Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Prsne viber nekada, ja moram ugasiti / upaliti telefon da proradi, ali nisam imao problema sa redoslijedom poruka

Sent from mTalk
 
My tube beta podrzava live tile, push notifikacije i mnogo toga, iskreno nema bolji 3rd party you tube app

Probaj "Client fot YouTube". Windows Central ju je proglasio najboljom aplikacijom sa najgorim nazivom. :)
Mada ja imam i Tube cast. Nisu lose app uopste.

Sent from mTalk from my Lumia 640 XL DS
 
Probaj "Client fot YouTube". Windows Central ju je proglasio najboljom aplikacijom sa najgorim nazivom. :)
Mada ja imam i Tube cast. Nisu lose app uopste.

Sent from mTalk from my Lumia 640 XL DS
Client for youtube nemoze da pusta kad je zakljucan ekran ili kad se izadje iz aplikacije ,tako da ne vidim sta je tu najbolje.

Sent from mTalk
 
Pa onom kome treba da nešto pogleda, radi sasvim dobro. Jednostavan je, ne baguje....

Sent from mTalk
 
Ja glasam za Perfect tube. Ima bas sve, pa i opciju da samo ide audio sa videa, i naravno radi u backgroundu kad se zakljuca phone...

Sent from my Lumia 950XL
 
Ja glasam za Perfect tube. Ima bas sve, pa i opciju da samo ide audio sa videa, i naravno radi u backgroundu kad se zakljuca phone...

Sent from my Lumia 950XL

My tube beta uskoro postaje stable, nema bolji. [emoji6]

z0HxAf2.jpg





Sent from Dead OS ☹
 
Ja sam MyTube i platio, da ih podrzim.. i pokajao se. Dok je bila ranija verzija, bio je bolji..
 
Ja imam metro tube i radi ok.

Sent from ass
 
Ja sam MyTube i platio, da ih podrzim.. i pokajao se. Dok je bila ranija verzija, bio je bolji..

Sada je dobar ne vidim razlog da ga ne koristis, nema tako dobrog razvoja yt app kod drugih.

Full neon, notifikacije, skidanje audia, videa, rad u pozadini (normalno strimuje samo audio), cast...
Iskreno za lumiu 950 nema bolje.

U vezi metro tube da, bili su dobri kod je wp 8 bio u trendu, odavno su batalili podrsku.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problem sa Viberom i redosledom prikazivanja poruka? Kad stigne nova poruka umesto da mi je prikaže kad kliknem on me odvede na starije poruke od pre nekoliko dana. I to se dešava svakog ****nog puta kad dobijem poruku.

Sent from mTalk


Мени се то дешава само у групама које су "утишане".
 
Sada je dobar ne vidim razlog da ga ne koristis, nema tako dobrog razvoja yt app kod drugih.

Full neon, notifikacije, skidanje audia, videa, rad u pozadini (normalno strimuje samo audio), cast...
Iskreno za lumiu 950 nema bolje.

U vezi metro tube da, bili su dobri kod je wp 8 bio u trendu, odavno su batalili podrsku.

Sent from Dead OS ☹


Nece ni obican rad u pozadini da obavi, a kamoli nesto drugo. Ne znam dal je do aplikacije ili mog telefona, ali bas lose radi..
 
MyTube!

Sjajno! Ima update, ugodno sam iznenađen... Sad lepše izgleda i može da tandrlja video i da se sve radi, kao što je pre moglo samo sa audiom, bez video opcije...
 
MyTube!



Sjajno! Ima update, ugodno sam iznenađen... Sad lepše izgleda i može da tandrlja video i da se sve radi, kao što je pre moglo samo sa audiom, bez video opcije...


Kidaaaaa. Ja odusevljen zadnjih par meseci odlican rad developera , cak je i na kompu koristim.
 
MyTube!

Sjajno! Ima update, ugodno sam iznenađen... Sad lepše izgleda i može da tandrlja video i da se sve radi, kao što je pre moglo samo sa audiom, bez video opcije...
A jel ste primetili,kad kod kopiram neki youtube link i otvorim aplikaciju taj video je dole u uglu spusten .

Sent from mTalk
 
Ne moraš ni kopirali, u edge otvori youtube, pogledaj nešto, zatvori edge i otvori mytube, uvek ponudi da gledaš... U donjem uglu link sa sličicom... :)
 
A jel ste primetili,kad kod kopiram neki youtube link i otvorim aplikaciju taj video je dole u uglu spusten .

Sent from mTalk

Cek mislis da je to neki bug?

Vidis da su uspeli da ugrade ono sto ima YT app standardno na droidima :D plus audio radi u pozadini a na droidima za to ti treba ili tweak ili onaj yt red koji se placa :D

Zar nije cool koristis normalno app dok je mali prozor tu za aktivan video ;)

b0a0d3dd6902923d6a47a8ceb30df627.png
 
Poslednja izmena:
Jel i dalje ne može da se dodeli default aplikacija za recimo YT ?
 
Jel i dalje ne može da se dodeli default aplikacija za recimo YT ?




Moze iz nekih 3rd party aplikacija, a generalno ne.





Iz dva razloga: Ne postoji official app za to i sam win ne dozvoljava default app za yt, ni sam W10 na pc-u to nema.



@SOUTH jednom je jedan hejter a nama svima poznat rekao da 3rd party app ne moze biti napravljena tako da to podrzi , ahahaha wrong.

W10m je solidan sistem, problem su kao i od pocetka aplikacije, eto videli smo primer a postoje mnoge app koje su i lepe i korisne...

Koliko je strava neon u stock ms app, npr groove odlicno izgleda.
A u battery saver modu se gase ti efekti, zaista korisno.
 
Poslednja izmena:
Meni Protube zavrsava posao a i pristojno izgleda.
 
Neka aplikacija za gledanje online filmova? Jos da ima titl :)

Sent from mTalk
 
Ljudi moze pomoc, cemu sluzi ovaj munja tab u twitteru i zasto nema nista tu??

1b6bc5c4540cd046590faf514a972e8b.png
 
To je radilo samo na pocetku ,posle su nesto shebali posle nekog apdejta ,tu je uglavno pokazivalo najzanimljivije tvitove,slike,klipove i vesti u svetu.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno