Šta je novo?

HTC 10

Ala ste podigli prašinu. Sačekajte da izbace telefon pa obaspite paljbu.
 
Ja nikada ne prigusim zvuk kada je zvucnik kao npr na s6,s7,ip itd itd.
Stoji da je daleko najbolje resenje napred,ali sta je tu je.
 
Moje skromno misljenje:
"Boomsound je boomsound, pored njega, ostali zvucnici su zvucali kao oni kineski plasticni telefoni za decu. Izbacti boomsound zvucnike, a ubaciti fingerprint skener? Pa definitino ce propasti... Sta rade ne znam, ali ovaj m10 mi izgleda kao mesavina xiaomi/iphone, ako stvarno ovako budeo izgledao, preskacem definitivno.
Valjda ce biti nesto od htc nexus-a."
 
Šta bi im falilo da su iskoristili stari M9 render dizajn? Meni izgleda optimalan, samo da se umesto htc logoa ubaci FP skener i to je to.

32a59a6663081f8620c128ca0627fc2c.jpg

cd950fb18878077d9dd0876068937af5.jpg

46d99388aa46ba2a8a9f98f34573490d.jpg
 
Ne bi moglo fizicki da stane.. Ti zvucnici i citac imaju svoju sirinu duzinu itd itd
 
Moje skromno misljenje:
"Boomsound je boomsound, pored njega, ostali zvucnici su zvucali kao oni kineski plasticni telefoni za decu. Izbacti boomsound zvucnike, a ubaciti fingerprint skener? Pa definitino ce propasti... Sta rade ne znam, ali ovaj m10 mi izgleda kao mesavina xiaomi/iphone, ako stvarno ovako budeo izgledao, preskacem definitivno.
Valjda ce biti nesto od htc nexus-a."
Slažem se. Ali većina koja nije koristila M8 ili M9 znaju bolje. Mene je M8 oduševio, menjam ga što 11 meseci nisam promenio telefon. Da ima otisak i bolju kameru bio bi najbolji fon ikad, kakav iphone i samsung.
 
Ali '11 meseci nisam promenio telefon', nepodnosljivo postaje a :d :)
 
Slažem se. Ali većina koja nije koristila M8 ili M9 znaju bolje. Mene je M8 oduševio, menjam ga što 11 meseci nisam promenio telefon. Da ima otisak i bolju kameru bio bi najbolji fon ikad, kakav iphone i samsung.

Izgleda da su ovi iz HTC-a koristili pa odbacili :D
 
Pa jeste, ne pamtim koji se telefon toliko zadržao. Sem nokia 808.
 
Moje skromno misljenje:
"Boomsound je boomsound, pored njega, ostali zvucnici su zvucali kao oni kineski plasticni telefoni za decu. Izbacti boomsound zvucnike, a ubaciti fingerprint skener? Pa definitino ce propasti... Sta rade ne znam, ali ovaj m10 mi izgleda kao mesavina xiaomi/iphone, ako stvarno ovako budeo izgledao, preskacem definitivno.
Valjda ce biti nesto od htc nexus-a."
pa evo ti ga htc nexus gledas u njega samo ce imati nexus logo na ledjima, krenuli su ljudi sa a9 novi dozajn i to ce sad da se fura 2-3 godine
 
Ја м8 не мењам до htc Nexus-a.. Или ако ми де баш свиди м10.. Иначе без предњих звучника не бих могао.. Савршено ми одговарају, положај микрофона и тако..
 
Stvano će upropastiti M seriju ako izbace boomsound zvučnike i ako bude ličio na iPhone/Samsung/razni kinezi. Kapiram razloge zbog kojih bi to uradili, ali mislim da greše. Klinke će se i dalje ložiti na iPhone, i džaba HTC-u što izgleda kao iPhone, kada nema jabuku na sebi. Klinke koje nemaju para/sponzora za iPhone će hteti Samsung jer je to "next best thing". Ovako će samo odbiti nas normalne, koji smo cenili M7/8/9.
 
Sve to stoji.. Ali do ovog telefona ima jos 50ak dana.. Mozda je htc opet nalozio ovog evleaksa ,ako se secate zbog htc se i "povukao"

Vidim neki na xda pisu da je mozda opet decoy kao sa m7 sto su radili,mada ja licno ne verujem.

htc-m7-leak-1.jpg


M7 prototip :)
 
Poslednja izmena:
Pa da, sve stručnjaci ovde, samo HTC ne zna šta radi...

