Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Iskren da budem nikad nisam sinhronizovao kontakte sa FB, ima ovo ako je to na šta misliš

7mK8KuY.jpg



Sent from mTalk

Jel se meni ovo čini ili je ovo samo Web Wrapper?
 
Jel ima promena ili samo izbaceno da bi se reklo ?

Sent from ass
 
Racun za mesec februar sam platio jos pocetkom meseca. U prosli ponedeljak je stigao sms da je uplata proknjizena dok na plocici Moj Telenor aplikacije i dalje stoji iznos mesecnog zaduzenja...skoro 10 dana nakon uplate.
 
sada se zaduzenje za tekuci mesec prikazuje sa uracunatom pretplatom i ostalim troskovima... jesi li racunao na to, ili je mozda neki drugi problem?

poslato sa pejdžera
 
sada se zaduzenje za tekuci mesec prikazuje sa uracunatom pretplatom i ostalim troskovima... jesi li racunao na to, ili je mozda neki drugi problem?

poslato sa pejdžera

Znaci ovaj iznos koji stoji na plocici, to je iznos zaduzenja za tekuci mesec ( za mesec mart ) ?
 
Deezer aplikacija izgleda drugačije i zadovoljan sam kako radi. Koristio sam neko raniju verziju koja je izgledala isto kao na drugoj platformi. Ova nova izgleda lepše ..
 
Ljudi posle reintalacije viber ja nemam vraceno gotovo nista od poruka, samo mi vrati grupe i to je to... na kompu uwp viber lepo radi taj restore... gde viber pravi backup?

Na WA nema problema , uvek vrati lepo sve iz backup-a.
 
Viber ne pravi nikakav lokalni bekap koliko znam. WA ima svoj bekap negde na njihovim serverima i povlači posle reinstalacije. Kod vibera toga nema i posle svake reinstalacije se kreće od prazne table.
 
Viber ne pravi nikakav lokalni bekap koliko znam. WA ima svoj bekap negde na njihovim serverima i povlači posle reinstalacije. Kod vibera toga nema i posle svake reinstalacije se kreće od prazne table.

BZV ali totalno bzv!
WA pravi backup na one drive a i na sd karticu :) zato i radi super :)

E ljudi ovo je odlican wifi analyzer :) UWP app :)

https://www.matthafner.com/wifianalyzer

See all the networks around you which could interfere with your connection.
Find out detailed information of a router/access-point (e.g. manufacturer, security, type).
Find the best channel via star rating (incl. a recommendation).
Find the ideal place for your router/access-point through signalstrength (dBm).
Check your Wi-Fi's link-speed & health with a glance at the dashboard.
Refine found network results by filters. [PRO]
Connect easily to a new network without leaving the app. [PRO]
Use a beeper to hear the signal strength. [PRO]
Live-Tile support [PRO]
Each network has always the same color, so you know how it looks.
Support of dark & light theme and accent colors.
 
Poslednja izmena:
Мапе ново...
tapatalk by L640
 

Prilozi

  • wp_ss_20170329_0001 (2).png
    wp_ss_20170329_0001 (2).png
    132.1 KB · Pregleda: 86
Prevara, bas je malo pre skinup preko my app free i prikazuje reklame... cemu onda poenta da ide kao free a da ne dobijemo pro verziju ... isto moze i da se skine i bez te njihove akcije... isti k prikazuje reklame dok ne kupis ad free verziju.
Nije prevara. Kada instaliras aplikaciju, idi na ... pa odaberi opciju da kupis pro verziju bez reklama. Posle toga ce se otvoriti Store gde ces aplikaciju platiti 0 dinara. Posle toga ponovo pokreni aplikaciju i bice bez reklama.
wp_ss_20170403_0003.png
 
Predivno :) hvala, mislio sam da ne treba to, tj da se automatski aktivira pro pri skidanju.
 
Eeee nisam znao za dailypic da je free pa sam prešao na dinamic wallpaper. Ima tri izvora slika koje automatski menja, a ja izabrao NASA fotke, a ima i Bing, Pulse i Macro.

Sent from mTalk
3lK539p.png
 
Poslednja izmena:
Windows Store Insider rings update brings skinny download bars, moves share button, and more!

http://www.windowscentral.com/windo...rings-skinny-download-bars-moves-share-button


Mrtav OS dobija sve bolje i bolje funkcije cak i za svoj Store :)


Update: Even more features were reported on reddit by PantherinaePsyke

New Progress Bar UI + App Download Speed
Share Button UI Improvement + Visibility
Work and School Account UI Improvement
Hamburger Menu Improvement
Overall Speed Improvement + Loading
Search Bar UI Improvement + Cancel Button
App Album Picture UI Improvement
Improvement on Toast Notification w/ Launch or Pin app option
Improvement in Download Refreshing Algorithm

windows-store-download-bar-new.jpgshare-pin.png
 
Svidja mi se ova opcija da odmah po instalaciji pinujes na start novi program a i tanji download bar izgleda bolje. Je l' ce i ovo da udje u Creator's?
 
Nazad
Vrh Dno