Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Loco music player - danas besplatan, odličan
 
Aplikacija puca ,ne moze da ucita sve pesme a i one koje ucita budu duplirane .

Sent from mTalk


Evo kod mene radi ceo dan najnormalnije, i kad je ugašen ekran, ne prekida, sve je pesme povukao, nema duplikata. Lepo radi u pozadini.
Mada je autor napisao da je napravio ispravke za w10.
 
Probao sam ga na 15-ak minuta i radi normalno, čak i kad je ekran zaključan. I nema duplikata pesama. Videću verovatno večeras ili sutra kako radi.
 
I ja sam ga probao, lepo radi, mada mi je u startu pucao. Pred toga, piše u plusu valjda da bi trebao da može da nalazi tekstove pesama, ali nisam video kako to funkcioniše. Nisam uspeo da vidim kako da mi pronađe tekst.
 
Aplikacija puca ,ne moze da ucita sve pesme a i one koje ucita budu duplirane .

Sent from mTalk


Ja sam Loco "pazario" još na 630ki i aktivno ga koristim svaki dan i zaista nikakvih problema nemam, dok ženčetu na 520 zna da pukne, ali svira i dalje. :d
 
Jel ovo taj novi twitterov i*iotski algoritam ili se baguje aplikacija? Posle 40-ak min idu twitovi od pre 10 sati.. Na mobilnom sajtu sve regularno

2diTY8r.jpg


Sent from mTalk
 
Ni meni na 730 ne radi lepo taj loco player-nema dosta pesama uopste...

Sent from mTalk
 
A jek vam rade notifikacije na novom tviteru ,meni jok .


Sent from mTalk
 
Здраво, коју апликација препоручујете за праћење ТВ серија ?
 
Series tracker је мени бољи, овај други је спор јер доста учитава са нета, плус можеш само 10-15 ставки да штиклираш дневно за остало мора пуна верзија, али је други мнооого лепши :). Хвала на предлозима.
 
Sad sam probao series tracker, ima limit od 5 serija koje mozes da pratis u neregistrovanoj verziji.
 
Twitter dostupan za Windows 10 Mobile - https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrfj140
A izašla i MediaFire aplikacija za PC i telefon - https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4qj9h

Share via Clipboard je takođe korisna aplikacija - https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1rq92

Da li ova poslednja radi ovaj posao: Kopiram neki tekst na PC-u i on mi je dostupan na mobilnom clipboardu i obrnuto, kopiram nešto na telefonu, a mogu da paste-ujem na PC?
 
Ne, ne sinhronizuje se između uređaja. Klipbord je lokalnog karaktera. Meni je korisna kad treba da izvučem linkove do kojih se teško dolazi. Recimo, link ka aplikaciji iz prodavnice.
 
Probajte "Analog Clock Tile" (web ideja developer), vrhunska je.

 
Malo je glupo što bar na desetki nisu ubacili Adobe Flash Player, kada ga već nije bilo na win 8 i 8.1. Ima li neka zamena za njega? Imam jednu internet radio stanicu sa classic rock, blues i drugim sličnim žanrovima, ali ne mogu da pustim player zbog Adobeta...
 
Teško da će i da ga ubace. Sve ide ka tome da se Adobe Flash player izbaci iz upotrebe. Većina veb sadržaja prelazi na HTML5.
 
Pa zar adobe flash nije izbacen i sa androida ?

Sent from mTalk
 
Htedoh malo da se osvrnem na stanje novih aplikacija za Windows 10 Mobile. Koristim WM10 od decembra i ne planiram da pređem na neki drugi OS. Mada ovo što se dešava u zadnje vreme pokazuje koliko MS brine o svojim korisnicima.
Umesto da motiviše Developer-e, on kao da ih tera sa platforme.
1. Developeri koji su odlučili da naprave aplikacije, umesto da su pre 5 meseci krenuli sa beta testiranjem oni krenuli pre par nedelja.
2. Facebook posle skoro mesec dana ne ubacuje nove reakcije. Na drugim platformama su ubačene isti dan.
3.Viber već ima godinu dana od kako najavljuje novu aplikaciju. A osećam da će kada je izbace imati duplo manje funkcija u odnosu na druge platforme.
4. Nedostatak domaćih aplikacija (za ovo okrivljujem srpske developer-e, koji razvijaju za iOS kojeg poseduje manje ljudi u Srbiji od WM-a)
5.Edge i dalje refresh-uje stranicu koja je otvorena u drugom tabu, kada se vratim u isti.
6. Twitter je napravio dobar posao i pokazao kako treba da izgleda i radi app.
7. O Google-ovim aplikacijama ne treba trošiti reči.
8. Već par aplikacija nije dobilo dugo novi apdejt (mTalk, doduše Developer je u taj posao ušao čisto kao entuzijasta)
 
^^ Facebook još nije ni izbacio app , postoji trenutno samo beta verzija za pc i ona sadrži i nove reakcije i ostale stvari sa drugih platformi.

Ovo što je trenutno u store je čisto prelazno rešenje koje je Ms napravio.
 
Meni ne rade notifikacije na novom tviteru, a vama ?

Sent from mTalk
 
Ovo ne mora da znaci da je do aplikacije, pogotovo ako imas uredjaj sa malo rama.


Isto i je kod mene, stalno se osvežava stranica. Ali ako mu giga RAMa nije dovoljno da zapamti učitanu stranicu onda stvarno... :) I ako je IE mogao da radi bez tog stalnog osvežavanja ne vidim zašto ne bi mogao i Edge.
 
Nazad
Vrh Dno