Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Isto i je kod mene, stalno se osvežava stranica. Ali ako mu giga RAMa nije dovoljno da zapamti učitanu stranicu onda stvarno... :) I ako je IE mogao da radi bez tog stalnog osvežavanja ne vidim zašto ne bi mogao i Edge.

Nije do Edge-a, do sistema. Ubija sve zivo u pozadini (kao meni ono sa muzikom)...

Edit: Ako vam je za utehu, bar stoperica radi...
 
Meni vise ne ubija Deezer, mada nije ga ubijao, radi on ali pesma stoji na 0:00 i nece da je pusti. Sad na .164 nemam tih problema ili je razlog sto sam uklonio onu Win 10 verziju aplikacije pa sad imam samo staru. Ali da, Edge izgleda najvise uzima memorije, mogu da drzim ceo dan u pozadini mTalk, 6tag, Whatsapp i jos par programa, i uvek ce se pozivati instant, ako otvorim i neku stranicu u Edge-u, sanse su da ce ubiti neke od tih ostalih aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Shiye Browser https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5t35c

Fino deluje , brz je koliko sam isprobao. Mada fali mu još opcija ...



Shiye Browser powered by Edge is designed for touch screen and supports several gestures.

It features the following gestures:

Back and Forward: Swipe to the left or right on the Address Bar.
Switch Tabs: Swipe up on the Address Bar.
Close Tab: Swipe to the left or right on the item of the Tab-switching Panel.
Open Favorites: Swipe up on the Menu Button.
Show Start Page:?Swipe up on the “GO” Button.
 
Poslednja izmena:
Šta se dešava sa Googlovim aplikacijama, ima li ih i hoće li dolaziti za Windows 10 Mobile? Bilo je priče ranije da su zakopali ratne sekire i da će Google da izbaci svoje aplikacije za 10ku....
 
Šta se dešava sa Googlovim aplikacijama, ima li ih i hoće li dolaziti za Windows 10 Mobile? Bilo je priče ranije da su zakopali ratne sekire i da će Google da izbaci svoje aplikacije za 10ku....

Ma čiste dezinformacije , naravno da nema ništa od g aplikacija na windowsu niti će ih i biti .
 
Биће их ако google купи микрософт, ако микрософт купи google, онда неће. :)
 
Jel Facebook sada univerzalna app? Video sam kod sestre na 550 ima neke novije opcije , izgleda bolje nego pre :)
 
Jel Facebook sada univerzalna app? Video sam kod sestre na 550 ima neke novije opcije , izgleda bolje nego pre :)



To je neka Ms facebook app,sa druge strane postoji fb app od facebooka koja je jos zatvorena beta i to je njihov ios port. Možda je objave sledeće nedelje kad bude ms build.
 
Је ли можете бар написати како се зове, за нас који имамо телефоне подешене за Србију?
 
Је ли можете бар написати како се зове, за нас који имамо телефоне подешене за Србију?

Zove se IE, ali je sala. Neka test aplikacija, ne radi nista osim sto prikazuje crni ekran. :)
 
Nesto sam na poslu cackao na kompjuteru sa windows 10 tapatalk i mtalk... Na tapatalku sam, cini mi se, uspeo da promenim temu sa svetle na tamnu, na telefonu ne uspevam da pronadjem tu opciju. :trust: Jel mi mozete reci jel ima ima te opcije, mozda je ja ne primecujem, ili to ipak na telefonu ne moze da se promeni?
Isto, kad udjem u Benchmark forum preko njega, ove teme mogu da vidim tek kada bas odem na "forums" preko hamburger menija. Na tapatalk classicu citam teme preko one sekcije subscribed, ali mi u ovom novom tu nista ne prikazuje. Ovo drugo mi je i na kompjuteru i na telefonu isto.

Jel kod vas ovo drugacije?
 
Nesto sam na poslu cackao na kompjuteru sa windows 10 tapatalk i mtalk... Na tapatalku sam, cini mi se, uspeo da promenim temu sa svetle na tamnu, na telefonu ne uspevam da pronadjem tu opciju. :trust: Jel mi mozete reci jel ima ima te opcije, mozda je ja ne primecujem, ili to ipak na telefonu ne moze da se promeni?
Isto, kad udjem u Benchmark forum preko njega, ove teme mogu da vidim tek kada bas odem na "forums" preko hamburger menija. Na tapatalk classicu citam teme preko one sekcije subscribed, ali mi u ovom novom tu nista ne prikazuje. Ovo drugo mi je i na kompjuteru i na telefonu isto.

Jel kod vas ovo drugacije?


U gornjem desnom ćošku tapneš na ovog čikicu i otvori ti se meni, na dnu imaš Settings i tu možeš da promijeniš temu sa svijetle na tamnu i obratno, kao i accent color, isto kao i na kompu pošto je mTalk univerzalna app. Takođe u tom istom meniju imaš Subscriptions i radi isto što i Subscribed kod Tapatalk-a. Inače mTalk kod mene radi odlično, mnogo bolje od Tapatalk-a kojeg uzgred više i ne koristim. Eto nadam se da sam pomogao.
 
U gornjem desnom ćošku tapneš na ovog čikicu i otvori ti se meni, na dnu imaš Settings i tu možeš da promijeniš temu sa svijetle na tamnu i obratno, kao i accent color, isto kao i na kompu pošto je mTalk univerzalna app. Takođe u tom istom meniju imaš Subscriptions i radi isto što i Subscribed kod Tapatalk-a. Inače mTalk kod mene radi odlično, mnogo bolje od Tapatalk-a kojeg uzgred više i ne koristim. Eto nadam se da sam pomogao.


Hvala! Mene je zapravo mtalk zezao ranije, cesto je pucao, posebno je umesto da me izneveri kad napišem diži poruku na forumu.:) Ali dajem mu drugu šansu, u odnosu na tapatalk mtalk leti.

Mene je zapravo u prethodnoj poruci zanimalo kako na tom novijem tapatalku da promenim temu i to za subscribed, mada tvoj odgovor mi jeste koristan.:)
 
Da, i taj novi tapatalk deluje nedovršeno, i da to što na njemu ne mogu da pronađem nije do mene, nego da je ti prosto tako, da je nedovršen.

Ali su na kompjuteru oba ok (i novi tapatalk i mtalk), baš lepo rade koliko sam video, i baš olakšavaju posao.
 
Novi TapaTalk?

Sent from mTalk
 
A onaj promašaj... :d Ok. :)

Sent from mTalk
 
Baš taj.:D
 
A mislio sam da pitaš za mTalk, sorry moja greška. :) Što se tiče Subscribed na Tapatalk, ni meni to nije radilo, dok na Classic verziji jeste, za temu tamnu/svijetlu se već ne sjećam. Odavno ne koristim tt, pošto mi je mTalk odličan, brz i ne puca uopšte, a možda zato što ja više čitam nego što pišem na forumu :D

Sent from mTalk on Lumia 925
 
Moguće da je to u pitanju.:) Inače, ako to sa pisanjem izuzmem baš je odličan u odnosu na tapatalk.
 
Dajte neki predlog za dobar player (dvix,dvd,mp4...), po mogućstvu da vuče i titl uz film.
 
Dajte neki predlog za dobar player (dvix,dvd,mp4...), po mogućstvu da vuče i titl uz film.


VLC, mada ne znam kako radi na w10m, mislim da i ovaj preinstalirani na telefonu isto pušta titlove, a pored njega - ja koristim moli player, on se doduše plaća, a mislim da je ok i neki cc player.
 
CCPlayer - mozda jedini koji pusta 5.1 AC3.
 
Nazad
Vrh Dno