Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ako koristi neko Bindmy band za mi band 2 onda evo zanimljivog update-a [emoji12]

azF0ELg.jpg



Sent from mTalk aka Craptalk

Kakav je taj Mi Band i kako radi sa WP?
Ja sve gledam da pazarim Microsoft band 2, ali nikako da navatam nekog preko ebaya da hoće da šalje u Srbiju.

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
Kakav je taj Mi Band i kako radi sa WP?
Ja sve gledam da pazarim Microsoft band 2, ali nikako da navatam nekog preko ebaya da hoće da šalje u Srbiju.

Sent from mTalk Lumia 950xl

U odnosu na MS band 2 , mi band je basic , to je obican fit tracker sa nekim dodatnim funkcijama (alarm, sat I datum, notifikacije wa, viber, fb) ... cena je visestruko manja od ms banda-a (oko 20e) I baterija u proseku traje 3 nedelje :)

Vise o tome na temi, da ne idemo u off >>> https://forum.benchmark.rs/showthread.php?378992-Xiaomi-Mi-Band-2

Radi lepo sa Bind mi Band app, cak ima I firmware upgrade za mi band :D ok funkcija ima sigurno 80% od official app, stim da mi je lepsi interfejs na WP :) iskreno

* ima I jednu veliku prednost, cloud sinhronizacija je na tvom cloudu - one drive, a ne na nekim xiomi kao na official app :)
 
Poslednja izmena:
U odnosu na MS band 2 , mi band je basic , to je obican fit tracker sa nekim dodatnim funkcijama (alarm, sat I datum, notifikacije wa, viber, fb) ... cena je visestruko manja od ms banda-a (oko 20e) I baterija u proseku traje 3 nedelje :)

Vise o tome na temi, da ne idemo u off >>> https://forum.benchmark.rs/showthread.php?378992-Xiaomi-Mi-Band-2

Radi lepo sa Bind mi Band app, cak ima I firmware upgrade za mi band :D ok funkcija ima sigurno 80% od official app, stim da mi je lepsi interfejs na WP :) iskreno

* ima I jednu veliku prednost, cloud sinhronizacija je na tvom cloudu - one drive, a ne na nekim xiomi kao na official app :)

Video sam temu, ali su svi tamo na Androidu koliko vidim.
Verovatno ću da idem na Band 2, moraću da iscimam neke prijatelje u inostranstvu.

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
SBB je izbacio aplikacije za W10 i W10M. Moj SBB je univerzalna a UNIF je samo za Mobile.

Sent from mTalk
 
Nesto sam primetio ,ove nove youtube aplikacije ,npr client for youtube ili perfect tube nemaju opciju slusanja u pozadini ili pod lock screen ,da li znaci da to wm10 aplikacije ne podrzavaju ?

Sent from mTalk
 
@encarta
Tubecast je wp 8.1 app
@rotkod
Pa na mytube pise da se zahteva windows phone 8 or higher,na ovim novim aplikacijama pise windows 10 version 10240.0 or higher.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
MyTube, pokreneš iz odabranog zvuk, muziku... I ideš da radiš po telefonu, muzika se čuje u pozadini, ako si na to mislio...
Rađena je za pc, wp 8.1 i 10, xbox, holo
 
MyTube Beta je sada vrlo funkcionalna i po meni must have - najbolja aplikacija za YT (i najbrza). Dovoljno ju je sredio da sam uklonio stari MyTube.
 
@encarta
Tubecast je wp 8.1 app
@rotkod
Pa na mytube pise da se zahteva windows phone 8 or higher,na ovim novim aplikacijama pise windows 10 version 10240.0 or higher.

Sent from mTalk


Kako to misliš da je Tubecast za 8.1? Nisam razumeo.
Pa ove novije app su pravljene tek od kad je izašla desetka, a ove starije datiraju od osmice i nadograđivane su kako se sistem razvijao.

Sent from mTalk
 
Kako to misliš da je Tubecast za 8.1? Nisam razumeo.
Pa ove novije app su pravljene tek od kad je izašla desetka, a ove starije datiraju od osmice i nadograđivane su kako se sistem razvijao.

Sent from mTalk
Pa nije aplikacija pravljena za wm10 ,vec je stara koja radi i na 8.1 ,npr instagram je nova wm10 aplikacija i ne postoji ista za 8.1,watsapp je dobra app al je stara tj radjena je za 8.1 i nema neke funkcije koje imaju nove app ,npr odgovaranje direktno iz ac.

Sent from mTalk
 
Nema veze za koji OS je pravljen, Tubecast radi na oba i radi u pozadini. Samo treba da se podesi ta funkcija u Settings i to je to.

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
Poslednja izmena:
Nema veze za koji OS je pravljen, Tubecast radi na oba i radi u pozadini. Samo treba da se podesi ta funkcija u Settings i to je to.

Sent from mTalk Lumia 950xl
Da da znam ,al vidim ove nove kojima pise da ne mogu da rade na 8.1 ne podrzavaju rad u pozadini .

Sent from mTalk
 
Zadnjih par dana poruke na viber kasne cesto tek kada otvorim viber poruke dodju, danas ne radi viber nikako, neko ima slican problem?

Edit:
Ugasio upalio mob sada radi.
Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Viber ne radi već duže vreme kako treba. Poruke mi nekad ni ne stignu.

Moj SBB app Univerzalna i UniFi za mob u prodavnici očekuje se app za D3GO.

Sent from mTalk
 
Samo da pohvalim Slim social. Primer kako FB može da radi bez problema.

Sent from mTalk
 
I ja. Stvarno odlicna aplikacija. Crna pozadina ftw

Sent from ass
 
Viber ne radi već duže vreme kako treba. Poruke mi nekad ni ne stignu.



Moj SBB app Univerzalna i UniFi za mob u prodavnici očekuje se app za D3GO.

Sent from mTalk


Unifon bi bio korisniji za d3go mi je malo bez veze na telefonu mada što da ne.
 
Sto sta fali d3go ? Bas bi mi bilo korisnije na telefonu da ga imam nego na tabletu kao sto je sada slucaj, jer telefon nosima sa sobom svaki dan po ceo dan, tablet tek povremeno.
 
Iskren da budem nikad nisam sinhronizovao kontakte sa FB, ima ovo ako je to na šta misliš

7mK8KuY.jpg



Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno