Šta je novo?

HTC 10

Update:

Ако некога занима, Magisk је решење. Flash-овао zip пре пар дана из TWRP-a, ради све без проблема. Нуди и опцију да сакрије root од апликација, што колико знам SuperSu не може.

Све у свему, препорука.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Meni je na oreu dobra baterija. OT:uzeo pixel 2, slika po danu super. Nocna fotografija: 1. Htc10 + google hdr+, 2. Htc10 +google hdr+, 3. Pixel 2

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
1. i 2. pozicija su ti skroz iste. :D

Sent in style from my Moto X Style
 
Jesu :), naglasavam koliko je bolji hehe

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Evo i meni stigao update za Oreo... Nisam pratio temu tako da bih zamolio kolege za feedback - kakva je situacija sa O, ima li kakvih (većih) problema/bagova?
 
Za koje ti je tržište? Meni za budjavo Indijsko tržište još uvek nema apdejta

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
EU (AT/DE) region, bez brandinga...
 
Meni je na oreu dobra baterija. OT:uzeo pixel 2, slika po danu super. Nocna fotografija: 1. Htc10 + google hdr+, 2. Htc10 +google hdr+, 3. Pixel 2

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Koju aplikaciju za kameru i koja podešavanja? Sve koje sam probao ili sporo okidaju ili sporo obrađuju hdr ili imaju ružičasti premaz preko.

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne bi mogao dočekati [emoji23] odma se instalira čim stigne apdejt [emoji16]

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Evo ja instalirao pre 2 dana oreo, nisam jos odradio hard reset, ali osim sminke nikakve razlike nema

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Arnova 1.2, nexus 6 auto,pixel 2xl, hdr+ na max,jpg quality na 100

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Videh da se dosta ljudi na xda zali da imaju velike drainove prouzrokovane dialer app-om, koje se jave posle par dana (doduse ne kod svih). Tako da cu da sacekam jos koju nedelju na eventualni patch i feedback korisnika. Kada sam cekao ovoliko na Oreo par nedelja mi nista ne znaci.

Btw izgleda da su poboljsali standby vremena ali da je SOT smanjen...
 
Kolege kakvi su utisci za sada na Oreo-u? Za vas koji ste odradili update - jeste li zadovoljni kako sljaka 8ica, ima li draina ili nekih bagova?


Btw. koliko je lako zameniti bateriju? U smislu da ne dodje do ostecenja. Razmisljam da u narednih mesec-dva nadjem neki oficijelni servis i odnesem da mi zamene za novu - taman da mu produzim EOL za jos godinu-godinu i po dana.
 
Ja sam vrlo zadovoljan, trebalo je malo vremena dok se sve sleglo ali to je to - brz, odzivan i dalje na nivou jednog flagship - a... Baterija je sada kao i na N. Od mene preporuka.
Javi ako nađeš kvalitetnu zamenu baterije. Drži se još stara ali ne bih se bunio za novu [emoji846]
 
Poslednja izmena:
Kul, thx za info. Reci mi samo koliko dugo si na 8.0 - posto citah da se problemi sa tim (dialer) drain-om javljaju posle nedelju-dve dana.

I meni je za sada ok baterija, u principu 1h SOT-a manje nego pre godinu i po (85% health-a kada sam radio test pre mesec i nesto) ali sam isto u fazonu da zamenim i izguram jos toliko jer sam zadovoljan telefonom. Ali videcu da to servis odradi ne bih se ja zezao - ne verujem da moze vise od 50-60e baterija+ruke da kosta...
 
Na O sam malo više od mesec dana. Imao sam i ja drain ali se sredilo, pisao sam o tome u temi.
 
Dobio tek danas update,kako se aktivira ova opcija picture-in-picture?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Kad gledaš video na YouTube stisneš home dugme. Radi na nekim app.
 
Neće...da nije možda zbog toga što nisam uradio reset nakon ažuriranja sistema?

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Ne može na YouTube. Moraš da imaš onaj YouTube Red.. Inače imaš u podešavanjima picture in picture i piše koje app podržavaju..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Podešeno je sve...
0b5c99c84dcef5911752eb91c96ee73b.jpg


Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Ne radi youtube ni meni. Probaj google maps, ukljuci neko navodjenje da krene i onda klikni home. To kod mene radi.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Nayt radi ako otvoris u chromeu

Poslano sa mog Pixel 2 koristeći Tapatalk
 
Da, i da nije pauziran video, tako bi nekako trebalo. Ja nisam uspeo.

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Za yt app treba red pretplata koja nema u srb. Rekoh već.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li mogu da se vrate brojevi kao obaveštenje za poruke,fejs,instagram i ostalo? Sad mi na 8.0 stoji zeleni krug

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno