Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

@hek...
Obavezno uradi sve update na ativ s, možda ti kamera ne bude radila na srpskim podešavanjima, ali prebacivanjem na engleski, radi bez problema. Ne znam dali planiraš upgrade na W10M preko insider-a. Javi kakvi su utisci, to je jako lep telefon, kad sam ga kupio (čim se pojavio u prodavnici), koštao je 6990sek, oko 700€. Radi dan danas, dao sam ga mom ocu... Na 8.1 je.
 
Vec je na windows 10. Pita covek da li da ga vraca na 8.1. Ja reko da ostavi na 10. Kazi mi da li se normalno apgrejduje sa 8 na 10 preko insajdera ? Imao sam par puta AtivS i ponovo ga uzimam. Dobra mu je kamerica, kompaktan je. Taman za putovanja, da ne teglim ove macole.
Jbte, sta je bre ovo. Kucam tapatalk u storeu i nema nista. Sta se ovo dogadja :)
 
Poslednja izmena:
Tapatalk mislim da nema vec neko vreme. Skini mTalk, slicna varijanta, po meni bolji od TT za Windows.

Sent from mTalk
 
Meni ovaj Tapatalk Classic radi ok, bar za sad. Je l' bolji mTalk od njega..?
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Meni ovaj Tapatalk Classic radi ok, bar za sad. Je l' bolji mTalk od njega..?
Sent from a fantastic Lumia 950 XL

Oba su sranja neopevana. Ni na jednom ne rade notifikacije kao nekad i možeš da vidiš samo prvih 10 ažuriranih tema u Subscriptions. Plus ima neki bug na mTalk a možda i na TT gde ako staviš više od jednog linka u post, obe aplikacije pobrljave i ne prikazuju poruku posle prvog linka. Negde pročitah da je neko prešao sa Android TT na Windows phone mTalk i da je oduševljen kako radi. Kakvo li je tek stanje tamo?

Sent from mTalk
 
Negde pročitah da je neko prešao sa Android TT na Windows phone mTalk i da je oduševljen kako radi. Kakvo li je tek stanje tamo?

Sent from mTalk

lol mora da je neki bot to napisao, TT radi super na Androidu, nemam bukvalno nikakve zamerke.
 
Na sva tri os-a forumske aplikacije rade korektno. Mtalk na winu je neazurirana dugo vremena btw


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je nesto "pokvarena" prodavnica. Kucam Shazam, nema nista, kucam tapatalk, nema nista, kucam mtalk, nema nista.
Reko da to sherujem mtalk al sad sam skontao da mi share uopate ne radi ,kad izbaci listu aplikacija preko koje da serujem gde god da tapnem ne desava se nista .

Sent from mTalk
 
Reko da to sherujem mtalk al sad sam skontao da mi share uopate ne radi ,kad izbaci listu aplikacija preko koje da serujem gde god da tapnem ne desava se nista .

Sent from mTalk
Gospode mili [emoji24]

https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1zvs8

0RvAxSc.jpg


Ni minut posla, skinite clipboard app ;)


Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Sta ce mi clipboard app ,ja hocu da serujem kao i do sad ,bez ikakvih aplikacija dodatnih.

Sent from mTalk
 
Sta ce mi clipboard app ,ja hocu da serujem kao i do sad ,bez ikakvih aplikacija dodatnih.

Sent from mTalk

Mtalk i tapatalk za wp ne koriste share ui tako da sa Store-a ne mozes direktno da shereujes na tt to je opste poznata stvar...
Same app moraju da podrze share ui ...

Clipboard je dobar zato sto moze da sacuva tj kopira link ili naziv onog sto zelis da podelis...

v6PWrC8.jpg


Primer za mtalk, kao link ili text...




Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Hahahaha raspad sistema :D

Sent from mTalk

Pogledaj moj potpis [emoji24]
Mada napljuvan je mnogo sistem iako mnogi zameraju samo nedostatak kvalitetnih app, sistem ko sistem bez app je polufunkcionalan.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Da mora da je bot a u medjuvremenu poseti TT temu pa vidi koliko su korisnici ocarani...
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?308164-Tapatalk-tema

Tu je jos uvek pitanje koju verziju korisnik da instalira, a cudite se sto je classic verzija na wp bagovita ?! [emoji24]

Sent from Dead OS ☹
TT za droid je svetlosnu godinu ispred ovog što imam na Win. A tu se korisnici žale na BETU! A zašto koriste BETU i koji su benefiti... nema potrebe dužiti ovde, pitaj u temi.
 
TT za droid je svetlosnu godinu ispred ovog što imam na Win. A tu se korisnici žale na BETU! A zašto koriste BETU i koji su benefiti... nema potrebe dužiti ovde, pitaj u temi.

Jeste imao sam i koristio tt na droidu , savrsen je.

Sent from Dead OS ☹
 
Ова апликација не ради на вашем уређају.
Можда је потребан одређени хардвер. Више детаља потражите у одељку Системски захтеви

Koji fon, kojaverzija sistema?

Sent from Dead OS ☹
 
Viber mi se azurirao prije 2dana nisam primijetio neke novine....v6.6.1 je sada
Zar nisu rekli da Viber nece dobijati apdejte vise?

Jesu li iskljucili komentare za app u prodavnici? Prije je bilo dole kada se skrola a sada ih nema...

Sent from mTalk
 
To je zadnja verzija, ja je imam... Samo mislim da je to taj zadnji update, nije bilo ništa posle toga...
 
p6oe3HV.jpg

Pise 6.6.2
Medjutim kada udjem u viber pise da je 6.6.1

Sent from mTalk
 
krastavac... Onda jeste update, samo ja držim na srpskom regionu...
 
Opa bato! Jel bese moze samo Mesendzer bez official facebook app?


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno