Šta je novo?

HTC 10

poklonili su ti novi zato što je serviser probusio bateriju dok je servisirao zato je i izgoreo.
 
HTC 10 koji sam poklonio mami je počeo da pokazuje prve probleme sa baterijom. Ne gine mu Begram ovih dana, a kakav će da se vrati, videćemo.

Rekoše mi u Begramu da više ne menjaju baterije na HTC 10, ne dobijaju/ne naručuju/nešto treće (neljubazan lik do zla boga).
 
I koje su sad opcije za zamenu baterije, jel ima neki pristojan servis koji moze da to odradi
 
Pojma nemam iskreno. Zameniću bateriju kad se vratim kući pa šta mi bog da.
 
I kako si prosao

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Evo ja sad jurim neki servis da mi zameni bateriju.Nabavio sam bateriju iz inostranstva posto nema u srbiji potrebno je samo ubaciti u telefon.Ako ima neko preporuku za neki u bg moze da posalje u pm da ne reklamiramo u temi.
 
poklonili su ti novi zato što je serviser probusio bateriju dok je servisirao zato je i izgoreo.
Nisam odavno ulazio na ovu temu pa sad tek videh..to neka insajderska info? :) Igrom slucaja upoznam lika koji radi tamo i kazem mu bas za to i on kao e secam se kad je taj telefon izgoreo, kolega samo sto je poceo da ga zagreva da odlepi ekran on se zapalio...tako da nije bas ono sto sam ja isprva mislio da sam uhvatio poslednji momenat da zamenim bateriju ( a i pitanje je sad sta je od ta dva istina,to sto si ti cuo ili ja )..mada velika je sansa da bi se svakako u nekom momentu zapalio. Razmisljam se sad da uzmem Desire 20 Pro, deluje mi okej ovako sa slika i po sepcifikacijama..ne znam da li je neko imao priliku da ga vidi/koristi?
 
Pa zapalio zato sto je on probusio bateriju :D I pošto je njegova krivica i uništio telefon mora novi.. Ne misliš valjda da se slučajno potrefilo da se u istoj sekundi kad on otvara baterija sama zapalila...
Nije insajderska već iz prve ruke, radio sam u jednom servisu dugo i znam procedure heh
 
Nazad
Vrh Dno