Šta je novo?

HTC 10

pa ima i iphone losije specifikacije od androida iz 2014 pa opet opere 80% android telefona u radu.

Pa iphone 6 ima bar malo bolji soc od svih androida iz 2014. godine (6s je jos brzi i ima 2Gb rama) + je ios cist a osim Nexusa svi androidi su manje ili vise zabloat-ovani. Logicno da ce iP6 raditi primetno bolje od G3/S5 ili nekog kineskog telefona iz 2014. godine sa uzasnim UI, ne moze da se poredi iphone sa hardverski sporijim androidom koji jos ima i bloat.
 
Poslednja izmena:
Cinjenica je da je a9 uprkos svemu negativnom ipak dobar telefon i uspeo je da napravi dosta buke ako nista drugo. Koristio sam ga neko vreme build je fenomenalan sw je fluidan i izgleda telefon vrhunski sad ce i m10 da roknu takav a onda u oktobru na a9 izgled samo nalepe nexus nalepnicu ima da izbije 3sv rat.
 
Samo znam da nikada ne bih kupio taj A9 pored M8/M9 koji su za klasu bolji (aj kamera ''preko dana'' je losija na M8) a nisu pateticne kopije jabukofona :)

Ali dobro, imace svoje kupce taj A9, nemam nista protiv ali meni je taj telefon po toj ceni (i sa takvim dizajnerskim kopiranjem ip6) nebuloza pa makar radio kao Nexus.
 
Poslednja izmena:
Kao sto kaze kolega build je fenomenalan. Ali to je jedino sto valja na tom telefonu :)
 
Ja se samo nadam da će M10 izgledom biti bliži M8/M9 nego A9/IP6.
 
Najbolje da bude ovakav. Kao prosle god kada su lozili evleaksa. Ovo je realno mesavina m9/ip6 :)

3a13008c0165c1a7f286354f4f82068b.jpg
 
pa ovaj izgled je vrlo moguc bilo bi super
 
Ovo što je postavio fkloznica mi je suviše ajfonasto, ali zato ovo što je postavio hsv je baš kako bi naslednik M8/M9 trebalo da izgleda. I slažem se da bi trebalo izbaciti neke suvišne detalje.
 
Mene ovo što je hsv postavio podseća na meizu style... :)
 
Iphone se prodaje.. :) nece oni daleko otici od te filozofije,bice verovatno uvecani a9 sa par dodatih detalja(stereo zvucnici napred ? ) ,mada iskreno ocekujem mnogo ozbiljniju bateriju :)
 
Stagnira prodaja iphone koliko sam čitao... :)
 
Fejk, nema one trake ispod ekrana gde pise HTC :)
 
Izgleda da su se opametili :)
Kakvi crni prednji zvučnici, ovo je već zanimljivo :

HTC Perfume (M10) Reportedly Packs A QHD AMOLED, Snapdragon 820, 12MP UltraPixel Camera, And No Boomsound

According to Evan Blass (AKA @evleaks), HTC will stick with AMOLED for the M10 after having a good experience with the AMOLED panel on the A9. It will be 5.1-inches and 1440p, much like the rumored Galaxy S7. Inside will be a Snapdragon 820, 4GB of RAM, and 32GB of storage. Blass says that HTC is also going back to its custom UltraPixel sensor for the rear camera, but it's boosted the resolution to 12MP from 4MP in older phones

Da ivice budu minimalne, kamera ok, cena i dostupnost kao kod konkurencije (G5, S7) i eto uspeha :)
 
Poslednja izmena:
Iskustvo sa HTC-om nam govori da im nista ne treba vjerovati dok ga onaj njihov strucnjak ne predstavi na konferenciji. Sta je sve pricano za M9 pa na kraj nista.
 
Navodno imx377 u m10. Isti onaj koji je u 6p. Ako na to stave ois sve je moguce
 
Dobitna komb..moraju da se vade iz sranja..ako kamera bude na niviu s7 ili g5, ostalo ce biti na mjestu. I da morace da bude jeftiniji malo od konkurencije i eto uspjeha
 
Znači kamera će konačno biti odlična!
Izgleda da su se opametili i idu na sigurno, biće da im je ovo zadnja šansa da se povade :)
Ovo postaje vrlo zanimljiv uređaj, ako se ovo gore ispostavi kao tačno !
 
Sta ce biti ako bude izgledao kao a9 (iphone) a bude vrhunski telefon i cena mu bude ok.?
 
Samo da ne bude preslikani M8/9 jer je vise taj izgled prevazidjen.
 
Neka vrate m7 izgled, i dalje miljama najlepsi telefon ikada.
 
Upravo to, dizajnerski unapredjena verzija M7 sa manjim bezelima i bez one crne trake. Stereo zvucnici, vrhunski IPS/Amoled, S820/4Gb rama, 3000 mAh, kvalitetna kamera i Sense kakav jeste i to je to, bio bi to sjajan telefon mada 99% ce i biti odlican ali ocigledno u obliku jadne ajfonolike kopije i bez stereo zvucnika koji su odavno zastitni znak M serije.
 
Ja i dan danas mislim da apple ima neki procenat vlasnistva u htc-u :)

Bice slican jabuci ali detalji ce biti odradjeni bolje. Kao sto a9 deluje kvalitetnije od ip6
 
Ja i dan danas mislim da apple ima neki procenat vlasnistva u htc-u :)

Bice slican jabuci ali detalji ce biti odradjeni bolje. Kao sto a9 deluje kvalitetnije od ip6
Ja sam u to 100% ubijedjen jer se ameri pobune ako im neko iskopira neku sitnicu a ne bukvalno kompletan izgled. :)
 
9CHJHyJ.jpg
 
Video sam tu sliku.. Ali nije stavio nikakav datum ? :)
 
Nazad
Vrh Dno