Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Pitao sam porukom na tekst o Dynamic wallpaper aplikaciji čekam odgovor [emoji3]

Soilent Green is People
 
Ja koristim Dinamic Wallpaper, a koristio sam prije i My Start Screen, koja slična app iste namjene. Obe aplikacije pri promjeni pozadine promijene podešavanje na cijelu sliku umjesto da ostane na pločicama kako i koristim. Tad još dok sam koristio My Start Screen slao sam mejl developeru da ga pitam za taj problem i on mi je odgovorio da je to do sistema, tj. da isti ne dozvoljava da pamti zadato podešavanje.

Sent from mTalk
 
Je l' ima neki nacin da se izlistaju aplikacije koje su trenutno na akciji (bilo da je snizena cena ili potpuno dzabe)?
 
Da nema neko link za preuzimanje Microsoft Facebook App? Mislim na onu staru verziju, koja je 100x brža od ove.
 
Poslednja izmena:
Viber ima apdejt kao ispravili bagove sa kasnjenjem.
 
Viber ima apdejt kao ispravili bagove sa kasnjenjem.
Potvrdjujem. Bagovao je ceo dan danas uzasno, nije hteo da salje poruke i onda je prosao update. Za sada sve super. Nema kasnjenja, poruke odlaze i dolaze normalno. Notifikacije takodje bez kasnjenja iskacu.
 
Placebo ili ozb ?
 
Pa za sada nije placebo. Dopisivao sam se sa curom celo vece i niti jednom nije omanuo, a jedini loading koji sam imao je bio za ucitavanje jacih gifova i stickera. Kada je bila pauza u porukama i telefon zakljucan notifikacije su stizale u sekund, kao i prilikom multitaskinga - fb, messinger, mtalk.
Jedino sto sam primetio da imam viber ikonicu na glance screen-u iako nemam nista neprocitano.
 
Verovatno negde gresim...kako da stavim messenger na lockscreen ?
Drugo pitanje...kako da instaliram fb sa xda,developer mod ?

Sent from L1520
 
Da li imate problem sa MojVip aplikacijom? Meni vec par meseci ne radi ocitavanje broja a ni stanja. Interesuje me da li zato sto sam na biz broju ili ne radi ni kod privatnih lica...
Thnx
PS: Viber radi mnooogo bolje od updatea koji je bio 05.01.
 
Messenger i onako užasno radi, zamisli još na lockscreenu[emoji15]

Lumia 532ds Win10 continum carl zeis 256gb Grand surface
 
^ Sve je to u redu,ali kako da znam da li imam neku poruku na mesindzeru posle nekog vremena...
Nit led notifikacije,nit na glance_u.
 
^ Sve je to u redu,ali kako da znam da li imam neku poruku na mesindzeru posle nekog vremena...
Nit led notifikacije,nit na glance_u.
Zali se facebooku oni prave tu app... Za razliku od viber i wa koji rade solidno, messenger bolje da se ne koristi dokle god ne naprave normalnu app.

Evo WA beta koristi novi dizajn, prati MDL 2 ;-) konacno.
 
Zali se facebooku oni prave tu app... Za razliku od viber i wa koji rade solidno, messenger bolje da se ne koristi dokle god ne naprave normalnu app.
Najgora aplikacija,prodje dva dana i tek onda vidim da mi je neko poslao poruku...nego ja takvima kazem da mi ne pisu na messenger inace nece nikad odgovor dobiti Whats App mi je najmiliji :)
 
Nazad
Vrh Dno