Jedan 7.1 zvučnik, a kućište da bude od drveta - zbog akustike :)

Lupetas kao i uvek a jos nisi odgovorio na jednostavno pitanje - sta je to na ovom M10 renderu toliko bollje (ergonomski?! :d) u odnosu na stare M8/M9? Da li to ima manje bezele usled nedostatka stereo zvucnika? Nema. Da li je ergonimija bolja? Nije! :d Sve isto, poveci bezeli, sammmeizuiphone6 dizajn a bez stereo zvucnika, ma svaka cast vu.cicu ovaj htc-u sto je za samo godinu dana uspeo da syebe sopstveni dizajn :)
 
Poslednja izmena:
Aj ti stručnjak piši HTC-u od**** od mene i ne pokušavaj tako bedno da provociraš ...
 
Poslednja izmena:
LG botic podvija repic.. :)

Menjao Danilo Pantelić : 08.02.2016. u 02:16

Opa, vidim da si se malo iznervir'o :) :d
 
Poslednja izmena:
Lupetas kao i uvek a jos nisi odgovorio na jednostavno pitanje - sta je to na ovom M10 renderu toliko bollje (ergonomski?! :d) u odnosu na stare M8/M9? Da li to ima manje bezele usled nedostatka stereo zvucnika? Nema. Da li je ergonimija bolja? Nije! :d

Sto je najgore ima manje bezele. Samo ovaj nije mogao lepo da centrira na renderu jer nema prave dimenzije,to jest video je par slika vise nego evleaks. Uzivo ce to mnogo lepse da izgleda,amoled + zakrivljeno staklo = fensi bomba :)

Dzabe se "koljemo" bice kako biti mora :)

Edit:

who gives a **** about Evan, this is the prototype as pictured and reported by more than one trusted tester, this is the current M10 prototype, is this the final thing? we can only find out in March

Edit2.

i personally prefer it over the dual speaker fronts on the M7/M8/M9 here i've said it, now if HTC placed two speakers inside that 2.5d glass it would have been amazing, so for me, no i want the classic M design to be gone, i want those crowded asymmetrical speakers to be gone, i want visible logo bar and capacitive buttons like X9 gone, but i want is the current M10 clean design with boomsound somehow, i really hope they have a solution

soemthing like the 6P with less bezel and hidden capactive buttons, but sadly just like Google/Huawei couldn't, HTC can't do it, it's clear that slim bezel and dual speakers can not coexist

again and again, i adviced anyone who didnt see the A9 in person to head to the nearst store to check it out, FUD without seeing the A9 in person is completely meaningless

Edit2.1.

Inace radi se o najvecem fanboju htc na svetu.. Pa ti vidi :)
 
Poslednja izmena:
Sve to stoji.. Ali do ovog telefona ima jos 50ak dana.. Mozda je htc opet nalozio ovog evleaksa ,ako se secate zbog htc se i "povukao"

Vidim neki na xda pisu da je mozda opet decoy kao sa m7 sto su radili,mada ja licno ne verujem.

htc-m7-leak-1.jpg


M7 prototip :)
A sta je to bilo sa evleaks i htc, nisam upućen? ☺
 
Mislim da se radi o ovim slikama..

prime-evleaks.jpg


M8 prime valjda. Lozili ga kinezi :)

Nikada nije priznao da je to razlog "povlacenja" ali..
 
Ako neces da imas senzor za otisak onda da :)
 
Ma senzor moze pozadi opusteno, nista manje ergonomski nego napred.
 
Moze ali onda zadnji deo ne bi bio tipican htc :)

Ali ajde da vidimo sta ce stvarno biti za 50ak dana

Edit: plus i 5x i 6p imaju senzore pozadi pa su im bezeli gore i dole ogromni :)
 
Poslednja izmena:
zato je ovako prednji deo tipičan htc :D
 
Ako je HTC dosao u fazu pukog prezivljavanja i ako zelite da ovaj proizvodjac prezivi onda ne vidim problem u povlacenju ovakvih poteza.

Koliko vas je jelo virsle kada niste imali u dzepu za pilece belo, a? :)
 
Nazad
Vrh Dno