Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

FB je stvarno tuga i očaj!
Najbolje je to što kad želite da ocenite FB aplikaciju, ne možete!
Lepo piše da telefon ne udovoljava hardveskim zahtevima, te je onemogućeno ocenjivanje, L950.

skini MS-ov fb radi ok, i people hub integracija radi ..
 
FB je stvarno tuga i očaj!
Najbolje je to što kad želite da ocenite FB aplikaciju, ne možete!
Lepo piše da telefon ne udovoljava hardveskim zahtevima, te je onemogućeno ocenjivanje, L950.

Lol, isto i kod mene!
 
@dejan..
Ma imao sam MS-ov FB, samo ne znam naći, ili nema.. Podešavanje kvaliteta uploda-a!?
:(
 
Mozda, ako se potrudis ;)... Ali nisam na to mislio, vec na web-wrapper app-ove. Ako je responsive ili ima mobilni sajt, taj sajt se jako lako spakuje u app (u 3-4 klika). Koristi mi jer ne moram da kuckam adrese u edge-u stalno
 
Mozda, ako se potrudis ;)... Ali nisam na to mislio, vec na web-wrapper app-ove. Ako je responsive ili ima mobilni sajt, app za taj sajt se jako lako spakuje u app (u 3-4 klika). Koristi mi jer ne moram da kuckam adrese u edge-u stalno

tako su i Kinezi spakovali Aliexpress , ali ono je blago receno UZAS!
 
Totalni sam laik sto se tice ovoga, niti imam vremena da se bakcem oko ovoga, ako hoces postavi pa da ti kazem hvala ako neces nikom nista ;)

Sent from mTalk
 
Sta ja znam, isto kao da idem preko edge-a, zavisi kako je optimizovan sajt, neke ok odradi, s nekima se muci (blic.rs recimo radi polovicno, tj cas je u app, cas linkuje na browser)
 
Postavio bih, ali nisam ih pravio za Store, tj nemam potreban ID i sve ostalo, a bez toga nece. A kazem ti 3-4 klika treba, na komp se nista ne instalira...
 
AAWP Universal updated with UI refresh, new functions and views

http://allaboutwindowsphone.com/news/item/21967_AAWP_Universal_updated_with_.php

Given the UI a bit of refresh, including improvements to the menu
Added swipe-to-open for the hamburger menu - triggered from swiping in from the very edge of the left side
Added the gallery and podcast feeds - full podcast/audio support is still on the to-do list, but not available yet
Added the app/game directory articles to the main menu
Added image caching, which can be enabled from the Settings > Cache page
Added the ability to pre-cache new articles during the background update. This will also pre-cache images, if enabled
Added recently viewed articles - like favourites, your recent list is also synced between devices
Updated image viewer so images can be double-tapped to return to the original article
Updated image viewer to include an indication of the zoom level of images. You can tap/click this label to alternate between 100% and a 'show all' view
Updated storage/caching services and removed some old and unused files and settings
Loads more little improvements and fixes throughout

------------------------------------------------------------------------------------

Ovo probajte, pravi metro intefejs, odlican blog, sigurno ste culi za AAWP, posto je nastao us AAS (All About Symbian) :smoke:
 
da li je moguće koristiti Viber sa 2 sim kartice na dual sim telefonu?( u mom slučaju lumia 640xl ds)?
 
da li je moguće koristiti Viber sa 2 sim kartice na dual sim telefonu?( u mom slučaju lumia 640xl ds)?


Можеш како хоћеш, може и без сим картице (таблет, комп) али се пријављујеш са једним мобилним бројем. Именик "вуче" са уређаја или додајеш сам.
 
Mozda, ako se potrudis ;)... Ali nisam na to mislio, vec na web-wrapper app-ove. Ako je responsive ili ima mobilni sajt, taj sajt se jako lako spakuje u app (u 3-4 klika). Koristi mi jer ne moram da kuckam adrese u edge-u stalno

Zato ja stavim u favourites adresu i pinujem za start. Tako sam radio i na droidu

Lumia 532ds Win10 continum carl zeis 256gb Grand surface
 
Songify - odlična za skidanje mp3 sa YT

Sent from mTalk
 
Iskreno, nisam znao za Songify. Koristim Tubeget for Youtube u te svrhe, free je ali neke opcije moraju da se doplate 299.00RSD :/
 
Mozda, ako se potrudis ;)... Ali nisam na to mislio, vec na web-wrapper app-ove. Ako je responsive ili ima mobilni sajt, taj sajt se jako lako spakuje u app (u 3-4 klika). Koristi mi jer ne moram da kuckam adrese u edge-u stalno

Ja sam pokusao da napravim aplikaciju za IMDB I nece, nece cak ni preview da pokaze


"This website won’t allow us to display the content in this simulator view.

If the website allows to be hosted, it should work fine when you generate and run the Web App!"

Koristio sam Hosted Web App


Sent from mTalk
 
Nema veze sto nece preview, generisi i stavi je na mob, radi ok ;)

Ja sam pokusao da napravim aplikaciju za IMDB I nece, nece cak ni preview da pokaze


"This website won’t allow us to display the content in this simulator view.

If the website allows to be hosted, it should work fine when you generate and run the Web App!"

Koristio sam Hosted Web App


Sent from mTalk
 
EgF33Nw.jpg


Sent from mTalk
 
Prorade.
Ali ne mogu nikako da podesim Ikonicu da bude IMDb logo i slicno. Samo mi stoji onaj genericki oblak.
Jel tako i kod tebe?

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
Ljudi koji browser koristite a da je alternativa edge-u, mislim da ne jede mb i da je dobro optimizovan, UCweb ili Monument?
Ko pravi taj monument, neki kazu da je dobar ima i adblocker :d
 
Imaš kroz neki od koraka da namestiš ikonicu koju želiš, ali moraš png ili jpg da skineš s neta...

Prorade.
Ali ne mogu nikako da podesim Ikonicu da bude IMDb logo i slicno. Samo mi stoji onaj genericki oblak.
Jel tako i kod tebe?

Sent from mTalk Lumia 950xl


Sent from mTalk
9HvmThI.jpg
 
Poslednja izmena:
Ima li neka aplikacija da radi prenos slike sa mob na smart tv? Ne mogu jedino kuci da se spojim na svoj tv dok na isti takav na drugom mjestu se konektuje bez problema
I radi li vam prodavnica? Danas ne mogu nista da skinem, neki error
Sent from mTalk
 
Ima li neka aplikacija da radi prenos slike sa mob na smart tv? Ne mogu jedino kuci da se spojim na svoj tv dok na isti takav na drugom mjestu se konektuje bez problema
I radi li vam prodavnica? Danas ne mogu nista da skinem, neki error
Sent from mTalk

To i mene zanima ali do sad ništa nisam našao pa sam digao ruke. Povezivanje na TV je nekako radilo na W8 na L735, ali posle desetke nema ni na L735 ni na L950xl.
Ponekad se nekako konektuje i uspem da streamujem na TV ali lag je takav da otpadaju tapete.
Ako pričamo o WP fejlovima ovo je po meni jedan od najvećih.
Imam Panasonik 55cx750e.

Sent from mTalk Lumia 950xl

Imaš kroz neki od koraka da namestiš ikonicu koju želiš, ali moraš png ili jpg da skineš s neta...

Da, nađoh ga sinoć i napravih nekoliko njih.
Nije loše, ali ne može ovo da parira pravim aplikacijama. Naročito ne onim koje imaju online servisi za plaćanje. Ali valjda je bolje od kucanja adrese u Edge non stop.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno