Šta je novo?

HTC 10

Sad kad za ovaj Samsung/A9/mi5 mix klepe 799 *******... Nikad nisam voleo samsung, bezao od TW-a k'o djavo od krsta, ali pre bih s7 nego ovo cudo.. HTC One linija je ugasena...
 
Daj mu vremena.. I a9 je ocaj na prvu loptu ali kada se malo oseti i koristi deluje bolje od ip6.(prvenstveno mislim na izradu)

Ako zategnu sw kamere imaju potencijala da budu u top3 kamere na trzistu. A to svakako nije mala stvar iako ovaj mob lici na mx5 ;)

Edit.

Najveci promasaj za njih je ipak bezanje sa mwc.. To ce ih sahraniti a ne los proizvod
 
Poslednja izmena:
М серија је изгубила своју драж.. Не видим на шта бих прешао са м8 осим на htc Nexus..
 
Bas tako... Jos da zeznu i Nexus, pa u istoriju xD
Неће им гугл ваљда дати да га зезну.. Али реално, за сада апсолутно нема потребе са м8 ићи било где..
 
Realno ni ja ne bih pomislio da zamenim M8/M9 (koji su i dalje odlicni i originalni telefoni) za ovu nakazu bez dizajnerskog ''pecata'' i stereo zvucnika po kojima je M serija bila prepoznatljiva jos od 2013.

Iz PA komentara:

H ow
T he f*ck
C an some
ONE
M ake
10 times worse design than the previous one ???????

:d
 
Poslednja izmena:
Najveci promasaj za njih je ipak bezanje sa mwc.. To ce ih sahraniti a ne los proizvod
Definitivno, pa i M7 je zamalo bio sahranjen jer je puno kasnio, predstavljen prije S4 a u prodaji je bio par mjeseci kasnije. To ih je baš dosta pogodilo.
Baš loš menadžment htc i loša strategija.
 
Najveci promasaj za njih je ipak bezanje sa mwc.. To ce ih sahraniti a ne los proizvod

To !

Cbh4N0IWEAEOssH.jpg:large


Nisam pratio jel ovo ima hardversku navigaciju ili softversku ?

That same report includes a lot of rumored specs for the device: an integrated fingerprint sensor in the home button (just like the A9), a 1440 x 2560 AMOLED display, 4GB of RAM, and a Snapdragon 820 chipset — which we're also expecting to see in the upcoming LG G5.
 
Poslednja izmena:
Mnogo je ružan ovaj bijeli sprijeda, a i ivice su mu dosta zaobljenije nego na onom renderu gdje su kao kod m7. Onda samo ostane čekati šta će sony da uradi sa z6
 
Bice ovo dobar telefon. Nisu uboli sa dizajnom+zvucnicima, krastavac. Ostalo ce verovatno biti vrh. Kome izgled nije primaran, moze komotno da kupi M10. Kvalitet izrade... znamo kakav je HTC.

Sense UI+IMX377(OIS+LA), baterija(S820)+izrada.
 
Kad vidim kako je home dugme ocajno izvedeno, pegla mi se...ono na meizu je 3x lepse i funkcionalnije.
 
Sta, Samsung nije stavio patent na dizajn home dugmeta, bili su u fazonu toliko je gadno, nece niko to kopirati :d
 
Ако сам ишта мрзео код Андроида то је ово средње "дугме".. Остатак телефона и није лош, али звучнике нећу прежалити.. Без њих не бих..
 
Što, pa sad kad su ih izbacili nisu veliki bezeli... A ne, čekaj [emoji23]
 
Još malo pa će svi telefoni ličiti jedan na drugi. Razlika će se videti samo sa zadnje strane. Mada nije da mi se ne svidja ovaj "čistiji" dizajn.
 
^upravo.

Pogotovu sto je htc ipak kineska skola,a tamo maltene svi telefoni lice jedan na drugog.

Meni je ovde samo krivo sto ce forumski CEO potencijali da propast htc traze u ovom dizajnu iako svako racionalan zna da ce fail biti zbog kasnog predstavljanja. Zamisli amer kupi s7 ili g5(vrv na 2god ugovor) a posle 30ak dana izadje m10.. Pa ko ce to da kupi ? Moze mob da bude i spejs satl ali prodace se samo ako bude 400-500$,naravno toliko kostati nece nazalost
 
Poslednja izmena:
A znaci svi ljudi na planeti u isto vreme obnavljaju/potpisuju ugovore/planiraju kupovinu telefona pa ce biti u fazonu ''sto ne izadje ovaj iSamMeizu M10 par meseci ranije? :d

To sto htc kasni par meseci za Samsungom/LG jeste greska ali ne mora da znaci nista, po htc je daleko veci problem dostupnost jer Samsung i LG prodaju veliki broj telefona u USA a i na domacem trzistu, Aziji, Evropi (Samsung) dok htc vec godinama ima losiju prodaju cak i od sony-a koji je u raspadu.

Mogao je htc da predstavi i najkvalitetniji, najbolje dizajniran i najkompletniji android na svetu opet bi ih Samsung pa i LG oduvali sto se tice prodaje tako da htc mora da resi neke druge probleme.

A na kraju prosto me zabole koliko ko telefona prodaje, evo i Samsung vec 6 godina ima najprodavanije android flagshipe a uopste nisu najbolji na trzistu, cak su i najlosiji softverski a godinama i po dizajnu/izradi, prodaja ne znaci nista.

Mi smo ovde ocekivali M7/8/9 bez crne htc trake, sa malo smanjenim bezelima ali uz stereo zvucnike, S820 feat 3k mAh i kvalitetnom kamerom (naravno i odlican sw/sense) i to je to, takav telefon bi bio sjajan a na kraju smo dobili nekakvu kinesko-genericku smartfon nakazu sa samsung home dugmetom, bez stereo zvucnika (a u isto vreme od nekakvih minimal bezela nema nista) i bez ikakve dizajnerske naznake da se radi o htc uredjaju :d Verovatno ce to biti odlican telefon u smislu kako radi ali zayebi, ovo nije htc M serije.

Na kraju, mozda ce se i prodavati malo bolje nego do sada ali od toga niko od nas nema koristi, samo ti pomenuti ''forumski CEO potencijali'' i kontrasi u fazonu ''e, vi's kako sam bio u pravu'' :d ;)
 
Poslednja izmena:
Ljudi ne pravite dramu, uporedite ovaj nazovi "htc m10" u beloj varijanti i onaj leak u crnoj varijanti msm na live slike( citaj gornje zvucnike, home dugme).Fake, obe, mazu kinezi oci mutavom evleaksu.
 
Poslednja izmena:
Da je sreće da svi android proizvođači sada u Barseloni predstavljaju telefone ...
Lepo android izlazi u oktobru, a sa njim i nexus telefoni - svi ostali sad 21. (imaju nešto više od 4 meseca da prilagode svojim potrebama/skinovima)!

Znači biće hardverska navigacija - to je dobro jer neće još jedan red prednje strane biti "neiskorišćen" :)
Nije telefon uopšte ružan - samo kukate i pre izlaska telefona :D
 
Poslednja izmena:
Ljudi ne pravite dramu, uporedite ovaj nazovi "htc m10" u beloj varijanti i onaj leak u crnoj varijanti msm na live slike( citaj gornje zvucnike, home dugme).Fake, obe, mazu kinezi oci mutavom evleaksu.
Ne mazu buraz, ja sam imao ovu sliku bez editovanja, i znam gde je slikano, neki lik poslao slike onom rtd-u na tviteru... Testiraju sense 8 na ovom fonu, pozadi je logo htc-a.
 
@hsv
Ocekivao sam i ja da andriana lima zavrsi kod mene ali krastavac..

I da, ovo sa ugovorom si lupio na keca.. Deo njih koji ne ceka da ugovor istekne do kraja ,uvek imas one varijante izadjes ranije da bi mogao da uzmes neki novi/skuplji mob ili potpises novi ugovor na dedu jer ti se previse svideo mob ,pa onda trziste ljudi koji kupuju mobove u full ceni na kes itd itd
mnogo veliko uticaj ima tih 30ak dana,da je 3,4m razlika bilo bi cak mnogo bolje.

I ja pisem gluposti, ocito forumski CEO klan zna bolje :)
 
Poslednja izmena:
Dobro to, razumem da je alpha. :) Interesuje me samo da li ce na kraju biti _g verzija kao sa A9, posto ono bolje radi jer je olaksana verzija. Onaj Lab rece da ce biti, ko zna...
 
Dobro to, razumem da je alpha. :) Interesuje me samo da li ce na kraju biti _g verzija kao sa A9, posto ono bolje radi jer je olaksana verzija. Onaj Lab rece da ce biti, ko zna...
Hoce sigurno, sto mi se ne svidja, jer to nije pravi Sense po meni, al' 'ajde, da vidimo sta ce biti na kraju. Bez _g 100% dolazi, tako bar pise ovde.
 
@hsv
Ocekivao sam i ja da andriana lima zavrsi kod mene ali krastavac..
I da, ovo sa ugovorom si lupio na keca.. Deo njih koji ne ceka da ugovor istekne do kraja ,uvek imas one varijante izadjes ranije da bi mogao da uzmes neki novi/skuplji mob ili potpises novi ugovor na dedu jer ti se previse svideo mob ,pa onda trziste ljudi koji kupuju mobove u full ceni na kes itd itd
mnogo veliko uticaj ima tih 30ak dana,da je 3,4m razlika bilo bi cak mnogo bolje.
I ja pisem gluposti, ocito forumski CEO klan zna bolje :)

''Deo njih''.. koliki deo? Na zapadu zabole ljude za telefone iz oglasa, uzimaju ih uz ugovore ili sa ''amazona'' raznih. I oni koji hoce ranije da promene fon a gotive htc svakako ce sacekati njihov flagship koji ''kasni'' famoznih 60-ak dana :d

Pored toga sta htc-u vredi i da predstave M10 na MWC (pa makar to bio M10 ''iz snova'') ako strategija prodaje i dostupnost ostanu losi kao do sada? I M8 je predstavljen samo mesec dana posle failcine S5 Samsunga i bio je/ostao dosta bolji telefon pa se svejedno prodao u mizernom broju u odnosu na jeftinu plasticnu Samsung kantu sa ocajnim TW.

Toliko o lupetanju na keca ;)

PS Pored ovakvih S7 i G5 mozda im je i bolje da predstave M10 van MWC, cisto da ne ostanu u senci ta 2 telefona.
 
Poslednja izmena:
Falicne s5.. [emoji15] Jedan od najprodavanijih android mobova.. I pored toga sigurno je HTC vise prodao tako mobova koristeci kisobran marketinga od samsunga..
"Diskusija" sa tobom vidim ne vodi nigde, firme placu za strucnjacima kao sto si ti :)
Edit: sada smo dobili i CEO u pokusaju na forumu,lepo ;)
 
Poslednja izmena:
Falicne? Fail brate. Fail teski, izrada+tw. Vidis da ni MM nije dobio...
 
Ma kapiram ja to,ali se hsv istripovao da su zvucnici napred prodavali htc,to je toliko netacno da ni ne treba da se diskusuje..
Mozda su ga i prodavali,ali u zemljama kao sto je srbija,gde se ceka da cena padne na 350e..
Malo mi je smesna ta cela prica oko zvucnika napred kao jednog od najbitnijih kriterijuma za prodaju m7,m8 i m9.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno