućnosti brenda, ne samo *****izam kao OPK u Nokiji pred propadanje ili Apotheker u HP.
 
Ne znam koliko je ova vest tacna ali nije daleko od istine, jasno je zasto mnogi proizvodjaci (a sada i htc) hoce da ''lice'' na ajfon :)

http://www.benchmark.rs/vesti/apple_uzeo_vise_od_90_posto_profita_na_mobilnom_trzistu_u_2015._godini-63088

b4e9e1871958a3548c159e198636cbc4.jpg

Ali ne ide to tako :) Jabuka ima svoje verne sledbenike a htc ce ovim losim redizajnom i eliminacijom prepoznatljivih, najboljih stereo zvucnika oterati deo starih korisnika i privuci mozda isto toliko novih, ocajan potez htc-a po mom misljenju jer se vec skoro 3 godine svi slazu da M telefonima treba jos samo kamera u rangu najboljih iz flagship klase da bi bili ''top'' a na kraju ce po cenu kopiranja jabuke izbaciti ponovo osakacen fon i to opet sa ne bas malim bezelima ali bez kvalitetnih zvucnika.
 
Poslednja izmena:
Evo ne znam.
Ima tu milion varijabli, ali meni kao outsideru ovo ne deluje kao dobar potez.
 
Ужас оба по мом укусу за дизајн..
 
Poslednja izmena:
Isti mx5.. Ali bukvalno [emoji15]

d63b97305b4e1f25187d1ebc2f5d5c79.jpg



Samo je na tom htc dugme identicno onom koje ce biti na mi5..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav za ekipu kojoj su smetali zvučnici, eto vam ga sad goophone lepotan sa malenim bezelima [emoji23]
 
^ hahah :) Mada kapiram da ce Danilo Pantelic i dalje da prica kako je ovo vrh potez htc-a, kako su se konacno otarasili ''dosadnog M dizajna, debelih bezela i smarackih BS zvucnika'' :) :)
 
Pa dobro,nisu preterano veliki bezeli.. Uzivo ce to biti mnogo lepse ,htc je to :)

Edit. Ovo su "veliki" bezeli. :)

07d23abac875cb95b477a99c2e96afe0.jpg


b87bd6297370b1923e66c613dc8ece13.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno