Šta je novo?

HTC 10

Nocas nije toliko baterije iscurilo, ali se opet budio veoma cesto. Google servisi dominiraju...
8c5dce52f6ab37587e0df099282fb67f.jpg
8b550327823cd1ef93cda925e8ca6e2b.jpg
c66b17429e919d4f1f01edc970719b89.jpg


Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Isključi lokacije u Google servisima i skini najnoviju verziju sa apk mirror-a. Restart telefona i to bi trebalo da je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I pogledaj da promeniš operatera pošto ti je signal kriminalan.
 
Signal jeste kriminal, ali to je tako bukvalno samo u mojoj kuci.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Jel zna neko koja je verzija m10h? Jel to ona verzija sa snapdragon-om 652?

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Sestra kupila upravo u Berlinu u saturnu desetku za 345€... Mislim da je dobro prosla...jos kad vrati porez....

Sent via Xperia Z5
 
Ovo sto je meni stiglo je izgleda ipak samo julski security update. 2.51.651.2 Pretpostavljam da nema nikakvih problema da se instalira..i da mi se nece zakljucati ponovo? :D
 
Jel imao neko problem sa vibracijom? Vibracija radi ali to nesto pisti nidje veze sa vibracijom i jako je iritirajuce Uzeo sam nov telefon pre par dana znaci nije ispadao i slicno

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Danas mi je stigao update v2.41.401.41, ako je još neko dobio i stavio bilo bi lepo da podeli iskustva:)
 
Niko nije na 10ki probao modovanu Google kameru sa HDR+ algoritmom..?

Nexus 5X Tapatalking
 
Da se zapljunem i ja u temu. Od pre neki dan srecni vlasnik srebrno bele verzije, gray verzije nije bilo ni za leka, zlatni nisam hteo. Na kraju nadjem srebrno belu verziju sa sve fiskalnim za isod 400 eur. Za sada sam prezadovoljan, stize za neki dan i ice view klik futrola :).
Pitanje za ostale vlasnike, da li ste dobili americki punjac sa eu adapterom ili eu punjac? Da li jos neko ima problem da mu ne stizu tapatalk notifikacije?

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Da se zapljunem i ja u temu. Od pre neki dan srecni vlasnik srebrno bele verzije, gray verzije nije bilo ni za leka, zlatni nisam hteo. Na kraju nadjem srebrno belu verziju sa sve fiskalnim za isod 400 eur. Za sada sam prezadovoljan, stize za neki dan i ice view klik futrola :).
Pitanje za ostale vlasnike, da li ste dobili americki punjac sa eu adapterom ili eu punjac? Da li jos neko ima problem da mu ne stizu tapatalk notifikacije?

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk

Ne stižu ni na ios.. Stigne poneka.. Do njih je def, dosta njih ima problem..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj je iz vipa, regularan punjac.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Proradise tt notifikacije. Vidim da nekom u potpisu stoji Sent from my HTC 10 using Tapatalk a nekom kao i meni Sent from my HTC_M10h using Tapatalk. U cemu je tu sad fora?

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
A kad nisu radile notifikacije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa meni na HTC 10 odkako sam ga uzeo pre neki dan. Potvrdise ovde ostali vlasnici da je do TT

Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Stigao mi ringke onyx. Svaka preporuka za case, dobar osecaj u ruci i telefon je ususkan maksimalno.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Huh, ova tema potonula skroz. Šteta, desetka je i dalje (za mene i po meni) odličan telefon.

Futrola: Spigen Crystal Shell i Spigen Neo Hybrid odlične.

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
 
Nego ljudi jel se vama guli farba? Kapiram da to ne podleze garanciji pa necu da nosim u servis ali telefon niti mi je ispadao, niti ga nosim bez zastite i samo se guli...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Nego ljudi jel se vama guli farba? Kapiram da to ne podleze garanciji pa necu da nosim u servis ali telefon niti mi je ispadao, niti ga nosim bez zastite i samo se guli...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Meni je zasad ok sto se tog tice

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Koja farba, na modelu koje boje? Zar nije u pitanju jonizovan aluminijum (ili kako se vec kaze) a ne farba?


Sent from my HTC_M10h using Tapatalk
 
Crna boja, po ivicama, ne gule se ledja i ravne povrsine ali sve gde je "zasecen" se guli.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Ljudi, kupuje brat 10, na šta treba da obratim pažnju kad kupujem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nijedan problem sa telefonom nisam imao, niti telefon ima neke mane da mu crkava nesto.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Ako ima neko da proda ovaj fon nek se javi na pm [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno