Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Inače, vezano za mtalk, ranije sam govorio kako mi je pucao i slično... Ukapirao sam o čemu se radi, to mu bude tako kad je net slabiji, pa ne uspe nešto na učita. Stalno kako mi je na WiFiju nemam skoro nikakav problem, a ovo mu se drago eto zbog slabijeg signala.
 
Da li ovaj prokleti Maps nemoze da radi (nadje ulicu i postavi rutu, vidi favorite) ako nema net-a????
 
Jel imaš skinute offline mape? Ako ih imaš trebalo bi da radi i bez neta.
 
Jel imaš skinute offline mape? Ako ih imaš trebalo bi da radi i bez neta.

Ma jasu, mozda je problem jer je data saobracaj ukljucen a mobilni presao na edge vec 2x mi se desilo u voznji, nadje ulicu ali onda prijavi greski da nemoze da napravi rutu i favorites su prazne

Sad sam testirao iskucim i wifi i protok podataka i onda radi ok cak su tu i fevorites... izgleda ako zeza net (spor) onda maps pobrljavi, smesno
 
Poslednja izmena:
Da nekako sam i ja stekao utisak da ako je internet uključen, on iako ima skinutu mapu ipak ide i na internet... Možda grešim, trebao bih to proveriti.
 
Ma ide kad ukucas ulicu trazi je i na offline mapi i u bazi na internetu, znam da neku ulicu levu nije mogao da nadje pa mi izlistao sa neta i nasao, zeza jedino ako je net slab (edge)
 
Evo, sad sam probao, tražio sam jednu ulici u Petrovaradinu i nekoliko ulica u Novom Sadu, potrošilo mi se 1,31MB... E sad, moguće da je to utrošak nečeg drugog u pozadini, ali to mi deluje malo verovatno, jer u proseku potrošim 8-9MB u toku celog dana. Koliko sam potrošio MB sam gledao u Data usage.

Ne kontam koja im je to fora...

EDIT: Koristim offline mape da bi mi išao na net kad tražim ulicu, pa to je sjajno. :) Sad treba ja svaki put da gasim podatke kad neću da mi mape troše net...

DRUGI EDIT: Da, i još mi gleda neke leve ulice iz Nemačke i SAD... Ti mislim na one ulice koje se pojavljuju gore dok kucam naziv ulice kod mi treba. Mogli su to da naprave kao da mejlom - kad imam ponuđeni opciju da pretražim mejlove i online.
 
Poslednja izmena:
Ima li naznaka od Whatsapp UWP?
 
Neka krstena zamena za Twitter app. Od update mi izbacuje twittove samo za zadnja dva sata.
 
Ja sam koristio twittone i fenice,mada mi ova zvanična radi dobro i sada sam na njoj.



Mislim da je tweetium najbolja ,imaš i onu Aeries. Naravno skoro svaka se plaća.
 
Neka krstena zamena za Twitter app. Od update mi izbacuje twittove samo za zadnja dva sata.

Radi odlicno zvanicna, ali moras da je gasis svaki put ako hoces da dobro radi. Ako ostane u pozadini, tu se pogubi totalno kad osvezi, random tweetovi skroz. Dakle ako te ne mrzi, gasi je svaki put.
 
^ hvala obojici. Ovo sa gasenjem app, resi problem sa ucitavanjem tvitova. Jos jedna stvar, jel ima nacina kad otvorim app da mi prikaze tvitove kod kojih sam stao. Uvek mi sam prebaci na najnoviji, sto mi se nije desavalo pre update-a.
 
FlipWebsUniversal https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh69dmx

Solidno je brz ,samo obrišete ove prečice sa početne strae i ubacite svoje.

Sent from mTalk
U cemu je ovde stos,kad god kliknem na ovakve linkove ,otvara mi se stranica "
Novi Office je ovde

Najnovije 2016 aplikacije su sada u paketu Office 365
Kupite Office 365"
bilo da kliknem sa racunara ili telefona?Zamolio bih da napisete i naziv aplikacije ,ako je aplikacija u pitanju.
 
U cemu je ovde stos,kad god kliknem na ovakve linkove ,otvara mi se stranica "
Novi Office je ovde

Najnovije 2016 aplikacije su sada u paketu Office 365
Kupite Office 365"
bilo da kliknem sa racunara ili telefona?Zamolio bih da napisete i naziv aplikacije ,ako je aplikacija u pitanju.


Pa napisao je FlipWebsUniversal.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ga oprobavao, ali deluje mi kao neki browser.
 
Mogu samo da kazem da baguje, svaku .rs adresu redirektuje na google. Ako nekog zanima, neka proba i BlueFlap. Meni je web na Windowsu samo nuzno zlo, Edge engine je neopevano *****.
 
Ne znam kako imaš toliko problema za Edgom,svi sajtovi koje posećujem rade normalno. Sve otvara kako treba,npr mozzartbet koristim svaki dan preko telefona i nemam problema a taj sajt je inače ****** koje nije optimizovano i loše radi na pc-u.

Jedino ako ti fali po koja opcija ali renderovanje je ok. Dosta je popravljen od jesenas. Jedino sto troši dosta net.
 
Poslednja izmena:
Shiye Browser, izasao skoro neki update. Treba jos malo da ga doradi, ali barem meni kompletno moze da zameni Edge. Cak i brze ucitava stranice.
 
Znači taj browser baš shiye Edge po brzini? :d Huh? :d Get it? :d Shiye...
I'm gonna leave now.




Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Poslednja izmena:
SHARE.it (https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdsz0p) dobio opciju ConnectPC pa sada može da se poveže sa računarom koji je na mrežu povezan LAN kablom i na koji je instalirana desktop verzija SHARE.it. Pretpostavljam da je desktop verzija potrebna za Windows 7 i Windows 8.1 PC pošto kopiranje između Windows 10 PC-a i W10M telefona funkcioniše i sa univerzalnom aplikacijom.

P.S. U pitanju je SHARE.it 1.7.2.0. Postoji i verzija 1.1 koja je starija i koja ne radi baš kako treba. Za verziju 1.7.x.x piše "Built for Windows 10" u Windows prodavnici.

P.P.S. Transfer se pauzira ako je aplikacija na telefonu u pozadini ili se zaključa ekran.
 
Poslednja izmena:
I meni se raniji izgled više sviđao. Je li ovo univerzalna aplikacija?
 
Nazad
Vrh Dno