Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Meni je bolji novi izgled.
 
foobar2000 mobile (https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5xs5x) - univerzalna aplikacija za Windows 10 i Windows 10 Mobile

U pitanju je besplatna preview verzija sa malo manje funkcija od verzije koju su dobili donatori ali zato ima više opcija od bilo kog audio plejera za W10M: pregled po izvođaču, albumu, naslovu, kompozitoru, žanru, shuffle all tracks, shuffle all albums, naprednu pretragu (šta tu tek ima, dugačko za nabrajanje), UPnP Media Server, podršku za ReplayGain u tagovima.

DSP menadžer sa Advanced Limiter, Skip Silece, Meier Crossfeed, Crosfader, Downmix to stereo, downmix to mono, mono to stereo, Hard -6dB limiter, Resampler, Reverse stereo channels. Sve ovo može da se poređa po želji.

I najbitnije - spartanski izgled. :)

Post na Hydrogenaud.io forumu - https://hydrogenaud.io/index.php/topic,111791.0.html
 
Dodatak u vezi foobar-a:



- nema plejliste, ili ih ja nisam našao

- nema ugrađen ekvilajzer, koristite sistemski

- ima preamp

- ima decoding speed test. Sa kim možete testirati koji format vam telefon najbrže dekodira. Tako ćete znati i koji format najmanje troši bateriju.
 
Nadam se da se nećete ljutiti ako postavim "obaveštenje" (reklamu) za foobar na AppRaisin.
 
Postavi. Vidiš, ja sam zaboravio. Prvo sam se setio ove teme.☺
 
Nema shuffle ili ja ne vidim?
 
Ima ako ideš preko Advanced Search. Samo što shuffle moraš da odabereš pre puštanja pesama.
Kao što rekoh, ovo je preview verzija koja nema sve opcije dostupne donatorima.
 
Poslednja izmena:
U vezi plejlista, Peter kaže da radi na ispravci kritičnih bagova (ne znam kojih, ja nemam ni najmanji) a zatim će dodati plejliste i druge opcije koje nedostaju.

Sent from mTalk
 
Ma, ovaj kakav je u odnosu na druge je odlican, nebo i zemlja.
 
Ja bih dodao ovde da je Movies & TV odlična aplikacija sad. Nisam zapravo još testirao kako otvara različite formate, ali kad je u pitanju puštanje titlova, tu je najbolji. Samo sam s njim imao opciju da odaberem prevod koji želim iz foldera, bez da mu prethodno sve štelujem - isto folder i isto ime...
 
Desilo se čudo, viber dobio update na win 10 :)

Samo će se odužiti ako imate dosta poruka dok ih importuje.

Pokazuje online status i kad se izađe iz aplikacije koliko vidim. Ipak ne pokazuje online , pokazivalo je par minuta posle izlaska iz aplikacije i sada pokazuje pre 1 min. Još malo sam testirao ako je upaljena aplikacije i sedi u pozadini pokazuje online status. Ranije nije bio takav slučaj.

Jedino što su trebali da ubace swype za prelazak na imenik i druge stvari, da ne mora da se klikće.

Najveća zamerka je što se ne može direktno odgovarati iz action centra , stvarno glupost što to nisu ubacili. To je nešto najbitnije po meni.
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim nikakv update, gde si ga nasao?

Store, mada vidim da nijedan sajt ne javlja, dosta čudno. Prijavio sam se za beta program ali mi nije stiglo nikakvo obaveštenje, jedino da mi je direktno preko naloga sa kojim sam se prijavio ponudio update .

h6uAGRv.jpg



Evo kako izgleda
 
Poslednja izmena:
Instalirao sam apdejt vibera preko stora, potpuno je drugačiji, videćemo da li je dobar, mada ga ja retko koristim. Istina, prijavio sam se za beta pre nekog vremena, možda je zbog toga apdejt

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Upravo i meni legao update za Viber. Baš ga izmeniše. :)
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Ja se nisam nigde prijavio... Samo mi je stigao update.
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Kad su pustili ovaj update, bolje reći upgrade za Viber kad sam pre sat vremena proveravao update preko prodavnice i samo je myTube imao novu verziju?

Video pozivi - soon! Nije da se bunim ali vidi se da je ovo verzija za Windows! :D
 
Možda puštaju po regionima... Viber je odavno najavio wm10 app mada i ova stara završava posao na wm10 ne kasne obaveštenja kao na wp8.1 ali opet neko se žali da kasne...
 
Meni su često kasnila obaveštenja i pozivi sa starom aplikacijom. Videćemo kako će biti sa novom.
 
I kod mene stigao novi Viber!!
Šteta što nema transparentnu pločicu, videću kako radi u odnosu na stari...
 
Javite kako radi ili jos bolje postavite screen shot ako nije problem da i mi ostali vidimo kako izgleda.
 
Jel moze negde da se skine ?
 
Kako to da neko dobija taj novi Viber a neko ne,meni nista ne stize ?
 
Prijavili smo se za zatvorenu betu pre oko 3 nedelje.
 
Nazad
Vrh Dno